Yahşi Batı...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elminster
    elminster's avatar
    Erkek

Yahşi Batı filmi 1 ocak itibari ile vizyona girdi.

Bugün gittim. Cem YILMAZ filmidir, gideyim kaçırmak olmaz dedim.

Dikkat ettiğim biirşey oldu film boyunca izleyenlerin nerdeyse hepsi küfür kısımlarında kahkahalara boğuldu.

Arada cidden ince esprilerde dönmüyor değildi.

At zikinden kelebek aldığı bir sahne var ki sinemada bir ben koptum herhalde. Pek anlayan olmadı.

Kırkpınar güreşlerini ise "40 river " diye ingilizceye çevirmesi de baya komikti.

Teyzesi defterdar olan fayton ile damda dolaşır...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elminster
    elminster's avatar
    Erkek

Bu da filmin sitesi; http://www.yahsibati.com/

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

yarın gidecez filme. adam harbi sinema yapıyo abi :)

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SeriousMurder
    SeriousMurder's avatar
    Erkek

Bende İzlemeyi Düşünüyorum CMYLMZ Farkı SOnucta

Ülkemde Star Saksıda Yetişir....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek

türk halkı cem yılmaz ne yaparsa yapsın gülmeye şartlandığı için küfürlere de gülüyolar. dikkat ederseniz şahan ın filminde üstü kapalı edilen küfürler ( g*tüne girsin ) hemen kulağa battı ve yok şahan küfürle güldürüyo filmleri çok küfürlü vs diye söylentiler çıktı halbuki şahan lafları aralara atıp izleyiciyi başka şeylerle güldürüyo. cem yılmaz ı gora dan sonra izlemedim çünkü en bariz en ağır küfürlerle insanları güldürmeyi amaçlamıştı ve bu kimsenin zoruna gitmemişti niye çünkü yapan türkiye nin en komik adamı olarak tanımlanan cem yılmaz herkes bu yöne şartlanmış ne yapsa gülüncek bi taraf aranıyo :)

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GokYeleliBozkurt
    GokYeleliBozkurt's avatar
    Erkek

-----------

Dikkat ettiğim biirşey oldu film boyunca izleyenlerin nerdeyse hepsi küfür kısımlarında kahkahalara boğuldu.

Arada cidden ince esprilerde dönmüyor değildi.

At zikinden kelebek aldığı bir sahne var ki sinemada bir ben koptum herhalde. Pek anlayan olmadı.

------------------------

Doğrudur hocam anlamamışlardır. cem yılmaz osurmalı sıçmalı kusmalı geğirmeli hayvanlık iğrençlik içeren film yapmadığından o sinemaya gelen insanlar ince  ve zeki esprileri anlamayıp sadece küfüre gülerler ve filmin sonunda hiç komik değildi/çok küfürlüydü vs. diyip geçiştirirler. bende yarın gidip bir izleyeyeim bakayım

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GeForce
    GeForce's avatar
    Erkek

ben şimdi geldim filmden çok çok güzel bi film deil ama bence izleyin değer

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elminster
    elminster's avatar
    Erkek

Quetzalcoatl bunu yazdı:
    -----------------------------

türk halkı cem yılmaz ne yaparsa yapsın gülmeye şartlandığı için küfürlere de gülüyolar. dikkat ederseniz şahan ın filminde üstü kapalı edilen küfürler ( g*tüne girsin ) hemen kulağa battı ve yok şahan küfürle güldürüyo filmleri çok küfürlü vs diye söylentiler çıktı halbuki şahan lafları aralara atıp izleyiciyi başka şeylerle güldürüyo. cem yılmaz ı gora dan sonra izlemedim çünkü en bariz en ağır küfürlerle insanları güldürmeyi amaçlamıştı ve bu kimsenin zoruna gitmemişti niye çünkü yapan türkiye nin en komik adamı olarak tanımlanan cem yılmaz herkes bu yöne şartlanmış ne yapsa gülüncek bi taraf aranıyo :)

Emin ol küfürleri çıkarınca filmde gülünecek çok az şey kalıyo hocam.

İyi birşey mi kötü birşey mi dersen kişiye göre değişir ama bence sadece küfürlere gülmemiz düşündürdü beni çıkışta.

Akılda ne kaldı diye bir baktım geriye, paso küfür geliyor aklıma. Sorun mu bende nedir...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kral_Benim
    Kral_Benim's avatar
    Erkek

elminster bunu yazdı:

Bu da filmin sitesi; http://www.yahsibati.com/

siteyi kim yaptıysa dehşet olmuş çok zekice kurgulanmış bir site. helal olsun. flash ile neler yapılabileceğini adamlar onaylamış resmen.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek

Bende gidecem kaçmaz (:

Ben bu insanları anlamıyorum.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek

elminster bunu yazdı:

Quetzalcoatl bunu yazdı:

Emin ol küfürleri çıkarınca filmde gülünecek çok az şey kalıyo hocam.

İyi birşey mi kötü birşey mi dersen kişiye göre değişir ama bence sadece küfürlere gülmemiz düşündürdü beni çıkışta.

Akılda be kaldı diye bir baktım geriye, paso küfür geliyor aklıma. Sorun mu bende nedir...

hocam bende bunu anlatmaya çalışıyorum işte. cem yılmaz ın komik adam olmasına insanlar şartlanmış bu nedenler onun ettiği küfürler bile komedi olarak algılanıyo insanların gözünde. halbuki alakası yok. beni hiç bi şekilde güldüremeyen biridir cem yılmaz.

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
Toplam Hit: 12172 Toplam Mesaj: 75