Wos Wos Tost

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mucitlik
    mucitlik's avatar
    Erkek
    Nvidia bunu yazdı
    mucitlik bunu yazdı

@Nvidia hocam bekleriz. Geleceğin zaman haber verirsen tahribat special yaparız sana özel :)

eyvallaaaah  hocam :) bide  Foto çekilir tbt ye  nisbet yaparız  :D

Aynen reis bi farklılık olur :D:D TBT her yerde

54
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

Hocam kutahya tavsanlidada acayip super bi tost cesidi var salcali,disi citir citir ici yumusacik, bol malzemeli,dilimlenmis  ve salcadan yapilmis sosa bandirilarak yeniyor onuda bir arastirin derim.

..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mucitlik
    mucitlik's avatar
    Erkek
    Realist bunu yazdı

Hocam kutahya tavsanlidada acayip super bi tost cesidi var salcali,disi citir citir ici yumusacik, bol malzemeli,dilimlenmis  ve salcadan yapilmis sosa bandirilarak yeniyor onuda bir arastirin derim.

@Realist reis bakalım fikirlere açığız neden olmasın alternatifler...

54
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

hocam Eskişehir'de pegem akademideyim. Hemen karşıda tost yapan bir yer var ve çok hoşuma gidiyor. Eğer ki malzemeden çalmayacaksan, karışık tostun içinde sucuk aramayacaksak o iş tutar :D osmangazi yakını olduğuna göre benim evin orası, öğrenciyi hedefliyorsun anlaşılan. Çeşidin bol olmalı, insanlar sadece kahve içip tost yemeye gelmemeli sana.

osmangazi yakınında kahve diyarı, elma kafe ve birkaç yer daha var biliyorsundur. O yüzden fiyatı uygun tutmalı, çeşidi de mümkün mertebe arttırmalısın.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Hayirli olsun (: Tostlarda paket servis sevmiyorum, sebebi de o gorseldeki kopuklere koyup posetin de agzini kapatip getiriyorlar, her sey nemlenip yumusuyor. Paketlemenize dikkat etmenizi onereyim ben de. Bir de subway tarzi uzun baget ekmeklere yapan pek yok oyle bir sey de dusunebilirsiniz belki.

sigara değil, balık olan.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mucitlik
    mucitlik's avatar
    Erkek

Dediğiniz gibi hedef kitlemiz öğrenciler. Paket olayında daha önce denedik paketlendikten sonra belli bir süreye kadar dediginiz sıkıntı olmuyor. Baget ekmek tarzida fena fikir değil denemesini bi yapalim nasıl olacak.

54
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hacı o tostu nasıl yiceksin amg ben ayvalık yaptırırken bile aman rus salatası az olsun mayonezi ketçapı sonra ağız yüz saç baş her yer mayonez oluyo amg.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mucitlik
    mucitlik's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

hacı o tostu nasıl yiceksin amg ben ayvalık yaptırırken bile aman rus salatası az olsun mayonezi ketçapı sonra ağız yüz saç baş her yer mayonez oluyo amg.

@DevilKingtr reis olayı orda zaten tost gelirken yaninda çatal bıçağıda vereceğiz. Yarim ekmegi 6 parçaya bölmüş halde servis yapiliyor elle bile yemeğe kalktığın zaman ağız yüz o kadar leke olacak duruma gelmiyor. Temiz iş oluyor yani :)

54
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Size birkaç tavsiye vereyim;

1- minibüse çeki demiri ekleyin arkaya 700kg lik bir karavanlı ocak, lavabo ilave edin, katlanır masa ve sandalyeleri buna koyarsınız. masalar küçük tabureler iç içe geçenlerden olsun. oturacak yer var, ellerimizi yıkayabiliyoruz temiz ortam derler.

2- minübüsünüzün bir tarafında 2,5 metre açılır tente olsun tenteyi açtıktan sonra 2 kazık üstüne oturtun karavan verandası gibi yağmurdan etkilenyemecek bir çıkıntı elde edeceksiniz yağmur da yağsa insanlar gelir orada oturur.

3- led ışıkla loş bir aydınlatma yapın insanların hoşuna gidiyor.

4- veresiyeye bir kere bile girmeyin bu size ağır zarar getirir toparlayamazsınız.

5- çeşidi az fakat lezzeti kaliteyi yüksek tutun.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mucitlik
    mucitlik's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Size birkaç tavsiye vereyim;

1- minibüse çeki demiri ekleyin arkaya 700kg lik bir karavanlı ocak, lavabo ilave edin, katlanır masa ve sandalyeleri buna koyarsınız. masalar küçük tabureler iç içe geçenlerden olsun. oturacak yer var, ellerimizi yıkayabiliyoruz temiz ortam derler.

2- minübüsünüzün bir tarafında 2,5 metre açılır tente olsun tenteyi açtıktan sonra 2 kazık üstüne oturtun karavan verandası gibi yağmurdan etkilenyemecek bir çıkıntı elde edeceksiniz yağmur da yağsa insanlar gelir orada oturur.

3- led ışıkla loş bir aydınlatma yapın insanların hoşuna gidiyor.

4- veresiyeye bir kere bile girmeyin bu size ağır zarar getirir toparlayamazsınız.

5- çeşidi az fakat lezzeti kaliteyi yüksek tutun.

Eyw hocam tavsiyeler icin sağolasın :)

54
Toplam Hit: 7374 Toplam Mesaj: 63
eskişehir tost osmangazi