folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder World Of Tanks ?

World Of Tanks ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiSeptiK
    AntiSeptiK's avatar
    Erkek

Achtung Panzer!!

Yaklaşık bir aydır deli gibi oynuyorum, bağımlılık yaptı zalım oyun. 

Oynayan müridler varsa ekleselım beraber takım oyunu tarzında takılırız eğlenceli olur gayet.

Ayrıca yeterli sayıda olursak burdan deneyimlerimizi bilgilerimizi paylaşacağımız bi rehber de hazırlayabiliriz.

II. Dünya Savaşı ve özellikle tankları hoşunuza gidiyorsa kaçırmayın derim.

Bilmeyenler için basitce oyun;

rastgele bir harita üzerinde 15e15 tank karşılaşması. kantır gibi ama tankla diyebiliriz. :D 

Her ülkenin farklı teknoloji ağaçları var bir veya birçok ülkeden başlayıp, traktörden bozma tanklarınızı geliştire geliştire efendime söyliyim tigerlar, kvler, churchiller gibi efsanelere kadar ilerleyebilirsiniz.

oyun 4 küsür gb diye hatırlıyorum aşağıda verdiğim linkten ücretsiz indirebilirsiniz. yalnız benim gibi mallık yapıp amerika serverından indirmeyin. tekrar avrupa serverindan indirmek zorunda kaldım. özetle avrupa avrupa..

http://worldoftanks.eu/

"Seni hiç tutamadım, ama hissediyorum. Hiç konuşmadın, ama seni duyuyorum. Seni hiç tanıyamadım, ama seni seviyorum."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    AntiSeptiK bunu yazdı

Achtung Panzer!!

Yaklaşık bir aydır deli gibi oynuyorum, bağımlılık yaptı zalım oyun. 

Oynayan müridler varsa ekleselım beraber takım oyunu tarzında takılırız eğlenceli olur gayet.

Ayrıca yeterli sayıda olursak burdan deneyimlerimizi bilgilerimizi paylaşacağımız bi rehber de hazırlayabiliriz.

II. Dünya Savaşı ve özellikle tankları hoşunuza gidiyorsa kaçırmayın derim.

Bilmeyenler için basitce oyun;

rastgele bir harita üzerinde 15e15 tank karşılaşması. kantır gibi ama tankla diyebiliriz. :D 

Her ülkenin farklı teknoloji ağaçları var bir veya birçok ülkeden başlayıp, traktörden bozma tanklarınızı geliştire geliştire efendime söyliyim tigerlar, kvler, churchiller gibi efsenalere kadar ilerleyebilirsiniz.

oyun 4 küsür gb diye hatırlıyorum aşağıda verdiğim linkten ücretsiz indirebilirsiniz. yalnız benim gibi mallık yapıp amerika serverından indirmeyin. tekrar avrupa serverindan indirmek zorunda kaldım. özetle avrupa avrupa..

http://worldoftanks.eu/

#rastgele bir harita üzerinde 15e15 tank karşılaşması. kantır gibi ama tankla diyebiliriz. :D      

Sis atılıyor mu hocam :D 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiSeptiK
    AntiSeptiK's avatar
    Erkek

sis yok da panzer tozu var hocam (:

"Seni hiç tutamadım, ama hissediyorum. Hiç konuşmadın, ama seni duyuyorum. Seni hiç tanıyamadım, ama seni seviyorum."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

bi ara oynadım kendi beceriksizliğim yüzünden sanırım çok sarmadı

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

beyler oyun pis sarıyor, 4gb diye indirmeye üşenmeyin ilgi gösterin bence :)

http://kocaer.me
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kararti
    kararti's avatar
    Erkek

ben oynuyorum bağımlılık yapıyor meret

Bayram geçtikten sonra yak g.tüne kınayı
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek

İndirebilirsem gelirim.

Bu tür oyunlarda her şeyi altına bağlıyorlar gıcık oluyorum. Bir süre sonra gelişmek imkansız oluyor.

Satın almak için ya 99.000 coins ya da 200 altın gibi seçenek sunuyorlar. 99k coins biriktirmek de kolay değil elbet. O yüzden bağımlısı olan verip parayı alıyor.

İmza...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fakkal
    fakkal's avatar
    Erkek

15  aydır  oynuyorum. Zamanı olmayan girmesin. Bağlandığınız zaman kurtulamıyosunuz. Bikeresinde formattan sonra 3. yada 4. sırada bu oyunu kurdum. O derece bi bağımlılık. Zamanı olanlara kesinlikle tavsiye ederim. Grafikleri, fizik motoru, sunduğu çeşitliliği harika. Parası olanla olmayan arasında bir fark yok. Parası olan daha hızlı ilerliyo sadece. Ama size denk oyuncu her zaman çıkıyor. Şöyle diyelim parası olan zamandan kazanıyor. Ama çok zevkli oyundur. Beraber oynanadığında özellikle. Sorunuz olursa cevaplayabilirim.

şimdilik bu kadar
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    m_cey
    m_cey's avatar
    Erkek

hetzer diyorum başka da birşey demiyorum ;)

Kuşkudan,karanlıktan çıkıp günün doğuşuna kılıcımı çekip geldim güneşte şarkı söyleyerek. Umudun bittiği kalplerin kırıldığı yere sürdüm atımı: Gazaba,yıkıma ve kızıl bir guruba vardım şimdi!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frank
    Frank's avatar
    Erkek

Baya bi oynadım ben de. Nerden hatırlattın şimdi :D unutmuş gitmiştim ne güzel.

amerikan agacında t29 heavye kadar açmıştm. M4A3E2 favorimdir ama :)

sovyette de kv3e kadar. Fransızda arl44e kadar açtım heavyde bunu da çok seviyorum.

elc amx açmadan önce Amx40 yok mu bi de light tank olacak, geçene kadar neredeyse verem olacaktım artık.

sovyet tdlerden su-152ye kadar geldim ama en cok su76m'i sevmiştim.

özellikle fransız agacında ilerlerken bi kac kere ödeme yaptım oyuna yoksa gercekten çekilir çile değil :D

Bu kadar geldikten sonra baktm artık düzenli para vermeden oynanacak gibi değil ama gerçekten hakeden bir oyun, çok zevkli.

Tüm sıkıntı ve üzüntülerin kaynağında iradenin arzuları vardır; çünkü tatmin edilmemiş bir arzu bizi özlemle dolu olarak bırakır, tatmin edilen bir arzunun yerine bir yenisi alıncaya kadar da can sıkıntısı yaşarız.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiSeptiK
    AntiSeptiK's avatar
    Erkek

başlar başlamaz alman ağacına daldım ben hocam, zira hayallerimde yatan tiger'a ulaşmama da az kaldı. tigerdan sonra diğer ülkeleri de deniycem.

Toplam Hit: 5303 Toplam Mesaj: 38