Yahşi Batı...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Quetzalcoatl bunu yazdı:
    -----------------------------

türk halkı cem yılmaz ne yaparsa yapsın gülmeye şartlandığı için küfürlere de gülüyolar. dikkat ederseniz şahan ın filminde üstü kapalı edilen küfürler ( g*tüne girsin ) hemen kulağa battı ve yok şahan küfürle güldürüyo filmleri çok küfürlü vs diye söylentiler çıktı halbuki şahan lafları aralara atıp izleyiciyi başka şeylerle güldürüyo. cem yılmaz ı gora dan sonra izlemedim çünkü en bariz en ağır küfürlerle insanları güldürmeyi amaçlamıştı ve bu kimsenin zoruna gitmemişti niye çünkü yapan türkiye nin en komik adamı olarak tanımlanan cem yılmaz herkes bu yöne şartlanmış ne yapsa gülüncek bi taraf aranıyo :)

Şahanın filmlerinde küfürden başka bişe gelmiyo aklıma ve bu küfürler bildiğimiz sokak küfürleri dümdüz. içinde hiç bi incelik yok. her gün sokakta gördüğün yaptığın şeyler :/ Cem yılmazın filmlerinde ise küfür olmakla beraber ince espriler anlayanlar için yeterince var :) Küfürlerine gülünmesinde ise işte Şahanda onun için tuttu. Türk milleti Küfürden başka espriden anlamaz olmuş.

Ha bu arada Cem yılmazın stand up gösterileri 10 numaradır. Karnın tutulur gülmekten ama filmlerde o kadar başarılı değil. Yine de şahana 10 kez tercih ederim :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek

cem yılmaza laf yok.en azından daha iyisi gelene kadar laf yok.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

arkadaşlar irenç gitmeyin bence :( çok kötü

buda benden yahşi batının sitesindeki preloader flası mevcut

http://rapidshare.com/files/328909770/preloader.rar

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lostok
    Lostok's avatar
    Erkek

ilk 2 filimden sonra bu biraz garip geliyo o kadar komik değil cem yılmazı sevmeyen espiri anlayışını sevmeyen gitmesin boşuna 4 arkadaş gittik 2 miz cem yılmazın espirilerine bayılırız diğer ikisi fazla ilgilenmez filimde biz güldük diğerleri ööle baktı

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek

filmi biraz önce arkadaşlarla beraber izledik. beklediğim gibi olduğunu söyleyemem ama izlenebilitesi olan bir filmdi. kaliteli bir film olmuş. gidin görün..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

iğrenç bi film olmuş 1 saat önce izledim abi nedir bu ya adam goradan sonra iyice sıçtı ya hokkabaz herşey güzel olacak ya ne güzel filmlerdi bunlar abi yahşi batı nedir ya ? kırk pınar olayı nedir ya ? Bi insan anca bu kadar sıçabilir bir filmde ya bi de salak salak ingilizce muhabbetler aptal aptal yok street fighter saçmalaması ya ne kadar sıkıcı geldi anlatamam harbiden olmadı bu sefer cem olmadı! O küfrler harbi olmadı ya

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

genki,ben,arjen1905 falan gittik de yer yoktu ak ya :/

spoiler vermeyin de izlemeyenlerin zevki kaçmasın hocalar.

[22817//kaanabak]
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Nurky bunu yazdı:

genki,ben,arjen1905 falan gittik de yer yoktu ak ya :/

spoiler vermeyin de izlemeyenlerin zevki kaçmasın hocalar.

eeeee,3 sap ne yapar ya sinema ya ps3 kafe..

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KabileReisi
    KabileReisi's avatar
    Erkek

hatıratlarını hangi elle yazıyosun diyince yarıldım :D

opel corsa,ben de korum.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Razorback
    Razorback's avatar
    Erkek

Cem Yılmaz sosyetenin ve küçük burjuvanın şişirdiği balon olduğu için zengin oldu.Demek istediğim adam markayım ben diyip malını istediği gibi satabiliyor.Mesela herif bir film çıkarıyor sırf Cem Yılmaz olduğu için merak ediyoruz ve gidiyoruz.Bi bakıyoruz ki film fiyasko sonra hasktr bi daha gidersem 2 olsun diyoruz.Adam bir film daha yapıyor meraktan geberiyoruz falan filan böle devam ediyor.Ayrıca goradada arogdada dekorlar sanat yönetmenliği şahane zaten kendisi de daha iyisini yapan varsa yapsın diyor.

Toplam Hit: 12187 Toplam Mesaj: 75