folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder XBOX Mı PS3 Mü?

XBOX Mı PS3 Mü?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Peki X'de pil olayını biliyorum. Duracell lazım tamam da peki bunlar wireless oluyor şarj durumları nasıl? Yani PS3'ü hep görüyoruz şarj problemi yaşamadık şu ana kadar. Yani X'de de şarj olayı nasıl onu sorayım. 700Tl'ye 250 gb buldum bi tane nasıl fiyatı sizce? X Slim. Ayrıca PS3 120 gb 'de 669 tl. Şimdi x alacam ama kafamda bazır sorunlar var ve ps daha dayanıklı geliyor bana. Ayrıca bir arkadaş yazılım filan yükle demiş. Önceden JB olayı vardı ve yeni oyunlara bakıyorum jbnin bahsi bile geçmiyor. O kalktı mı o yazılım sayesinde?

X'de dvd takıp oynuyoruz demişsiniz. Yani ben her seferinde dvd takıp mı açcam ya da dvdyi çıkarsam oyun da kapanır mı?

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

PanxeR bunu yazdı:
    -----------------------------

şöyle birşey geliyor aklıma

ps3 de tüm oyunları offline olarak hdd ile oynasak 

online oynamak için 1 oyunu orjinal alsak istedimiz zaman aralarında kolayca geçiş yapabilirmiyiz?

Malesef güncel versiyon 3.60 cfw 3.55 orjinal oynayamazsın. Makinayı update etmeni isteyecek. Edersen korsan oynayamayacaksın haliyle.

Caliber bunu yazdı:

Peki X'de pil olayını biliyorum. Duracell lazım tamam da peki bunlar wireless oluyor şarj durumları nasıl? Yani PS3'ü hep görüyoruz şarj problemi yaşamadık şu ana kadar. Yani X'de de şarj olayı nasıl onu sorayım. 700Tl'ye 250 gb buldum bi tane nasıl fiyatı sizce? X Slim. Ayrıca PS3 120 gb 'de 669 tl. Şimdi x alacam ama kafamda bazır sorunlar var ve ps daha dayanıklı geliyor bana. Ayrıca bir arkadaş yazılım filan yükle demiş. Önceden JB olayı vardı ve yeni oyunlara bakıyorum jbnin bahsi bile geçmiyor. O kalktı mı o yazılım sayesinde?

X'de dvd takıp oynuyoruz demişsiniz. Yani ben her seferinde dvd takıp mı açcam ya da dvdyi çıkarsam oyun da kapanır mı?

Slimlere fw atılamıyordu ben aldığımda. Halada atılamıyor diye biliyorum.

Ankarada ırmak oyuncak istanbulda dika elektronik var. arayıp bilgi alırsan iyi olur. ikisininde internet sitesi mevcut.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Stifler bunu yazdı:

PanxeR bunu yazdı:

şöyle birşey geliyor aklıma

ps3 de tüm oyunları offline olarak hdd ile oynasak 

online oynamak için 1 oyunu orjinal alsak istedimiz zaman aralarında kolayca geçiş yapabilirmiyiz?

Malesef güncel versiyon 3.60 cfw 3.55 orjinal oynayamazsın. Makinayı update etmeni isteyecek. Edersen korsan oynayamayacaksın haliyle.

Aynı durum x'de de var mı?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ste1n
    ste1n's avatar
    Erkek

bildiğim kadarıyla slim e firmware çıkmadı ama çıkacak. oyunları illa dvd den oynamana gerek yok firmware li xboxlardada hdd den oynanılabiliyor.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Dika elektroniği tuttum. Şimdi aradım kredi kartı ne yaparsınız dedim 12 taksite 630 250gb x'i bırakcak artı yarın öğlen elimde olacak. Şimdi biri beni ikna etsin de şu an x siparişi vereyim. :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

Caliber bunu yazdı:

Dika elektroniği tuttum. Şimdi aradım kredi kartı ne yaparsınız dedim 12 taksite 630 250gb x'i bırakcak artı yarın öğlen elimde olacak. Şimdi biri beni ikna etsin de şu an x siparişi vereyim. :)

Ben olsam ikisinide alırım :D

Edit. PS3 için çıkmış olan Killzone 2 - 3, Little big planet 1 - 2, Gt5, Uncharted 1 - 2, God of war, Heavy rain vs. vs. vs.

Xbox içinde exclusive oyunlar mevcut ama ben bu oyunlardaki zevki malesef alamadım.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Son soru. :) PS3'e karar verdim çünkü ayrıca aparat filan para vermiyorsun iyice düşündüm. şunu sorcam korsan oyun faktörü. Fw güncellemeden yani 3.55 e filan offline olarak hdd'den internetten indirilmiş oyunlar oynanabilir mi? Live olarak oynamayı düşünmüyorum hep offline olacak ne diyorsunuz?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek
    Caliber bunu yazdı:

Son soru. :) PS3'e karar verdim çünkü ayrıca aparat filan para vermiyorsun iyice düşündüm. şunu sorcam korsan oyun faktörü. Fw güncellemeden yani 3.55 e filan offline olarak hdd'den internetten indirilmiş oyunlar oynanabilir mi? Live olarak oynamayı düşünmüyorum hep offline olacak ne diyorsunuz?

Alırken Fw sürümünü seçemiyorsun aldığında 3.55 den yukarı olursa veya yanlışlıkla son sürüme güncellersen bi daha geri dönemiyorsun diye biliyorum.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Hmm. Onu sorayım o vakit. Peki X kutuda gelirken kontrollerin şarj aparatı var mı yoksa pil bitinceye kadar mı gidiyor?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

Caliber bunu yazdı:

Dika elektronikten falan alacaksan onlar fw atıp verir. 3.55'den yukarı bir versiyon olursa malesef düşüremiyoruz. 3.60 isteyen oyunları oynayamıyoruz şu an.(şu an 4 tane var.) İnternetten oyunları indirip ps3'ün dahili hdd'si içerisine atabilirsin ve oynayabilirsin.

Toplam Hit: 4765 Toplam Mesaj: 36