folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Windows 2008 Server Otomatik Kendini Kapatiyor

Windows 2008 Server Otomatik Kendini Kapatiyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsane_212
    efsane_212's avatar
    Erkek

HDD ile alakalı bir durum gibi görünüyor.
    Sata kablosunu değiştirip kontrol edermisin.

Önemli olan; hayatta "en çok şeye sahip olmak" değil, "en az şeye ihtiyaç duymaktır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

haci simdilik beklemedeyim bakalim suan icin normal gozukuo yarin gittigimde degistiririm onuda bu arada yarin musait oldugunda bi goruselim. herseyi kurdum interneti cikaramadim dns kurulu goruo ama interneti paylasamiorum

delimiyim ben?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsane_212
    efsane_212's avatar
    Erkek

En erken öğleden sonra dönüş yapabilirim.

Önemli olan; hayatta "en çok şeye sahip olmak" değil, "en az şeye ihtiyaç duymaktır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

nezaman uygun olursan

delimiyim ben?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

beyler aradan 1 sene gecmis hatta 1.5 sene ama olsun ynede bu olayin cozumunu buldugumu belirtmek isterim sistem her kurulumdan sonra stabil calisiyormus gibi gozuksede kendini belirli bi sureden sonra islem hacmi buyudugunde rest attiriyordu olayin tamami uyumsuz ramden kaynalaniyormus sorun cozumunde yaptigim islem sadece anakartin versiyonunu guncellemek oldu cunku anakartin sitesinde o ana kartin kingston ram icin problemleri oldugu yaziyordu ve guncellemeden sonra sistem normale dondu olurda birinin basinada gelirse diye eski konularimi kontrol ederken cevap yazayim diye dusundum

cozum: anakart guncellestirmesi.

delimiyim ben?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

çözüm paylaşman iyi olmuş

Ayrıca 2008 R2 kurdunuz makina kendini sürekli 1 saatte bir kapatıyorsa rerset değil kapatmadan bahsediyorum, lisans sorunu var demektir. ya crack beceremessiniz yada lisansı hiç girilmemiş olabilr.

^^

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
Toplam Hit: 4051 Toplam Mesaj: 27