Wos Wos Tost

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mucitlik
    mucitlik's avatar
    Erkek

Uzun zamandır arkadaşımla düşündüğümüz bir proje için sona geldik. Eskişehirde bu ay içerisinde Osmangazi Üniversitesi yakınlarında "Wos Wos Tost" adında mekan açacağız. 

Mekan tasarımında Volkswagen Bettle (Bildiğimiz adıyla VosVos) kullanacağız ve eğlenceli bir tasarıma sahip olacak

Mekanda özel tostumuzun yanı sıra "Kumda Türk Kahvesi" bölümümüzde yer alacak.

Veee Tahribat ailesine özel %25 indirim uygulayacağız.

Sizden ricam ne yapılırsa mekan daha iyi tutar ya da neler ekleyebiliriz. (PM atarsanız sevinirim.)

Şimdiden Teşekkürler

mucitlik tarafından 29/Eyl/16 01:06 tarihinde düzenlenmiştir

54
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun İstanbul'a paket servisiniz var mı hocam ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mucitlik
    mucitlik's avatar
    Erkek

@mkyb reis sen iste yeter ki sana uçakla göndereyim be

54
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Eyvallah. Mekanın fotoğrafları var mı merak ettim ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mucitlik
    mucitlik's avatar
    Erkek

@mkyb reis şuan mekanın iç tasarımı yapılıyor. Bitince ulaştırım sana buraya da eklerim

54
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    latriene
    latriene's avatar
    Erkek

hayırlı olsun eleman lazım mı :)) Bu tarz mekanlar eskişehirde baya tutar. Yemeksepetine önem verin bence

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

hocam tost ve kahveyi bağdaştıramadım. öneri olarak da şu tarz tost yapabilecek makinalar ilgi çeker

http://31.210.53.4/qazed2foto/500/GS-Tost-Makinesi-2.jpg

tostçuların videolarını izlemeyi unutma youtubede. sucukların kağıt gibi olmasın, hayırlı işler :) 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mucitlik
    mucitlik's avatar
    Erkek

Belki duymuşsunuzdur bursada ünlüdür meşhur cerrah tostu diye geçiyor bu tarz olacak. En önemliside en azından biz öyle düşünüyoruz şuan tostçuların çoğunluğu %40 sakatat kullanıyor. Biz %100 Et kullanmayı düşünüyoruz. Bakalım inş. kaliteli bir şeyler ortaya koymaya çalışacağız.

54
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Eskişehire geçince mekanını ziyaret edeceğim hocam :)  Hayırlı uğurlu olsun şimdiden

Nvidia tarafından 29/Eyl/16 01:52 tarihinde düzenlenmiştir

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mucitlik
    mucitlik's avatar
    Erkek

@Nvidia hocam bekleriz. Geleceğin zaman haber verirsen tahribat special yaparız sana özel :)

54
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mucitlik bunu yazdı

@Nvidia hocam bekleriz. Geleceğin zaman haber verirsen tahribat special yaparız sana özel :)

eyvallaaaah  hocam :) bide  Foto çekilir tbt ye  nisbet yaparız  :D

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
Toplam Hit: 7362 Toplam Mesaj: 63
eskişehir tost osmangazi