folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Vergi Ve SGK Prim Borçlarına Yapılandırma Geldi (Yapılandırma Sayfası Açıldı)

Vergi Ve SGK Prim Borçlarına Yapılandırma Geldi (Yapılandırma Sayfası Açıldı)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

* T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Kurumu’ndan Başkanlığımıza bilgi aktarımı devam ettiğinden KYK borç yapılandırma işlemleri için başvuru 23.11.2020 tarihinden itibaren yapılabilecektir.

Twitter: @CanKirca
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    CanKirca bunu yazdı

* T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Kurumu’ndan Başkanlığımıza bilgi aktarımı devam ettiğinden KYK borç yapılandırma işlemleri için başvuru 23.11.2020 tarihinden itibaren yapılabilecektir.

bunu yazmaya gelmiştim. Bakıyorum bakıyorum faiz silindiğine dair bi durum yok seçiyorum borcu aynı olduğu gibi geliyor.. Bekleyelim bakalım.

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Birikmiş MTV ve trafik cezası borcum var şimdi anlamadığım olay şu peşin ödeme istersem faizden silinme oluyor mu ? 

• Peşin ödemelerde Yİ-ÜFE oranında hesaplanan tutardan ayrıca %90 indirim yapılması,

• Trafik para cezaları ve diğer idari para cezalarının peşin ödenmesi halinde asıllarında %25 indirim yapılması,

Şöyle 2 madde var tam anlamadım. Totalde 1.845 TL borç var plakada bu borcu peşin ödediğimde tutar düşecekse o yolu izleyeceğim yok düşmeyecekse taksitlendirme makul.

Ek olarak muayenesi yeni bitti aracın ve borçtan dolayı muayene olamıyor malum taksitli yapılandırmada acaba muayeneye engel durum söz konusu olur mu mantıken olmaması gerek ama burası Türkiye :)

Kendine İyi Bak ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek
    darkroques61 bunu yazdı

Birikmiş MTV ve trafik cezası borcum var şimdi anlamadığım olay şu peşin ödeme istersem faizden silinme oluyor mu ? 

• Peşin ödemelerde Yİ-ÜFE oranında hesaplanan tutardan ayrıca %90 indirim yapılması,

• Trafik para cezaları ve diğer idari para cezalarının peşin ödenmesi halinde asıllarında %25 indirim yapılması,

Şöyle 2 madde var tam anlamadım. Totalde 1.845 TL borç var plakada bu borcu peşin ödediğimde tutar düşecekse o yolu izleyeceğim yok düşmeyecekse taksitlendirme makul.

Ek olarak muayenesi yeni bitti aracın ve borçtan dolayı muayene olamıyor malum taksitli yapılandırmada acaba muayeneye engel durum söz konusu olur mu mantıken olmaması gerek ama burası Türkiye :)

Muayene işini sormaya gelmiştim :) aynı dertten muzdaribim :) 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

Yapılandırma yapılınca muayene yapılıyor daha öncesinde hep o şekilde oldu

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    Clostridium bunu yazdı

geçenlerde gss primde 1600 vardı sımdı gırdım 1013 olmus ama onlar da yurtdısında ögrencıykene (2016-2017 senesini sadece almış üstelik, ondan önceki 2 seneyi de almamış) olanlar, sımdı napiyim ben ? ödeyeyim mi yoksa iptal vs başvuru şansım var mı beyler ? 

ben yurtdisinda ögrencilik yaptigim yillari sildirmistim hocam, sonra temelli cikinca durdurup hepsini sildirdim.. benim de türkiye'de kaldigim sürelerde borc birikmis 800 küsür civari öyle duruyor... Eger yurtdisinda kaldigini gösteren belgeler varsa (giris-cikis kayitlari yeterli olabilr), sgk il-ilce müdürlüklerine gidip su su tarihler arasi yurtdisindaydim, belgelerim burada.. bu borclari silmenizi istiyorum de (belki dilekce de yazmani isteyebilirler)

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

Ödeyen olmayınca yapılandırma yapanı seveyim baksınlar işlerine

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

arkadaşlar mümkün olduğunca erken yapılandırıp erkenden tarihi gelmeden ilk 2 taksiti ödeyin

ilk 2 taksit zamanında ödenmezse iptal oluyor yapılandırma

ilk 2 yi erkenden ödeyin ilerki taksitleride tavsiyem tarihi gelmeden ödemeye çalışın daha önceki 2 yapılandırmadada tarihini kaçırdığım için sonradan yapılandırmalar bozuldu

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Gençler, bina vergisi (Belediyeye ödenen) bu kapsamda mı? Baktım göremedim de.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

Şimdi ayın 23 ünü mü beklemek lazım kyk kredisini de içinde yapılandırmak için? 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
Toplam Hit: 24876 Toplam Mesaj: 121
vergi