folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ülkenin Kanayan Yarası Apaçiler

Ülkenin Kanayan Yarası Apaçiler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek

Hack_Fat_Hakkinen bunu yazdı:
    -----------------------------

Imba bunu yazdı:

Ha cok iyide oldu ,cok guzelde oldu tamammi

Baskalarina zarar vermedikleri surece baska insanlari elestirmek size dusmez taksimde taciz oldugunda elestirilebilir ama 3 5 tane gencin kendi hallerinde yaptiklari albumden dalga gecmek size bir sey kazandirmaz muzik yapicaklarina sokakta cete kursalardi dahami iyiydi?

hocam meseleye dar bir pencereden bakıyorsun. Mesela şu yönüyle düşün. Hayatı sadece ilginç giyinip farklı görünmek olarak algılayan,hiçbir şekilde gelecek kaygısı taşımayan, sadece ve sadece anı yaşamak derdinde olan ve olmadığı birisi gibi görünen bir nesil gelecekte bu ülke adına ne yapabilir. Sen düşünebiliyo musun "bilmem ne staylanın" evine gittiğinde dışardaki kimliğinden sıyrılıp gelecekle ilgili planlar yaptığını, iyi bir aile ve güzel bir gelecek için bir çaba sarfettiğini. Ben hiç sanmıyorum.

Bu arada altı çizili söz biraz abes kaçmış. Sanki çete kurmaktan tek kaçış yolu bunlar gibi takılıp ilginç müzikler yapmakmış gibi bi anlam çıkıyor.

Ilk paragrafa hitaben:Yapmiyolarsa yapmiyorlardir zorla bir sey yaptiramadiginiz gibi boyle insanlarla 3. kisi olarak dalgaya alarakda yaptiramiycaginin bilincinde olman lazim

Alti cizili sozu senin bana soyledigin dar gorusluluk cercevesinde degerlendirmissin orda x yerine y olsaydi gibi bir ornek verilmis orayi sen genisletebilirsin evet belki adamlar muzik yapmasaydi tinerci yada mafya olucakti? aksini iddia edebilirmisin

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek

arkadaşlar onu bunu bılmem de merak ettıgım kendı resmımı koyuyorum bu saç modelı de mı şu apaçi dediğiniz modelden oluor cidden merak ettm ama cidden gerçek yorumlarınız beklıorum yok kardes deııl etmeyın cıdde öle görüosanız öle deyın çünkü fotodakı ve vıdeodakı çocukların modelı tam benımkı gıbı deııl ama kalkık sonucta buna ne dıonuz

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukavim_
    Mukavim_'s avatar
    Erkek

Imba bunu yazdı:

Hack_Fat_Hakkinen bunu yazdı:

Imba bunu yazdı:

Ha cok iyide oldu ,cok guzelde oldu tamammi

Baskalarina zarar vermedikleri surece baska insanlari elestirmek size dusmez taksimde taciz oldugunda elestirilebilir ama 3 5 tane gencin kendi hallerinde yaptiklari albumden dalga gecmek size bir sey kazandirmaz muzik yapicaklarina sokakta cete kursalardi dahami iyiydi?

hocam meseleye dar bir pencereden bakıyorsun. Mesela şu yönüyle düşün. Hayatı sadece ilginç giyinip farklı görünmek olarak algılayan,hiçbir şekilde gelecek kaygısı taşımayan, sadece ve sadece anı yaşamak derdinde olan ve olmadığı birisi gibi görünen bir nesil gelecekte bu ülke adına ne yapabilir. Sen düşünebiliyo musun "bilmem ne staylanın" evine gittiğinde dışardaki kimliğinden sıyrılıp gelecekle ilgili planlar yaptığını, iyi bir aile ve güzel bir gelecek için bir çaba sarfettiğini. Ben hiç sanmıyorum.

Bu arada altı çizili söz biraz abes kaçmış. Sanki çete kurmaktan tek kaçış yolu bunlar gibi takılıp ilginç müzikler yapmakmış gibi bi anlam çıkıyor.

Ilk paragrafa hitaben:Yapmiyolarsa yapmiyorlardir zorla bir sey yaptiramadiginiz gibi boyle insanlarla 3. kisi olarak dalgaya alarakda yaptiramiycaginin bilincinde olman lazim

Alti cizili sozu senin bana soyledigin dar gorusluluk cercevesinde degerlendirmissin orda x yerine y olsaydi gibi bir ornek verilmis orayi sen genisletebilirsin evet belki adamlar muzik yapmasaydi tinerci yada mafya olucakti? aksini iddia edebilirmisin

Birincisi ben dalga geçerek bahsetmedim konudan veya bu tiplerden. Ayrıca içimizde bu asilik varken zorla veya dalga geçilerek birşeyler yaptırılamaz. Bununda farkındayım. Ama bunun zaten dönüşü yok bu adam o yolu seçmiş demek ne kadar mantıklı. Bilinçli bir çevre,örnek alabileceği düzgün insanlar ve yapıcı konuşmalar sonucu bunlar düzelmez mi sence?

İkincisi dar bir pencereden baktığını kabullenmişsin zaten. Konunun boş bir tartışmaya dönüşmemesi için "aksini iddia edebilir misin" laflarını çoğaltmıyorum. Milyonlarca ihtimalden sen kötü olanı seçersin ben iyi olanı sonuna da aksini iddia edebilri misin yazar dururuz yoksa.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7714714
    7714714's avatar
    Erkek
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

Amphetamine Logic.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

-

Wuhu, adamdaki karizmaya bak yahu, kız olsam anında...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Matchup
    Matchup's avatar
    Erkek

A.q böle gençliğin be ...

Bulduğumuzu sanmaktan ziyade , umduğumuzu aramaktayız.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asosyal
    Asosyal's avatar
    Erkek

yaralı stayla vay a.q :D hakikatende gençlik aşırı derecede dejenere olmuş hocam şu resimler, kılık kıyafet rap adı altında yazılan nice saçma lirik.

Kurumuş yeşil otları Toprak Olmuş umutları Gökte mazi bulutları Bu mezarda bir garip var... // Ne hayasızca tahaşşüd ki ufuklar kapalı Nerde-gösterdiği vahşetle bu bir Avrupalı
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek

yeni apaçiler geldi !

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

Bunlar Biraz Daha Farklı ben çözemedim ne olduklarını ::P

Toplam Hit: 46612 Toplam Mesaj: 148