Viski

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek

Egonu tatmin edici herşey insana tatlı gelir ki ilk başlarda bunu nasıl içiyorlar sorusunu sorarsın  , sonra alışırsın kötü tadına , sonra seni büyüler ve muhteşem hale gelir en sonundada seni köpekler gibi götün boklu sidikli  gecelerin yarısı sokaklarda seviyorum diye haykırmana yol açar , rezil eder rezil.Örnek sigara içmeyen birine al bu sigara içine çek zevki nasıl dersen bok gibi cevabını alırsın .

....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Ben genelde wiski içiyorum red veya jım beam kafası güzel oluyor ve ertesi gün baş agrsı yok :) rakıda öyle değil mk 100lük içtik 2 kişi ertesi gün başım çatlıyor :D

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Hocam sole soleim 2 tur viski var biri aci biri tatli.sen aci olani almis olabilirsin.mesela ballantine acidir.iskocmu diolar ole bisi.tam bende bilmiom  hangisi tatli hangisi aci ama ballantine aci olanlardan.biraz arastir bulursun

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Zorlanıyosanız az biraz kola katın :-)

Ama viski sek içilir buz atarak.

Yanında bişey yiyilmez rakı veya şarap gibi değildir. :-)

Ortamda viski içerseniz her zaman ilgi çekersiniz.Amele içeceği değildir. :-)

Bundan sonra yalnız Ballentine's alın derim daha softtur iskoç yapımı çünkü.

Artı olarak bir de Rom deniyebilirsiniz boğazı çok iyi açar. :-))

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Viski buzsuz ve oda sicakliginda icilir favorim malt bi tadi olan green labeldir olmadi chivas regal 18 liktir 18 lik yoksa 15 likte iyi gider. Bunlari bulamassam black label icerim. Alkolde ertesi gunun pisligini cekmek istemiyorsaniz en iyi icki viskidir. Yalniz onuda adabiyla icmek gerekir iyi viski tadi ve kokusuyla sahibini daha ilk yudumda kendisine baglar.

Viskinin rengine bakarak tadinin acimi tatlimi oldugunu anlayabilirsiniz. Eger viski koyu rengi varsa jack gibi tadi acimsi ve yutmasi zorlu olur eger rengi altin sarisina yakinsa icerisindeki bal orani yuksek oldugundan yumusak bi icimi ve hos bir tadi olur. O yuzden onerim green labeldir ha diosaniz label serisinde parama guvenirim blue nun ustune hicbirini tanimam. Bir bardakta o viskinin uretildigi yere gider gelirsiniz. 

Unutmayin viski iskoclarindir. Japonlarin urettigi yada amerikan ruyasi jack tamamen hamal viskisidir.

delimiyim ben?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Viskiyi ya sek icersin ya da suyla icersin.
    Buz koyarsan baslarda viski sert olur ama buz eriyince alkol orani degisir, tadi bozulur.

vatandaşa kafam girsin!..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

bi sefer içtim. sarhoş etmiyor aq uyuşturuyor resmen adamı. bi daha para verip içmem ama bir getirir de hadi içelim şunu kanka derse o iş

başka :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Hocam sadece viski ve raki iciyorum,

Rakı marka olarak y.rakıdan başka birşey içmem.

Rakıyada su koymam buz atarim bir ya da iki tane.

Viski'yi daha çok severim cunku yemek filan istemez, guzeldir , chivas, label serileri ve jack icerim, jb agzima koymam mesela..

Viskiyide yine sek icerim iki tane buz yanina sadece sigara otur uzaklara baka baka ic mis.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    Smirnoff bunu yazdı

Hocam sadece viski ve raki iciyorum,

Rakı marka olarak y.rakıdan başka birşey içmem.

Rakıyada su koymam buz atarim bir ya da iki tane.

Viski'yi daha çok severim cunku yemek filan istemez, guzeldir , chivas, label serileri ve jack icerim, jb agzima koymam mesela..

Viskiyide yine sek icerim iki tane buz yanina sadece sigara otur uzaklara baka baka ic mis.

Haco abi rakiya az biraz su koy buz atmadan once alkol kristalize olmamasi icin)))

delimiyim ben?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anaconda
    anaconda's avatar
    Erkek

viski içilicekse tek viski vardır. oda jack honey (ballı)

Toplam Hit: 6608 Toplam Mesaj: 50