folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Vücut Geliştirme Tozu

Vücut Geliştirme Tozu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swinlarg
    swinlarg's avatar
    Erkek

bugun itibariyle hepsiburada.com'dan aldıgım hardline prograiner 5kilo çilekli bitti.

bayramın ilk gününden itibaren kullandım hatta ramazandada 1 kaç gün kullandım.

sonuç: ramazanda kaybettigim kiloları alabildim.(spor yapmadan) 4 kilo kadar aldım

boy 1.90 cm kilo 72 

"Siyahın beyaz üzerinde üstünlüğü olmadığı gibi, beyazında siyah üzerinde üstünlüğü yoktur. Üstünlük takvadadır."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilyas208
    ilyas208's avatar
    Erkek
    swinlarg bunu yazdı

bugun itibariyle hepsiburada.com'dan aldıgım hardline prograiner 5kilo çilekli bitti.

sonuç: ramazanda kaybettigim kiloları alabildim.(spor yapmadan) 4 kilo kadar aldım

boy 1.90 cm kilo 72 

Boy 1.87 cm kilo 90 :D hocam senin gibi olmak için napmak lazım ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek
    ilyas208 bunu yazdı
    swinlarg bunu yazdı

boy 1.90 cm kilo 72 

Beleş diye yemege asılmamak lazım ılyas.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek
    narkozMRT bunu yazdı

kilo için serius mass kas için syntha 6 kullan kardeşim..

serius mass nası bişe hocam, kilo mu aldırıyo zararı varmıdır. 
    iyi bişeyse alam ben yaa

hşşşt.. twitter.com/mustykte
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kararti
    kararti's avatar
    Erkek

Başlığı görüncü böyle peri tozu falan gibi sihirli bişey çıktı zannettim :)) birde workout, muadil ve değişken sözcüklerini aynı cümlede  görünce de irkilmedim değil hani :)

cevaba gelince kilo aldırıcıyla protein tozu birbirinin muadili değil ama eğer kilo aldırıcı istiyorsan serius mass protein tozu da synta 6 öneririm.

eğer yeni başlıyorsan hiçbiri.

Bayram geçtikten sonra yak g.tüne kınayı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilyas208
    ilyas208's avatar
    Erkek
    Smirnoff bunu yazdı
    ilyas208 bunu yazdı
    swinlarg bunu yazdı

boy 1.90 cm kilo 72 

Beleş diye yemege asılmamak lazım ılyas.

Bana nargile sözün var yavrucum unuttum sanma :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narkozMRT
    narkozMRT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ByMusty bunu yazdı
    narkozMRT bunu yazdı

kilo için serius mass kas için syntha 6 kullan kardeşim..

serius mass nası bişe hocam, kilo mu aldırıyo zararı varmıdır. 
    iyi bişeyse alam ben yaa

https://www.google.com.tr/search?client=opera&rls=tr&q=serius+mass&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

Ne Olursan Ol Beni Bul ; https://www.facebook.com/izmirliyimmm
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Tozun her türlü gideri vardır hocam, her türlüsünü içerim, ama meretler öyle birşeyki vucut 1 yıl içinde tekrar eski halne dönmek için elinden geleni yapıyor amk, yani 6 ay ara ver kilolar yine gidiyor vucut normal haline dönmeye çalşı yor. hardline proginer 4,5 kg ile birlikte günde 3 defa sütle iç, sporunu yap mutlaka alırsın

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa,Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

bu tozlar saç döküyor

لا إله إلا الله https://discord.gg/3bB8hM2 Paladinciler discord adresi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swinlarg
    swinlarg's avatar
    Erkek
    ilyas208 bunu yazdı
    swinlarg bunu yazdı

boy 1.90 cm kilo 72 

hocam sen kilonu kasa çevirebilirsin aslında.

ben daha zayıfım şuan 80-85 kilo hedefim var ekimin başında yada kasımın başında yeni bir kutu alıp evde dumbel setleriyle istedigim kiloya ulaşmaya çalışacagım,ondan sonrada yine hardline markasının whey proteinini alıp hacim yapmak için uğraşacagım..

senin 5-10 kilo arasında vermen lazım hergün düzenli koşu yapman gerek ayrıca futbol basketbol artık neye ilgi duyuyorsan sırılsıklam terleyene kadar oynamaya çalış hacim içinde spor salonu tavsiye ediyorum onun haricindede kendi cabalarınla evde dumbell setiylede olur bu iş..

"Siyahın beyaz üzerinde üstünlüğü olmadığı gibi, beyazında siyah üzerinde üstünlüğü yoktur. Üstünlük takvadadır."
Toplam Hit: 2423 Toplam Mesaj: 31