folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ufacık Şeyler

Ufacık Şeyler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

yaa arkadaşlar o kadar boktan durumdaymışım ki. annem ayak tırnaklarımı keserken biraz derinden etimden de almış. bende refleks olarak ayağımı çekmişim. dışarıya bi tepki verdim diye o kadar sevinmişlerki. ne kadar kötü durumdaymışım

bi kerede annem babam abim yanımda oturuyormuş. bana diyolarmış annene bak anneme bakıyormuşum, babam ve abim içinde durum aynı. babana bak babama bakmışım, abine bak  abime bakmışım. etrafımdakileri tanıyabildim diye yine çok sevinmişler.

böyle ufak ufak kendime gelmeye başladığımda, bilinç yerine gelmeye başladığında kız arkadaşım nerede acaba durumumdan haberi var mı diyordum kendi kendime. ulan kaza yaptığım zaman nişanlıymışım haberim yok. hiç hatırlamıyordum. kızı bile hatırlamıyordum. ben lise zamanı görüştüğüm bi kız vardı. onu hatırlıyorum. onunla da evlilik olamamış. istemeye gitmişiz. niye olmamış bilmiyorum. ben nedense bunları hatırlayamıyorum  birkaç fotoğraf gösterdilerde o zaman nişanlıymışım dedim. oda nişan fotoğrafları hep kız tarafındaymış. daha çok moralim bozulur diye almamış bizimkiler. iyide yapmışlar. kız tarafının yaptıklarını anlattıklarında hak verdim. az bile yapmışlar. ulan senin nişanlın  trafik kazası yapıyor. suçlu veya değil hatırlamıyorum. bide kaza mahalini görseniz burda nasıl kaza yaptım acaba? polis bile raporu oluşturamamış. direksiyon hakimiyeti, sert frene basma falan yazmışlar bişeyler. bitirir misin? lan hadi kız daha ufacık. annesi babası......................

tüm bunlar bu dünyalık şeyler. ben azda olsa hatırlıyorum ana baba rızasını kazanmaya uğraştım hep.

ahiretin kıyısından döndüğüm için ölümü daha da bi yakın görüyorum. 

arkadaşlara tavsiyem; ahiretin ne kadar yakın olduğunu bilsinler. bi iş yaparken buna göre hareket etsinler

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

büyük geçmiş olsun hocam dahada iyileşirsin inş.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Evet olum insana cok yakin. cok gecmis olsn

kazadan snra ayrildinizmi nisanlindan ne oldu

Cigu bigule :(
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

ajan şimdi kız senden ayrıldımı yani ? sen kaza yaptın diye nişan işi bittimi ?

kızla oturup konuştunmu hiç ? belki seni seviyordur hala sen görüşmeye devam edince eski günleri hatırlamaya başlarsın.

senin olayı kafam almıyor benim. kaza yaptın diye ailesi kızı niye vermezki .

bu arada her açtığın konuda iyiye gidiyorsun seviniyorum adına.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

kardes, kaza oncesi ve sonrasi halini cok merak ediyorum. soyle 2 fotograf atsan cok iyi olur. yuzunu gizleyebilirsin.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

@DrKeworks evet hocam ayrıldık. ayrılmışız yani hatırlamıyorum ama söylenene göre onlar bu çocuktan hayır gelmez diye istememişler. hal böyleyken bizimkilerde kabul ediyo tabi. onların şerefsizliği...

@zalimaadam

evet aynen öyle oldu. nişan mişan hepsi palavraymış. iyiki kaza yapmışım. 

kızla ne konuşması. ilk zamanlar ben yoğun bakımdayken  bana baktığı olmuş. ne sevgisi hocam onun sevgisi bu dünyalıkmış. düşünsene nişanlın yoğun bakımda. daha ne olabilir ölüm kalım savaşı veriyorum. işte bende anlamıyorum niye vermediklerini bilmekte istemiyorum. 

bundan sonra bi kıza nasıl evlenecem hiç bilmiyorum. bakalım nasibimde kim var

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı

@DrKeworks evet hocam ayrıldık. ayrılmışız yani hatırlamıyorum ama söylenene göre onlar bu çocuktan hayır gelmez diye istememişler. hal böyleyken bizimkilerde kabul ediyo tabi. onların şerefsizliği...

@zalimaadam

evet aynen öyle oldu. nişan mişan hepsi palavraymış. iyiki kaza yapmışım. 

kızla ne konuşması. ilk zamanlar ben yoğun bakımdayken  bana baktığı olmuş. ne sevgisi hocam onun sevgisi bu dünyalıkmış. düşünsene nişanlın yoğun bakımda. daha ne olabilir ölüm kalım savaşı veriyorum. işte bende anlamıyorum niye vermediklerini bilmekte istemiyorum. 

bundan sonra bi kıza nasıl evlenecem hiç bilmiyorum. bakalım nasibimde kim var

hocam öyle nişana lanet olsun o zaman. Şimdi sen iyileştin ya çok şükür, onlar ne mal olduğunu cümle aleme ilan etmiş oldular. Sonucu dahi beklememişler, atıvermişler nişanı. Bu kaza sana bazı şeyler kaybettirmiş ama birçok şey kazandırmış. Herşeyde bir hayır vardır. 

Cigu bigule :(
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek

Allah daha beterinden korusun. çok geçmiş olsun.

ZzZzZzZ...!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

hocam merak ettiğim şey, hani büyük bir badire atlattın.şu anda ki ailenin tavrı nasıl sana karşı ? başına bişi gelir die sokağa bile çıkmana izin vermiolar gibi mi ? yoksa eskisi gibi mi

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun usta

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nsy
    nsy's avatar
    Dişi

Geçmiş olsun hocam

Toplam Hit: 3015 Toplam Mesaj: 25