Whatsapp Kullanıma Yasaklandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    yalinyalniz bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

Hocam email için hani public olmuş db lerde sıkça kullanıdğın bir şifre varsa onu kullanmışlardır diye düşündüm ama Telefondan whatsapın engellenmesi neden olur bir fikrim yok

spam diye şikayet ediyorlar engelleyip şıh

Benden mesaj gelmeden nasıl spam olarak işaretliyorlar?

Onu bende merak ediyorum, dün akşam WhatsApp destek ekibine yazdığım mesajda bunu da sordum. Telefonumdan rehberimde olmayan herhangi bir numaraya mesaj atmadığımı dile getirdim. 

Aganta Burina Burinata
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek

Turkcell'e gidip sim kartımı yeniletsem acaba yine birşey değişeceğini sanmıyorum ama :D belki son ihtimal telefonu fabrıka ayarlarına formatlarım, hala aynı değişen birşey yok dünkü mailime de cevap gelmedi,

Siber suçlardan bir yanıt alabilirmiyim, sizce?

Aganta Burina Burinata
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    Nomm bunu yazdı

Onu bende merak ediyorum, dün akşam WhatsApp destek ekibine yazdığım mesajda bunu da sordum. Telefonumdan rehberimde olmayan herhangi bir numaraya mesaj atmadığımı dile getirdim. 

Sizin numaranızı kendi rehberine ekliyor, profilinize girip Şikayet Et tuşunu kullanıyorlar

@NoktaliVirgul

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    Nomm bunu yazdı

Sizin numaranızı kendi rehberine ekliyor, profilinize girip Şikayet Et tuşunu kullanıyorlar

@NoktaliVirgul

Ama o kişi bende kayıtlı değil ve ben mesaj atmamış olsam bile bunu yapabilir mi ki, o zaman bu bir açık, herkes sevmediği birinin numarasını bu şekilde kapattırabilir, forumda binlerce üye var herkes sevmediğinib numarasını yazsa herkes şikayette bulunsa yüzlerce numara kapanır bu şekilde, yani demek istediğim, WhatsApp ın karşılıklı mesaj trafiğini incelemesi lazım benim mesaj atmadığım biri yada çoğunluk beni şikayet edip numaramın engellenmesine sebep vermesi çok saçma

Birşey daha merak ediyorum, WhatsApp da numara yönlendirme gibi birşey mevcut mu? 

Şuan gemideyim, seferdeyim yani kara ile bağlantım yok, gemideki arkadaşlardan benim numaraya mesaj gidiyor ama tek tık, profil fotoğrafı yazısı vs herşey duruyor

Nomm tarafından 04/Kas/21 11:11 tarihinde düzenlenmiştir

Aganta Burina Burinata
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    Nomm bunu yazdı
    yalinyalniz bunu yazdı
    Nomm bunu yazdı

@NoktaliVirgul

Ama o kişi bende kayıtlı değil ve ben mesaj atmamış olsam bile bunu yapabilir mi ki, o zaman bu bir açık, herkes sevmediği birinin numarasını bu şekilde kapattırabilir, forumda binlerce üye var herkes sevmediğinib numarasını yazsa herkes şikayette bulunsa yüzlerce numara kapanır bu şekilde, yani demek istediğim, WhatsApp ın karşılıklı mesaj trafiğini incelemesi lazım benim mesaj atmadığım biri yada çoğunluk beni şikayet edip numaramın engellenmesine sebep vermesi çok saçma

Birşey daha merak ediyorum, WhatsApp da numara yönlendirme gibi birşey mevcut mu? 

Şuan gemideyim, seferdeyim yani kara ile bağlantım yok, gemideki arkadaşlardan benim numaraya mesaj gidiyor ama tek tık, profil fotoğrafı yazısı vs herşey duruyor

Hocam gemide olduğun için farklı lokasyonlardan mesajlasmıs olmadan ötürü ban yemiş olabilir misin. Uluslararası bir gemi midir ? 

طדṮ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Gemiciysen sana şunu öneririm. 

https://www.chatsim.com/personal

Bizim Bimcell gibi düşün. Dünyanın her ülkesindeki operatörler ile anlaşma yapmışlar hangi ülkeye gidersen git Whatsapp kullanabiliyorsun.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı
    Nomm bunu yazdı
    yalinyalniz bunu yazdı
    Nomm bunu yazdı

@NoktaliVirgul

Hocam gemide olduğun için farklı lokasyonlardan mesajlasmıs olmadan ötürü ban yemiş olabilir misin. Uluslararası bir gemi midir ? 

Evet uluslararası bir gemideyim. Ama bu zamana kadar hep kullandım, herkes böyle kullanıyor

Aganta Burina Burinata
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Gemiciysen sana şunu öneririm. 

https://www.chatsim.com/personal

Bizim Bimcell gibi düşün. Dünyanın her ülkesindeki operatörler ile anlaşma yapmışlar hangi ülkeye gidersen git Whatsapp kullanabiliyorsun.

Evet bende var kullanıyorum, ama onda whatsapp numaranı değiştirmiyorsun, hattı takıp eski numara üzerinden mesajlaşıyorsun, benim direk turkcell hatımın numarasına engel gelmiş :/

Chatsim ile girsem de, chatsim numaramı bilmedikleri için herkese detay vermem gerekecek, en kötü öyle gireceğim

Şimdilik telegram ve instagramdan devam ediyorum

Aganta Burina Burinata
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek

Sonra biz de gidip redmi 9 nokia 3310 imeilini atarsak kilitlenir tabi :)

Baktığınız benim gördüğünüz sizsiniz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek

Birde üstünde oynanmiş whatsap apk sini dene belki onlarda çalisir.

Baktığınız benim gördüğünüz sizsiniz
Toplam Hit: 9353 Toplam Mesaj: 52
sorun whatsapp yasak whatsapp ban whatsapp bağlantı