folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Üniversite Harç Parası 2547 Sayılı Kanun Değişikliği - Alttan Aldığın Derse Ek Harç

Üniversite Harç Parası 2547 Sayılı Kanun Değişikliği - Alttan Aldığın Derse Ek Harç

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:
    -----------------------------

KaRaKuLe bunu yazdı:

sana da birinin çalışıldığı zaman her okulun zamanında bittiğini biri hatırlatmalı (bknz: sınıf arkadaşlarınız)  bi bölümü uzatmanın yada zamanında bitirmenin ne olduğunu iyi bilirim 2 dönem genel tekrar 1 dönem özel tekrar yemiş biri olarak alttan ders almak nedir iyi bilirim ama çalışınca herşey yapılabilir ve zamanında okul bitirilebiliyor. Kimse bana yok bölümüm zor yok senede 3-5 kişi mezun oluyo felan demesin çalıştığın zaman herşey mümkün olabiliyor

hocam haklısın ama para konusunda haksızsın. kimin ne sebeple okulu uzattığını, derslere niye devamsızlık yaptığını bilemezsin. herkes keyfi için aksatmıyor okulu. bunlara destek olmak yerine daha da vurmak çözüm değil.

tamam doğru söylüyorsun ama büyük çoğunluğu da okulu şeyine takmadığından uzatıyo benim bölümümde 8 senedir 2-3. sınıf arası bişey olan cocuk vardı ya para da bok gibi okuldan atılmayı da kaldırdılar şimdi sen buna 10bin harc yapsan da farketmez bi de böyle bişey var sonuçta bişekilde caydırıcı çalıştırıcı cezalar olmalı ama parayla ama başka bişeyle

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dyrnade
    dyrnade's avatar
    Erkek

Kısaca 2. öğretimler ayvayı yedi.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Edit: Neyse...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    la olm oramizi girecek buramiza kacacak demeyinde bulandirmayin ortami ben yazdim yukarda odeyecegim ucreti sizde yazin bolumunuzle yatirdiginiz ucreti benim isime geldi gecen yil 360 yatirdin bu donem 200 250 arasi bise isime geldi yani fiyat dusmus. sizinkiler nalemde yazin bakalim.

matematik24.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

ben bole okulun gelmişinde geçmişine tüm çalışanlarına sülalelerine  7 den 70 mişine ceddine söverim aq bune lan

Katkı Payı:
    Ek Katkı Payı:

844.00 TL
      773.67 TL

onekine?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

Benim 2 yıllıktı 3'e uzadı şimdi bende hepsi alttan lan ben ne yapacağım ?

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

volkan bunu yazdı:

ben bole okulun gelmişinde geçmişine tüm çalışanlarına sülalelerine  7 den 70 mişine ceddine söverim aq bune lan

Katkı Payı:
    Ek Katkı Payı:

844.00 TL
      773.67 TL

Allah yardımcın olsun. Dokuz eylülün de Allah belasını versin. duyuru koymuşlar herkes normal ücretini ödeyecek ek ücretler hesaplandıktan sonra ekstradan ödenecek. okulu bırakmak daha mantıklı. 2 yıl uzamıştı okul zannımca 1500 falan isterler dönemlik özel üniye çevirdiler Allah bintürlü belanızı versin. bu konuyu okuduktan sonra hemen harçlara bakmıştım geçen yılla aynıydı seviniyodum kursağımda kaldı ak. şerefsizler

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

AsilKan bunu yazdı:

son okuduğum duyuruya göre okulu uzatanlar 1. yılınd yüzde yüz 2. yılındA yüzde ikiyüz 3. de üçyüz diye gidiyo. Allah bintürlü belalarını versin

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

joe_black bunu yazdı:

AsilKan bunu yazdı:

son okuduğum duyuruya göre okulu uzatanlar 1. yılınd yüzde yüz 2. yılındA yüzde ikiyüz 3. de üçyüz diye gidiyo. Allah bintürlü belalarını versin

Normal halini bile bulup yatıramadım daha parayı ben :|

...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

KaRaKuLe bunu yazdı:

Prometheus bunu yazdı:

KaRaKuLe bunu yazdı:

sana da birinin çalışıldığı zaman her okulun zamanında bittiğini biri hatırlatmalı (bknz: sınıf arkadaşlarınız)  bi bölümü uzatmanın yada zamanında bitirmenin ne olduğunu iyi bilirim 2 dönem genel tekrar 1 dönem özel tekrar yemiş biri olarak alttan ders almak nedir iyi bilirim ama çalışınca herşey yapılabilir ve zamanında okul bitirilebiliyor. Kimse bana yok bölümüm zor yok senede 3-5 kişi mezun oluyo felan demesin çalıştığın zaman herşey mümkün olabiliyor

hocam haklısın ama para konusunda haksızsın. kimin ne sebeple okulu uzattığını, derslere niye devamsızlık yaptığını bilemezsin. herkes keyfi için aksatmıyor okulu. bunlara destek olmak yerine daha da vurmak çözüm değil.

tamam doğru söylüyorsun ama büyük çoğunluğu da okulu şeyine takmadığından uzatıyo benim bölümümde 8 senedir 2-3. sınıf arası bişey olan cocuk vardı ya para da bok gibi okuldan atılmayı da kaldırdılar şimdi sen buna 10bin harc yapsan da farketmez bi de böyle bişey var sonuçta bişekilde caydırıcı çalıştırıcı cezalar olmalı ama parayla ama başka bişeyle

okulu çok uzatmış biri olarak sana katılıyorum hocam. bilinçsiz üni gençliği yıllara vurdukca kendine geliyor. baştan akıllansa hiçbir problem çıkmayacak. uzatanların ekserisi zamanından önce bile bitirir yeminle

All I need is a possibility.
Toplam Hit: 11163 Toplam Mesaj: 74