folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Yatak Tecrübelerinizi Paylaşır Mısınız?

Yatak Tecrübelerinizi Paylaşır Mısınız?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

@@.`  Bi' an'ki boşluktan yararlanıyorlar heralde. ^^.diyorum, Dansite ne. bildiğin yoğunluk'muş. ilk duyduğum yer kemikle alakalıydı. Şuraya da linki ekleyeyim mâdem:

https://eksisozluk.com/dansite--636265

Atan Alır DemirSpor  ^^D

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

aklı tek fesat olan ben değilmişim

biri bi ara böyle bir başlık açsada tbt ile rahatça boşatlsak içimizdekileri :DD

hiç bitmeyen hikayemiz vardı ama bitti.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek
    pompaci bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

aklı tek fesat olan ben değilmişim

biri bi ara böyle bir başlık açsada tbt ile rahatça boşatlsak içimizdekileri :DD

hiç bitmeyen hikayemiz vardı ama bitti.

Nick fena ama xd 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Cok geyik olmus :/ 

Bende bakiniyorum bu ara artik ya belim kirilacak yada bacagim kopacak halletmem lazim bi yatak. Yalniz gidip deneme olayi aklima yatmiyor 1 2dk uzansam hepsi bana ayni yatak gibi gelecek diye tahmin ediyorum. Orta halli bilindik bi markadan uygun fiyata olani alip geceyim diyorum takipteyim konuyu.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    ShockMan bunu yazdı

Arkadaşlar bir de suyun içine salatalık suyu gibi cilde iyi gelen sıvılardan da karıştırsak, su dediğim ufak bir havuz şöyle yatak boyutlarından az daha büyük olacak, derinliği keyfe göre ayarlarsın, etrafı camlıda olabilir, suya dilediğin kadar yağ ve isteğe bağlı tuz ekleyebilirsin, yemin ederim bu belki de gençlik iksiri etkisi yaratabilir.

Bunu mu demek istediniz: küvet

sigara değil, balık olan.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Wellmatt'ın yatak uzmanı ile görüştüm az önce telefonda, genetik olarak terleme rahatsızlığınız var mı diye sordu hayır dedim, kilomu sordu 75 dedim, ağrılarınız varsa hangi bölgede oluyor dedi sırtımda dedim kaç kişi yatacaksınız dedi orgy yapıcaz dedim şaka şaka tek yatıcamı söyledim visco bronze sizin için en uygun model olur dedi ki ben de zaten araştırdığım kadarıyla onu seçmiştim baya baya yatak uzmanı olmuşum ya la :) Ben bunu alıyorum arkadaşlar 120 gün deneme süresi bence gayet yeterli olur, ürün elime geçtikten 1hafta sonra ve 1 ay sonra tecrübelerimi paylaşacağım. İlgilenenlerin bilgilerine.. 

Troubles'll come & they'll pass
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

yok ki paylaşak

He is finding himself.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı

Arkadaşlar bir de suyun içine salatalık suyu gibi cilde iyi gelen sıvılardan da karıştırsak, su dediğim ufak bir havuz şöyle yatak boyutlarından az daha büyük olacak, derinliği keyfe göre ayarlarsın, etrafı camlıda olabilir, suya dilediğin kadar yağ ve isteğe bağlı tuz ekleyebilirsin, yemin ederim bu belki de gençlik iksiri etkisi yaratabilir.

Bunu mu demek istediniz: küvet

Küvet çok sığ, suyun kaldırma kuvvetini hissedebileceğin kadar derin olması gerekli. vücut aşağıya değmemeli.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    driveshaft
    driveshaft's avatar
    Erkek

konu baya eğlenceli olur diye girdim ama..... herneyse yataş al

"Sen doğru dur, eğri belasını bulur"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek