Yahşi Batı...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

adamlar yapmış,ulan helal olsun :D

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

bu adam tek kişiyken güzel. filmlerini hiç begenmiyorum. yerim onun ince mesajlarını espirilerini.mesaj içeren film yapcaksa scary movieleri örnek alsın biraz taşak geçsin :) trajikomedi filmi mi bu aq araya ciddi şeyler sıkıştırcak?

bişey sorucam ayrıca çok merak ediyorum. cem yılmaz gibi filmde zorlama espiriler yapan bi insan şunu yapmış mı? yapmışsa gitmicem filme: 'yov yov çekilin yoldan yahşi batıdan geliyorlar'. çok korkuyorum bunu filminde kullanmıştır diye :))

izlemedim henüz ama okudugum yorumdan dolayı sorarım 40 river espirisi midir ince espiri arkadaslar?

neyse yarın veya öbürgün bi gidiyimde görelim. gora da arogta hosuma gitmemsti.

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatX
    fatX's avatar
    Erkek

Cem Yılmaz yapıyosa izlerim amk. her filminde daha çıkmadan başlıyo ay yok kötüymüşte, küfürmüşte...

Adamın beğenmediğim hiç bi şeyi yok, röportajlarını bile zevkle izliyorum (:

Altan naptın oğlum :|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Melik
    Melik's avatar
    Erkek

Küfürle Güldürmenin Yanı Sıra İnsanlar Gülmeye Geliyor 

Gülmeye Geldikleri İçin B*ktan Şeylerede Gülüyorlar Güzel Şeylerede

Hiç Aşk Filmine Gülmek İçin Gelen Adam Gördünüzmü ?

Profil fotoğrafndaki begenme sayısını popülerlikle eşdeger kılan bir ülkede yaşıyoruz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek

cmylz ın stand up larının büyük hayranıyım ama gora dan sonra arog filmi büyük hüsrandı , bu film nasıl bilemiorm , görücez ama cok iyi bişey olucagını düşünmüorm.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roteklan
    Roteklan's avatar
    Erkek

Ben de İzlemeye gitcem Güzel bir filim olduğunu söyliyorlar

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

haftaya gitcem bende. finaller bitsin öle :|

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plasman
    plasman's avatar
    Erkek

Dün koşa koşa gittim, ben yandım siz yanmayın. giden 30 milyonumu da geçtim verdiğim zamana yazık yeminle. Belgesel seyretmek bile daha keyifli arkadaşlar.  Adam resmen daşşak geçmiş milletle klişe bayat espriler, araya serpiştirilmiş küfürler.  Len bende mi bi arıza var dedim salondan çıt çıkmadı yahu. Korsanı çıksa 2 lira bile vermem wallahi de billahi. +7 yazıyo ya filmde, esprilere tek gülen arkamda oturan +8 10 yaşlarında babasıyla gelen çocuktu şaka deil wallahi.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

tam ilk yarı biterken kullandığı son cümle mükemmeldi resmen ... Genel olarak 10 üzerinden 6.36 veriyorum buna :\

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuckara
    Fuckara's avatar
    Erkek

tam bi hüsrandı film ..

Tedariksiz hacete çıkan domala domala daş Ararmış...
Toplam Hit: 12194 Toplam Mesaj: 75