folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Uzaylılaaaaaaaarrr!!!!!

Uzaylılaaaaaaaarrr!!!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaCiNGeR
    RaCiNGeR's avatar
    Erkek
    wardir a.q euheuheuh

dostum , orduya katılma kararı aldım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

BartheZ bunu yazdı:

onlar uzaylı değil amerikalı

Koskoca BartheZ'in yazdıklarını sallamamışsınız ya helal olsun.

İlk olarak şunu söyleyeyim evet koskoca evrendeyiz ve bu evrende yaşayanlar olmalı.Ve kurandada başka alemlerin olduğundan bahsediyor.Fakat şurada düşünmeniz gereken bişey var.Kuranda cinlerden bahsedilir.Cinler dünyada yaşar.Fakat aranızda cin gören var mı ? YOK.O zaman cinler yoktur dersem geri kafalılık etmiş olurum cinler vardır fakat göremiyoruz.

Peki dünya dışında yaşayanları görebileceğimizi nereden çıkartıyorsunuz ?

Bakın adolf hitlerin içinde bulunduğu tarikatları yaptığı işleri.Amerikanın almanyaya girişini ve daha sonrasını araştırır öğrenirseniz.Uzaylı zannettiğiniz şeylerin ne olduğunu anlarsınız.

Almanya silahlanma yarışına girdiğinde adolf hitler falan değişik şeyler üüretmeye başladı.Bazı filmlere konu bile olmuştur bunlar.Tabi projeleri bazıları yarım kalıyor.Amerikada bu projeleri alıp çölde bir yere gidiyor burada projeleri gelştirmeye başlıyor.Olaylar daha karmaşık ama bu kısa bi özeti.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Ben o kdr çok "x files" izledimki inanıyorum artık %100 warlar.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnite
    hypnite's avatar
    Erkek

war abi war... hem onlarsız bu evrenin tadımı olur yaaa...

aramızdalar.... hihahahahahaaa......

courage is found in unlikely places
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugurben
    ugurben's avatar
    Erkek

ewwela mars yuzeyını ınceleyın pyramıt ve ınsan yuzune benzeyen yapıyı. bunlar arasında muthis bır trigonometrik hrdsp var dizce kendı kendıne olusabilir mi?

uzaylılar veya zuzaylılar var var fakat bızım teknolojımızın en az 50 kat onundeler ve bızım onların teknolojısını yakalamamızı ıstıyorlar.

pekı madem uzaylılar vardı. peygamber efendımız neden onlara islamıetı teblig etmedı yada ettıde bızım mı haberımız olmadı.

insanlara ve cınlere gonderıldıgını bılıyorum pekı ya bızden baskaları yanı digerleri ?

birde 2 dunya savasında yanı savas esnasında atom bombası atıldıktan sonra gokyuzunun ufo kaynadıgı soylenıyor madem oyle ya bızım onların teknolojılerını yakalamamızı beklıyorlar yada UFO dunyalıların işi.

sevdigim 3 turk atasozu.. 1- besle kargayı atsın iftirayı, 2- yayılma sivril ( bu bir çin atasozudur), 3- luzumsuz eşek sucuk olur ( buda bir çin atasozudur ) ve son olarak, 4- ak akçe karagün kara akçe ak gün içindir...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ragmendous
    ragmendous's avatar
    Erkek
    ugurben bunu yazdı:

ewwela mars yuzeyını ınceleyın pyramıt ve ınsan yuzune benzeyen yapıyı. bunlar arasında muthis bır trigonometrik hrdsp var dizce kendı kendıne olusabilir mi?

uzaylılar veya zuzaylılar var var fakat bızım teknolojımızın en az 50 kat onundeler ve bızım onların teknolojısını yakalamamızı ıstıyorlar.

pekı madem uzaylılar vardı. peygamber efendımız neden onlara islamıetı teblig etmedı yada ettıde bızım mı haberımız olmadı.

insanlara ve cınlere gonderıldıgını bılıyorum pekı ya bızden baskaları yanı digerleri ?

birde 2 dunya savasında yanı savas esnasında atom bombası atıldıktan sonra gokyuzunun ufo kaynadıgı soylenıyor madem oyle ya bızım onların teknolojılerını yakalamamızı beklıyorlar yada UFO dunyalıların işi.

1978 de hidrojen bombası denendi onda saldırmaları beklenirdi:))

serseriyim,icerim,dagıtırım bar bar gezerim soranlara kaportacıyım derim kimseyi kafaya takmam sekil yapmaya bayılırım
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay_666
    cagatay_666's avatar
    Erkek

belki vardır ama ben hiç görmedim

yani olsa ne yazar olmasa ne yazar

YA TAM SUSTURURUM YA KAN KUSTURURUM
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek
    melaba dünyalı  abi biz dostuz

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek

melaba dünyalı  abi biz dostuz 

zuahhaha

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piyanist_20m
    piyanist_20m's avatar
    Erkek

Otistiq bunu yazdı:

Kuran-ı Kerimde Geçiyor! 16 bin alem war die.. insanlar bitkiler vs.. die 16 bin alem. +  Abd'de sanırm 56.bölge yasaklı Neden yasaklı olduunu bilen warmı ?

kardeş o dediğin 56. bölge değil 51. bölge..bencede uzaylı var olmaması havanın suyun varlığını yok saymak gibi birşey..tek gezegen dünya demek gibi birşey...Ama niyetlerinin kötü olmadığını düşünüyorum eğer kötü olsaydı niyetleri bunu daha önceden çok kolay olarak yapardılar..çünkü buraya gelecek ve ışık hızı gibi bir süratle gidebilecek teknolojileri varsa dünyaya kötü bir şey yapmaları hiçte zor birşey değil..

PIYANIST
Toplam Hit: 15534 Toplam Mesaj: 74