Www.Elmas.Al

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Arkadaşlar domain nasıl sizce ? Geçen gün gördüm elmas.com 50.000 $ a mı ne satılmıştı. Sizce bu domain iş yapar mı satılır mı ? Az önce tarafımca alınmış bulunmaktadır.

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

Guzel domaine benzyr hocam ama internet ortaminda is yapmayck site vs olmaz die dusunyrm .

En kel alaka isimli domain bile bi anda patlyblyr.

Nev-i Şahsına Münhasır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    antivirus bunu yazdı

Guzel domaine benzyr hocam ama internet ortaminda is yapmayck site vs olmaz die dusunyrm .

En kel alaka isimli domain bile bi anda patlyblyr.

fazla malda gözüm yok :) elmas.com kadar etsin yeter :)

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek

aykut.elmas.al 

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    TheKorsans bunu yazdı

aykut.elmas.al 

güzel :) 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Google com, net ve org harici alanadlarını pek umursamıyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Google com, net ve org harici alanadlarını pek umursamıyor. 

13€ boşuna mı verdin diyorsun yani :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

At bi köşede dursun. İleride satarken buralar hep dutluktu dersin.  :) 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Hocam öncelikle elmas.com kadar bir fiyata satamazsın bunu söyliyim sana. Domain piyasasında önemli olan .com uzantılı olan daha çok fiyata satılır. Hele ki yeni çıkan uzantılarda fiyat düşer. Bunu projelendirip elmas kelimesinde ilk sayfa yada bu sektörde para getiren elmasla ilgili bi kelimede ilk sıralara getir ozaman daha yüksek fiyata gider. Bu haliyle bomboş şekliyle ederi en fazla 1500$ diye düşünüyorum. Oda sırf jenerik oldığundan dolayı.

Ufak bir araştırma yaptım. Tek taş pırlanta, elmaz yüzük, pırlanta yüzük, elmas modelleri, ucuz elmas, ucuz pırlanta, elmas, elmas satın al

Bu kelimelerde üst sıralara çıkart siteni hocam. Bi wp kur, hoş bi tema seç, içerik gir, emek ver uğraş bişeyler yap. Ozaman domainden dolayı değil kelimelerden dolayı daha yüksek fiyata bile satabilirsin. Boş domaine artık çok para verilmiyor.

Hatta bi adsense kur satılana kadarda para kazanırsın :D Hatta reklam alanı falan yaparsın firmalara reklam alanı satarsın :D

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    interfector bunu yazdı

Hocam öncelikle elmas.com kadar bir fiyata satamazsın bunu söyliyim sana. Domain piyasasında önemli olan .com uzantılı olan daha çok fiyata satılır. Hele ki yeni çıkan uzantılarda fiyat düşer. Bunu projelendirip elmas kelimesinde ilk sayfa yada bu sektörde para getiren elmasla ilgili bi kelimede ilk sıralara getir ozaman daha yüksek fiyata gider. Bu haliyle bomboş şekliyle ederi en fazla 1500$ diye düşünüyorum. Oda sırf jenerik oldığundan dolayı.

Ufak bir araştırma yaptım. Tek taş pırlanta, elmaz yüzük, pırlanta yüzük, elmas modelleri, ucuz elmas, ucuz pırlanta, elmas, elmas satın al

Bu kelimelerde üst sıralara çıkart siteni hocam. Bi wp kur, hoş bi tema seç, içerik gir, emek ver uğraş bişeyler yap. Ozaman domainden dolayı değil kelimelerden dolayı daha yüksek fiyata bile satabilirsin. Boş domaine artık çok para verilmiyor.

Hatta bi adsense kur satılana kadarda para kazanırsın :D Hatta reklam alanı falan yaparsın firmalara reklam alanı satarsın :D

güzel fikir değerlendiriyim :) 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

almıcaksan ben alayım :)

.
Toplam Hit: 3247 Toplam Mesaj: 31