Whatsapp Kullanıma Yasaklandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek
    improper bunu yazdı

Birşeyler yazacaktim bir ihtimal şöyle olabilir diye ama adam cevap yazanlara pek bir irilte cevap vermiş, teşekkür edeceğine, senin derdin için fikir veriyorlar üzerine fırça yer gibi cevaplar. Benim hattim yıllar önce banlanmisti WhatsApp dan bir kaç ay kapalı kaldı sonra açtım. WhatsApp+ (plus) kullandığım için başıma gelmişti, nasıl çözdüğümu başkası sorsa belki hatırlarım, şuan hatırlayamadım 

Dostum kusura bakma beni tbt de eski müritlerden tanıyanlardan kimse benim saygımı ölçmedi bu zamana kadar, fikir veren tüm müritlerin söylediklerini yapıyorum, açıkcası kimseyi fırçaladığım da yok değişik birisin vesselam.. Sana cevap vermezdim lakin bu mesaj burada, çizik niteliğinde kalsın. 

Aganta Burina Burinata
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek
    MuhammeT bunu yazdı

Kişi sayfasina girildiğinde kişiyi şikayet et diye bir bağlantı var. Merak ediyorum. Bu kısmı kaç kişi isaretlerse şikayet dikkate alınıyor.

Seninkide bu şekilde yasaklanmış olabilir mi

Olabilirler hocam benimde aklıma başka birşey gelmiyor, antivirüs de kuracağım şimdi bakalım belki birşeyler çıkar

Aganta Burina Burinata
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı

hocam tanımadığın kişilere mesaj atiyormuydun cok fazla ?

bu olay spam üzerine oluyor. Mesela amerikadan numara alıyoruz, o numara üzerinden dk 1 mesajdan fazla kayıtlı olmayan numaraya mesaj atarsak veya günde 200 mesajdan fazla atarsak veya attiğimiz 50 kişi bizim numaramızı bu spam yapiyor diye bildirirse benzer bir sorun yaşıyorduk. 

Eğer san atmıyorsan, Whatsapp değil ama farkli bir app apk olarak kurulup senin whatsapp session i uzerinden spam atmiyorsa, bahsettiğin kişi remote olarak spaming yapilmiş gibi gösteren bir acik kullanarak seni bu statuye sokmuştur. onun web whatsappinda vs acik kalmiş olabilir misin ??

Tanımadığım kimse yok telefon rehberimde, bahsettiğim kişi bunu yaptırabilecek bağlantılara sahip, ama onun herhangi bir platformunda WhatsApp a girmedim, başka bir şekilde erişme imkanları var mı acaba 

Aganta Burina Burinata
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Https
    Https's avatar
    Erkek

support@support.whatsapp.com

android@support.whatsapp.com

Bu iki adres ile iletişime geçer misin hocam.

~3 sene evvel yazışınca cevap veriyorlardı.

25-30 saatlik doğrulama süresini sıfırlamışlardı yazınca.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek
    Https bunu yazdı

support@support.whatsapp.com

android@support.whatsapp.com

Bu iki adres ile iletişime geçer misin hocam.

~3 sene evvel yazışınca cevap veriyorlardı.

25-30 saatlik doğrulama süresini sıfırlamışlardı yazınca.

Sağol hocam şimdi tekrardan verdiğin adreslere detaylıca bir mail attım.

Ekstra bir kaç mail adresi daha buldum. Artık ya hero ya mero çünkü 19 temmuz da Facebook hesabım kapatılmıştı. 2 saat önce de 2013 den beri kullandığım tek Instagram hesabımdan telefonuma doğrulama kodu gelince..

Hem İngilizce, hem Türkçe uzunca bir mesaj döşedim.

Alıcı kısmına WhatsApp maillerini

android@support.whatsapp.com,
    support@support.whatsapp.com,
    support@whatsapp.com,
    android_web@support.whatsapp.com

BCC kısmına da Facebook un Support maillerini ekledim.

support@fb.com,
    appeals@fb.com,
    disabled@fb.com

@sinusX @torpedo_XL @PanxeR @Genki @j4x @hypnot1c @u235

Nomm tarafından 03/Kas/21 03:13 tarihinde düzenlenmiştir

Aganta Burina Burinata
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Hocam email için hani public olmuş db lerde sıkça kullanıdğın bir şifre varsa onu kullanmışlardır diye düşündüm ama Telefondan whatsapın engellenmesi neden olur bir fikrim yok

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Hocam email için hani public olmuş db lerde sıkça kullanıdğın bir şifre varsa onu kullanmışlardır diye düşündüm ama Telefondan whatsapın engellenmesi neden olur bir fikrim yok

spam diye şikayet ediyorlar engelleyip şıh

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    Nomm bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı
    Nomm bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

telefonunda bir uygulama whatsap kullanarak bir yerlere spam basıyor olabilir.

market dışında uygulama mı yükledin. ip adresin bir yerlere spam mı basıyor. çok fazla vpn mi kullandın.

hespi olabilir. 

bi kontrol et hocam kalıcı ban yersen numara değiştirmek zorunda kalırsın yazdıklarıma bir bak bence

Gönderdikleri mesajı okudun mu? , Market dışında hiç uygulama yüklemedim. Vpn de kullanmıyorum, stabil whatsappa ı whatsapp gibi kullanıyorum.

anladım da. söylediğinle başına gelenler birbirini tutmuyor hocam.

bi bak telefon rootlanmışmı. daha önce biri birşey yüklemişmi. host file opener ile bak içinde abuk subuk şeyler varmı.

hata ayıklama aktif mi. birileri apk basmış mı. belki izleniyorsun. eset antivirüs yükle deneme sürümünü başlat mail adresinle. antivirüs bakıp etsin bulur belki birşeyler. rootu hosts dosyasına bakar varsa birşey ipucu verir.

Sağol onu da deneyeceğim

Eset yükledim, Çözümlenmemiş Algılamalarda, BinanceTR ve Snaptube uygulaması çıktı 

Hata ayıklama aktifmiş,

host file openerla nasıl bakacağım

https://play.google.com/store/apps/details?id=me.vittorio_io.openhostseditor&hl=en&gl=US

üstteki rootlanmış ise açar hosts dosyasını ama biraz kasabilir . en iyisi üstteki program

https://play.google.com/store/apps/details?id=dns.hosts.server.change&hl=en&gl=US

buda rootsuz ama android 10 izinvermeyebilir. dediğim gibi biri apk basmış yada yüklenen bir uygulama zombi yapmış telefonunu.

-----------------

https://m.apkpure.com/tr/noroot-firewall/app.greyshirts.firewall

bunu yükle hangi apk sürekli internete çıkamk istiyor kontrol et muhtemelen youtube indirici brogramda bir ibnelik var. hangisi kaç defa sorgu atıyor diye firewalldan kontrol et.

edit: , BinanceTR ve Snaptube <<<< bunları sen mi yükledin yoksa yüklendiğinden haberin yok mu ?

zalimadam tarafından 03/Kas/21 08:45 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

spam diye şikayet ediyorlar engelleyip şıh

Benden mesaj gelmeden nasıl spam olarak işaretliyorlar?

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı
    Nomm bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı
    Nomm bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

telefonunda bir uygulama whatsap kullanarak bir yerlere spam basıyor olabilir.

market dışında uygulama mı yükledin. ip adresin bir yerlere spam mı basıyor. çok fazla vpn mi kullandın.

hespi olabilir. 

bi kontrol et hocam kalıcı ban yersen numara değiştirmek zorunda kalırsın yazdıklarıma bir bak bence

Gönderdikleri mesajı okudun mu? , Market dışında hiç uygulama yüklemedim. Vpn de kullanmıyorum, stabil whatsappa ı whatsapp gibi kullanıyorum.

anladım da. söylediğinle başına gelenler birbirini tutmuyor hocam.

bi bak telefon rootlanmışmı. daha önce biri birşey yüklemişmi. host file opener ile bak içinde abuk subuk şeyler varmı.

hata ayıklama aktif mi. birileri apk basmış mı. belki izleniyorsun. eset antivirüs yükle deneme sürümünü başlat mail adresinle. antivirüs bakıp etsin bulur belki birşeyler. rootu hosts dosyasına bakar varsa birşey ipucu verir.

Sağol onu da deneyeceğim

Eset yükledim, Çözümlenmemiş Algılamalarda, BinanceTR ve Snaptube uygulaması çıktı 

Hata ayıklama aktifmiş,

host file openerla nasıl bakacağım

https://play.google.com/store/apps/details?id=me.vittorio_io.openhostseditor&hl=en&gl=US

üstteki rootlanmış ise açar hosts dosyasını ama biraz kasabilir . en iyisi üstteki program

https://play.google.com/store/apps/details?id=dns.hosts.server.change&hl=en&gl=US

buda rootsuz ama android 10 izinvermeyebilir. dediğim gibi biri apk basmış yada yüklenen bir uygulama zombi yapmış telefonunu.

-----------------

https://m.apkpure.com/tr/noroot-firewall/app.greyshirts.firewall

bunu yükle hangi apk sürekli internete çıkamk istiyor kontrol et muhtemelen youtube indirici brogramda bir ibnelik var. hangisi kaç defa sorgu atıyor diye firewalldan kontrol et.

edit: , BinanceTR ve Snaptube <<<< bunları sen mi yükledin yoksa yüklendiğinden haberin yok mu ?

Teşekkür ederim, iki host programını da denedim,

* Host Go programında, start dedikten sonra, host editors kısmına tıkladığımds Host record is empty yazdı.

* NoRoot programını da yarım saat aktif denedim, öne çıkanlar şunlar oldu.

Google hizmetleri çerçevesi, google play

Facebook services

Airlink, akıllı tanılama, anahtar zincir, android sistemi, huawei ile ilgili 

Eposta

Hava durumu

Chrome

* BinanceTr ve Snaptube ben kurmuştum. 

Aganta Burina Burinata
Toplam Hit: 9358 Toplam Mesaj: 52
sorun whatsapp yasak whatsapp ban whatsapp bağlantı