folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Uzaylılaaaaaaaarrr!!!!!

Uzaylılaaaaaaaarrr!!!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Otistiq
    Otistiq's avatar
    Erkek

Kuran-ı Kerimde Geçiyor! 16 bin alem war die.. insanlar bitkiler vs.. die 16 bin alem. +  Abd'de sanırm 56.bölge yasaklı Neden yasaklı olduunu bilen warmı ?

Hayallerim ve Kendim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gursoy
    Gursoy's avatar
    Erkek
    Otistiq bunu yazdı:

Kuran-ı Kerimde Geçiyor! 16 bin alem war die.. insanlar bitkiler vs.. die 16 bin alem. +  Abd'de sanırm 56.bölge yasaklı Neden yasaklı olduunu bilen warmı ?

yanlışsam söleyin ama ben onu Area 51 die geçen 51.Bölge zannediodum
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilkay
    ilkay's avatar
    Dişi
    kaymıs durumdayımda şimdi gülüyorum kendime nasıl anlamadım diye

YASASIN HALKLARIN KARDEŞLİĞİ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Otistiq
    Otistiq's avatar
    Erkek

BEnim Aklımda 56 die geçior  nerden kalmışssa. nEYSE oranın sırrı ne ? bilen warmı ?

Hayallerim ve Kendim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bonzo
    bonzo's avatar
    Erkek
    Eger varsa bile  bunu aciklamak insanlik acisindan büyük bir kaosa yol acar.Kuranda belirtildigi gibi o alemler de kast edilen uzaylilar degildir.Ayrica hic bir dinde bundan bahsedilmemektedir.Uzaylilar var din diye birsey yokmus ve insanlik kaosta iste beklenen kiyamet gunu

Dünyayı güzellik kurtaracak .Bir insanı sevmekle başlayacak herşey/Gerçekçi ol imkansızı gerçekleştir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gursoy
    Gursoy's avatar
    Erkek
    yine yanlışım warsa düzeltin ama 51.bölgeye zamanında ufo düşmüş insanların gözünnü önünde sonra askerler gelmiş karantinaya almışlar o bölgeyi insanlarıda tehdit fln etmişler kimseye sölemiceksiniz fln die biliorum ben
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bonzo
    bonzo's avatar
    Erkek

Dogru 51. bolge lakin ufo nun dusup dusmedigi tam bir muamma

Hatta bir ara tv lerde bu ufodan cikan canlilarin otopsi videosu falan yayinladilar ama olay tamamen düzmeceydi.

O görüntülerde kullanilan otopsi masasinda ki kan oluklari o zamnlar yokmus  duvarsa asili olan telefon falan daha ileri zamnlara aitmis

Birde operasyonu gerceklestiren doktorlarin teknikleri diger cerahlar tarafindan kabul görmemis

Asil rusyaya dusen bir ufo var onun bariz resimleri videosu falan vardi aramak lazim

Dünyayı güzellik kurtaracak .Bir insanı sevmekle başlayacak herşey/Gerçekçi ol imkansızı gerçekleştir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilkay
    ilkay's avatar
    Dişi
    e ufo varmiiiii arkadaşlarrrrrrrrr uyuya mıyorum zaten

YASASIN HALKLARIN KARDEŞLİĞİ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek

evet 51. bölge. Orası uzay araştırmaları üss. Discovery channelda belgeselini izledm 5 kilometre yaklaşınca, polis çekiyor seni denediler girmeyi heryer kamera çölün ortasında. Orda çalışanların yakınları fln röportaj yapıyorlar, ölen çok kişi oluyormuş kimse neden bilmiyor. Ufo düştüğü ve Amerikanın onların teknolojilerini incelediği söyleniyor falan doğru mudur bilmem ayrıca

Unknown bilinmeyen demektir, Unidentified tanımlanamayan demektir. Unidentified Flying Object..

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gursoy
    Gursoy's avatar
    Erkek

bende bi belgeselde izlemiştim yaşlı eski bi bilim adamı wardı.İşte anlatıyo bi yer warmışş amerika ordan irtibata geçiomuşş die.adam eskiden orda çalışan elemanlardan.zatn meksikada pilotların yanında ard arda dizili halde giden 16-17 ufonun televizyonlarda gösterilmesi üzerine meksika hükümeti resmen açıkladı uzaylı die bişeyin war olduunu

Toplam Hit: 6347 Toplam Mesaj: 74