Viski

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

sadece buz ve bitter çikolata

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    Tengri bunu yazdı

Selam 

Şimdi uzman tv de baktım adam diyor ki viskiye buzdan başka bişey  koymayın aromasını hissedin felan, biz bunu sek içtik ama tadı kötü yemek borusunu felan yakıyor. Viski gibi içkiyi adamlar kafa yapmasından çok tadı için içiyorlarmış, bunu nasıl başarıyorlar anlamadım.

bu amk viskisine 100 lira veriyoruz zevkten ölmemiz lazım yarım litresi 100 liralık içicek ama zorla içiyoruz bunu gerçekten seven var mı bizde mi sorun var :D

not: viski jack daniels.

dünyanın parasını vermişsin

boğazın yanmış

zevk de almamışsın

içkiyi bitirdiysen evet çok büyük bir sorun var :)

birde kadınları anlamazlar :)

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Ben bahsettiğin konunun kendi içine kapalı bir kültür olduğu görüşündeyim. Şöyle üstün körü bir açıklama yapmak istiyorum;

Keyfime çok düşkün bir insanım. Uzunca bir zamandır puro ve alkol kullanırım ancak, sigara içmem. Ağzıma sürmüşlüğüm yoktur. Sigara kullanan insanların, bira dışındaki ağır içkileri veya puroyu kullanamadıklarını görüyorum. Sigaranın kullanımı çok ayak üstü olduğu için herhangi bir özen istemiyor fakat, tütün ve alkol ürünleri, esasında lüksü ve keyfiyeti barındırır.

Viskiyi alıp, evde, televizyon başında içemezsin. Psikolojik olarak zaten o ortam için abartılı gelir. Peki şöyle yapsak; güzel geçen günün ardından, akşam saat 8 civarlarında Taksim'e veya aynı potansiyele sahip farklı bir semtte canlı müzik yapan bir mekana otursak, puromuzu yaksak, közde patatesimizi, kuruyemişimizi ve viskimizi de yanına katsak, nasıl olur ? Çalan müzik ve etrafınızı dolduran insanların eşliği ile sağır olsanız ? 

Televizyonlarda görüyoruz, her yanı keder bağlamış bir herif, elindeki viski şişesini dikip kendini hırpalıyor. Şahsen ben bunu koca bir gavatlık olarak yorumluyorum. O herifin elinden viskiyi alıp, bir şişe votka veya şarap vermek istiyorum. Viskiyi de böyle boktan işlere lütfen karıştırmayın diye öğütlemek..

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

Yorma kendini çak 2 tane buz gibi bira oh mis

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek
    Bandito bunu yazdı

viskiye 100 liramı :D freşopcu arkadaş 50 liraya getiriyor bize :D

güzel içimi de rahat bir vodka söyleyin sordurayım varsa kendime aldırıcam beyler ? absolut iyimidir içmedim ben absolutten genelde dandik vodkaları deneyimledim

smirnof iyidir hocam :D

Sistemi de kapattım ama PHP konusunda hala yardımcı olurum // Boş gezenin boş kalfası - Öğrenci - YTÜ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VagaTroy
    VagaTroy's avatar
    Erkek

viski dediğimiz içecek kendi başına ayrı bir devlettir, baş ağrıtmayacak kadar kaliteli ve 12 yıl bekleyecek kadar asildir, alkollü içecekler bir tarafa viski diğer tarafa :))

#karipçin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek

hocam içmeden yarım saat önce bi buzluğa koy bardakla beraber

O süre zarfında karamelize olacaktır. Sonrasında buz koymaya bile gerek yok.

Yanında fındık ve bitter çikolata güzel gider hoş olur.

Tavsiye olarak bi dahakine Chivas alın :)

Para sıkıntı değilse 18 lik yok hacı veremem o parayı dersen standart 12 lik alın :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    cemnet bunu yazdı

çaya artık şeker atmayı kestim ilk 2 hafta zor oldu ama şimdi cidden tadını daha iyi aldığımı düşünüyorum. Bişeyin esasını bozmamak lazım :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    csr288 bunu yazdı

sadece buz ve bitter çikolata

+1 Budur :)

İmza YOK !!!
Toplam Hit: 6609 Toplam Mesaj: 50