folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Vergi Ve SGK Prim Borçlarına Yapılandırma Geldi (Yapılandırma Sayfası Açıldı)

Vergi Ve SGK Prim Borçlarına Yapılandırma Geldi (Yapılandırma Sayfası Açıldı)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

https://m.youtube.com/watch?feature=emb_title&v=yAsAyCzGniE

selo-g bunu yazdı

Yapılandırma online olur mu acaba?

-------_---

öyle zaten şubelere gelmeyin diyorlar.

ama illa daireye gitmek isteyen ordan da yapabilecek

hocam şimdi inceledim ama interaktif vergi dairesine giriyorum orda ilgili kanunla ilgili bir taksitlendirme bulamadım. yapacak mürid varsa beni de yönlendirirse sevinirim.

YouTube yorumlarının altında da dahil edilmediği yazıyor. Gece düşer sisteme

selo-g tarafından 17/Kas/20 14:39 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kjstyle
    kjstyle's avatar
    Erkek

site içerisinde belirtilen kanun ile yapılandırma sekmesini göremiyorum herkeste böyle mi ?

İğne bir kere girdiyse uzunluğu önemli değildir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    kjstyle bunu yazdı

site içerisinde belirtilen kanun ile yapılandırma sekmesini göremiyorum herkeste böyle mi ?

evet reklamı başladı sekme 1 2 güne gelir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

KYK için umdukları geri ödemeyi alamayacaklarını düşünüyorum. Seçime yakın daha iyi bir teklifle gelirler.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    soldat
    soldat's avatar
    Erkek
    FireX bunu yazdı

Ödeyebilecek durumda olanlar yapılandırmaya kesinlikle bulaşmasın. Diğer taraf açısından faize, borca gömerek para kazanma, kendine bağlayıp muhtaç duruma düşürme dışında bir amacı yok. GSS borcu için de zorunluluk yoksa beklenebilir. Seçim zamanı sileceklerdir.

işte aradığım ruh işte olması gereken düşünce işte cesaret işte feraset işte fazilet işte fedakarlık işte mertlik işte adam gibi adamlık.

onca yandaşa her fırsatta domalan hükümet bir seçim vakti ülkenin evlatlarına da domalsın, ödemeyin ödeyenin hımmına... şaka şaka isteyen ödesin.

Fazla tevazunun sonu vasattan nasihat dinlemektir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

6 taksitim kaldı pandemi de ödemediğim için bozuldu, tekrar yaptırım bakalım ne kadar olacak.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

şu amk yapılandırma sekmesini falan bi ben mi göremiyorum ? ayrıca giriş yapınca yapılandırmaya ait bir yer de yok. video da açılmıyor zaten gizli diyor.

edit : çağrı merkezi diyor ki ilgili buton açılmadı, 1-2 güne kalmadan açılır, gerekli işlemleri yaparsınız.

KotomineKirei tarafından 17/Kas/20 16:54 tarihinde düzenlenmiştir

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

geçenlerde gss primde 1600 vardı sımdı gırdım 1013 olmus ama onlar da yurtdısında ögrencıykene (2016-2017 senesini sadece almış üstelik, ondan önceki 2 seneyi de almamış) olanlar, sımdı napiyim ben ? ödeyeyim mi yoksa iptal vs başvuru şansım var mı beyler ? 

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı
    yustang bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı

2 tane kyk kredisi aldım ve sorunsuz ödedim Şükür.

Bi Hanımın KYK var onun faizlerini bi silseler ödeyecem artık. O da tombaladan çıktı yıllardan sonra. Burs u krediye çevirmişler bizimkinin haberi yok. Kinder süpriz gibi kredi borcu çıktı o kadar borcu faizsiz ödeyip bitirmeme rağmen.

Zaten 6000tl olmuş 10000TL.

inş faizi silip vadelendirirler.

2 kyk nasıl alınıyor ben 2 senelik okurken 1 tane aldım ara verdim şimdi dgs ile mühendislik okuyorum bana bi daha alamazsın dediler

arada boşluk olmadığında alabiliyorsun gibi bir mevzu vardı hocam.

1. lisans

2. Yüksek lisans

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

arladaşlar gib interaktif üzerinden yapılandırma başvurusu açıldı 

Toplam Hit: 24702 Toplam Mesaj: 121
vergi