folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ufacık Şeyler

Ufacık Şeyler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

hocam merak ettiğim şey, hani büyük bir badire atlattın.şu anda ki ailenin tavrı nasıl sana karşı ? başına bişi gelir die sokağa bile çıkmana izin vermiolar gibi mi ? yoksa eskisi gibi mi

sokağa çıkamıyorum ki. ortam ve işler müsait olursa işe gidiyorum. bu arada kendi işimizi yapıyoruz. abim çok çok sağolsun. taşınılacak yerlerde sırtında taşıyo beni. işe giderken gs'nin maçlarıa veya herhangi bi aktivide. ailemle aram ise çok çok iyi. annemle babamla bir kafa yapıyorum ki :D aklıma geldikçe bile gülümsetiyor. şükürler olsun ki kaza yapmışım bu duruma gelmişiz diyorum kendi kendime. eskidende iyiydi şimdi daha da bi iyi 

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fastottoman
    fastottoman's avatar
    Erkek

aslan kardeşim seni yine bursa ya bekliyorum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

aaa gelmem mi kardeşim. bursa buluşmalarını az çok hatırlar gibiyim. senin nick de bi samimi geldi aramız iyiydi o zaman

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun  kardeşim 

Allah başkaxdert bela vermesin

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

bu hesabın şifresini nası unutmadın hacı ben kaza maza yokken 40 kere unutuyorum gunde

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Geçmiş olsun hocam.

Acı veriyorsa geçmiş, geçmemiş demektir...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    Pisibaliqi bunu yazdı

bu hesabın şifresini nası unutmadın hacı ben kaza maza yokken 40 kere unutuyorum gunde

şifre algoritmam var. telefonun sms olayı var ya T9 şeysi. onda mesela ajan yazacan 2526 olarak yazıyorsun ya. çoğu siteye böyle algoritmam vardı. oradan hatırladım. mailler oldu. zaten hatırlayamadığımıda yeniledim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

Hocam çok geçmiş olsun. Sanırım araç bi ağaca girmişti.  Resmini görmüştüm sanki. 

Naber la?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    sanane bunu yazdı

Hocam çok geçmiş olsun. Sanırım araç bi ağaca girmişti.  Resmini görmüştüm sanki. 

müthiş ilginç bi kaza. trafik polisi bile rapor oluşturamamış. zaten ben şöfor koltuğundan emniyet kemeri takılıyken hemen arkasındaki koltuğa geçmişim nasıl geçtiysem artık. polis raporu bile hazırlayamamış. nerede gördün resmi mi 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

Senin resmin yoktu.  Aracın vardı.  Beyaz bir araçtı yanlış hatırlamıyorsam. Yerel gazetelerin birinin internet sitesinde görmüştüm. Yalnız o araçtan sağ çıkmışsın ya. Ne kadar şükür etsen azdır. 

Naber la?
Toplam Hit: 3010 Toplam Mesaj: 25