Viski

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek

hacı tattan ziyade her içkinin kafası farklıdır mesela istanblue vodka sadece kafa dönmesi yaparken smirnoff farklı bir kafa yapıyor bende

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    Bandito bunu yazdı

viskiye 100 liramı :D freşopcu arkadaş 50 liraya getiriyor bize :D

güzel içimi de rahat bir vodka söyleyin sordurayım varsa kendime aldırıcam beyler ? absolut iyimidir içmedim ben absolutten genelde dandik vodkaları deneyimledim

http://www.drankgigant.nl/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/p/u/puschkin_vodka.jpg

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

mesela jack daniels'in tadını sevmiyorum.. kola filan karışık olmadan içemiyorum.
    ama red label, black label tarzı iskoç viskilerinin tadına hastayım. özellikle chivas regal'in 18 yıllık olanını bi kere içme fırsatım oldu. O nasıl bi taddır arkadaş ya..
    yanık fıçı tadı bu kadar mı güzel gelir insana.. o kokusu.. anlayamazsınız :P

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı
    Bandito bunu yazdı

güzel içimi de rahat bir vodka söyleyin sordurayım varsa kendime aldırıcam beyler ? absolut iyimidir içmedim ben absolutten genelde dandik vodkaları deneyimledim

http://www.drankgigant.nl/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/p/u/puschkin_vodka.jpg

bunun tekel fiyatı nedir kardeş

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

valla hacı hem viski olsun hemde tadı güzel olsun dersen jack daniels tennessee honey önerebilirim

https://static.squarespace.com/static/52536652e4b007332ef4ecf4/52dec946e4b0ca499f87bce7/52dec95fe4b0ca499f886155/1302132671787/1000w/04_06_11_jackdaniels_honey_3.jpg

imza
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    Bandito bunu yazdı
    sLeymN bunu yazdı
    Bandito bunu yazdı

bunun tekel fiyatı nedir kardeş

yakın fiyatını hatırlamıyorum ama çok pahalı bir şey değil hatta şöyle bir şey buldum https://eksisozluk.com/entry/41431311

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Jameson.

viski gibi viski..

[22817//kaanabak]
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Bu saatte nerden alacaz la, tekelde yok yakinimda. Acacaginiz konuyu sikiyim emi :D

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

valla ben seviom

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esquire
    Esquire's avatar
    Erkek

güzel içkidir. canım çekti şimdi. bi jack atıyım kendime geleyim. :D

boş
Toplam Hit: 6606 Toplam Mesaj: 50