folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder XBOX Mı PS3 Mü?

XBOX Mı PS3 Mü?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Herkese selam!

Şincik bilgisayarım mefta oldu. Laptop kullanıcısıydım ve anakart tamamiyle uçtu yani yeni bir tane şart. Ama onun yanında bir de konsol alayım diyorum. Şimdi PS3 ve XBOX arasında kaldım ama X alcam gibime geliyor. XBOX'ta da Jabilbreak olayı var mı? Yani yeni çıkan slimlerde var mı? PS3 oyunlarında da hâlen JB olayı mevcut mu? Eğer şimdi ikisinde de korsan [ :D ] oyun bulmak mümkünse siz olsaydınız hangisini alırdınız. Bilgisayar olarak da netbook alcam yani şaşalı birşey almıyacam.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek
    Ben olsam x-box alırdım malüm sony ortada
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    code_46
    code_46's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ps3 ü al çünkü adamlar açıklama yaptı daha 8 yıl yeni bir konsol üretmiycez diye + mimarisi perfromansı bakımından xbox360 tan çok daha üstün şuan tam kapasiteyele kullanamıyorlar bile.

ps3 al 1 tane program var onu yükle ps3 e ps3 kırılır. oyunları netten indir ve oyna. çip filan yok. bende 2 TB oyun var indirdim çatur çutur oynuyorum sorun yok bölge koruması yok.

En mükemmel insan yaptığı hatayı tekrar yapmayan insandır; hatasızlık Yaratıcıya aittir, insanlar ulaşamaz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

code_46 bunu yazdı:
    -----------------------------

ps3 ü al çünkü adamlar açıklama yaptı daha 8 yıl yeni bir konsol üretmiycez diye + mimarisi perfromansı bakımından xbox360 tan çok daha üstün şuan tam kapasiteyele kullanamıyorlar bile.

ps3 al 1 tane program var onu yükle ps3 e ps3 kırılır. oyunları netten indir ve oyna. çip filan yok. bende 2 TB oyun var indirdim çatur çutur oynuyorum sorun yok bölge koruması yok.

Program dediğin nedir? Peki kaç gb almam gerek. Yani 120gb yeter mi bana? Pahalı birşey olmasın diyorum parayı ben ödüyecem de. :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

hocam şimdi tam yazmaya başlıyordum ama bu konu internet aleminde okuyamayacağın kadar uzun uzuuuun tartışıldı onlara bir göz at derim malum benim ne önereceğimi biliyorsun :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

XpertVision bunu yazdı:

hocam şimdi tam yazmaya başlıyordum ama bu konu internet aleminde okuyamayacağın kadar uzun uzuuuun tartışıldı onlara bir göz at derim malum benim ne önereceğimi biliyorsun :)

----------------------------

O zaman ben soruları mı sorayım :) Sorduğum her soru slim için geçerlidir.

1. X kontrollerinin şarj olayı nasıl? Mesele PS3'ün kontrolleri köpek gibi x nasıldır. 

2. PS3 malum yine :D köpek gibi çalışıyor. PS3 kafelerde saatlerce durmadan çalışıyor. Aynı şekilde xde de o verimi alabilir miyim?

3. Oyun konusunda herhangi bir zorluğu var mıdır? Yani çalıştırma, fw, ban olayı filan...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    code_46
    code_46's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Caliber bunu yazdı:

code_46 bunu yazdı:

Program dediğin nedir? Peki kaç gb almam gerek. Yani 120gb yeter mi bana? Pahalı birşey olmasın diyorum parayı ben ödüyecem de. :D

http://www.ps3haber.com/showthread.php?t=2270

bu isteye gir ne nasıl yapıyor herşey var. gb si fark etmez..  sadece ps3 ü  kırmak için firmwaresi 3,55 ve daha düşük olanlarını almazn lazım hddside istersen çıkartıp 1 tb lik takarsın ilerde.

En mükemmel insan yaptığı hatayı tekrar yapmayan insandır; hatasızlık Yaratıcıya aittir, insanlar ulaşamaz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

Caliber bunu yazdı:

O zaman ben soruları mı sorayım :) Sorduğum her soru slim için geçerlidir.

1. X kontrollerinin şarj olayı nasıl? Mesele PS3'ün kontrolleri köpek gibi x nasıldır. 

2. PS3 malum yine :D köpek gibi çalışıyor. PS3 kafelerde saatlerce durmadan çalışıyor. Aynı şekilde xde de o verimi alabilir miyim?

3. Oyun konusunda herhangi bir zorluğu var mıdır? Yani çalıştırma, fw, ban olayı filan...

İki cihazada sahibim.

1.Ps3'ün sarj süresi bayağı uzun. Xbox kolu malesef pilli duracell pil takarsan bayağı uzun sürüyor. Ama kolu ağırlaştırıyor malesef.

2.iki cihazda birbirine benzer hemen hemen. Eskiden xbox'da 3k hatasından dolayı cihazın ısınması riskli idi artık o da yok. Jasper bord ile muazzam işliyor alet.

3. oyunları malesef dvd ye atıp oynuyoruz. Ps3 kadar rahat değil. Ps3'de harici disk takıp oyunu atıp oynayabiliyoruz.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

şöyle birşey geliyor aklıma

ps3 de tüm oyunları offline olarak hdd ile oynasak 

online oynamak için 1 oyunu orjinal alsak istedimiz zaman aralarında kolayca geçiş yapabilirmiyiz?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLcoL
    aLcoL's avatar
    Erkek

konusu açılmışken temiz 2. el PS3 fiyatları nasıl..?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek

<--------------- Bak burada neyin resmi var hocam :D

Ben ikisinide kullandım ama xbox'taki rahatlığı kaliteyi daha hiç bir konsolda göremedim

Toplam Hit: 4746 Toplam Mesaj: 36