folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Yatak Tecrübelerinizi Paylaşır Mısınız?

Yatak Tecrübelerinizi Paylaşır Mısınız?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alli
    alli's avatar
    Erkek

Her seferinde tongaya düşüyorum

https://i.imgur.com/lCgZ0V0.jpg
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Advanced
    Advanced's avatar
    Erkek

çok dikkat çeken bir reklam kokusu geldi :D reklamcı olsam bu başlığı kullanırdım :D

Son zamanlarda yalan söylediniz mi ? Yalan Söylemek insan doğasının parçasıdır ve herkes yalan söyler.Söylemeyenler ise yalancıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

eskiden vispring kullanmıştım inanılmaz rahat br yataktı ancak fiyatı çok çok yüksekti geçen yıl buradaki yatağı aldım ve çok uygun fiyata inanılmaz derecede rahat ben memnunum şu yayları keselerin içinde ayrı ayrı bağımsız olanlarda 500 lira civarındaydı şu an üretilmiyor sanırım çift kişilik birde gayet yeterli geliyor. 

Edit: şu an muadilleri 1,500 TL civarında olmuş :/ ülke ne hallere geldi 1 yıl olmadan %200 zam görmüş yataklar.

sRcN tarafından 24/Mar/19 14:48 tarihinde düzenlenmiştir

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    alli bunu yazdı

Her seferinde tongaya düşüyorum

+1

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı
    end bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı

Arkadaşlar bir de suyun içine salatalık suyu gibi cilde iyi gelen sıvılardan da karıştırsak, su dediğim ufak bir havuz şöyle yatak boyutlarından az daha büyük olacak, derinliği keyfe göre ayarlarsın, etrafı camlıda olabilir, suya dilediğin kadar yağ ve isteğe bağlı tuz ekleyebilirsin, yemin ederim bu belki de gençlik iksiri etkisi yaratabilir.

Bundan ziyade iki tank, biri tuzlu suyla dolu disaridan sifir isik aliyor ve 25-30 derece arasinda. Sabaha dek bu suyun ortasinda askida kaliyorsun. Uyanilmasi gereken saatte transfer kapagi acilacak ve olusacak sirkulasyonla ikinci tanktaki temiz suya gececeksin. 2. tankta sen aktarildiktan sonra 15 dakika icinde ortam yavas yavas aydinlanacak ve su soguyacak. Uyandiginda ise cama 2-3 sefer tiklatip tankin kapagini acip merdiveni kaydiran mekanizmayi tetikleyeceksin sonra da cikip kurulanacaksin.

Sonraki uyku araligina dek ilk tanktaki su arindirilacak ve yeniden tuzlanacak.

Su altinda solunum icin de biri yedek olmak uzere iki tupe sahip maske olacak,  tuplerden en az biri yuzde yuz dolu olmadigi surece alarm calacak ve kullanamayacaksin. Bitmesine yakin da uyaracak, tankin yanindan dolumunu yapacaksin.

Yok yok tüpe ya da ikinci tanka gerek yok, suyu haftada bir temizlesen değiştirsen yeter, kendiliğinden çıkmaz özel nefes maskesi iş görür, yumuşak elastik boru ile havanı tankın bulunduğu odadan rahatlıkla alabilirsin, çünkü içinde yatacağın suyun atmosfer basıncı yok denecek kadar az, bu nedenle nefes alma sorunu yaşamazsın, ama nefes darlığı sorunu varsa kişinin ek bir hava basma makinesi ekleyebilir, su temizliğini istersen günlükte yapabilirsin, uyanma saatin geldiğinde sadece doğrulur kalkarsın o kadar, ve sudan çıkar kurulanırsın, pratik bir şey. Bunu mutlaka denemek lazım, kritik noktası nefes maskesinin kalitesidir, uyurken boğulmaya karşı bir hassas sistemide olsa fena olmaz.

Su tuzlu olmali ki sabaha buzulmus salatalik olmayalim. Tuzdan arinmak icin de 2. bir tank gerek bence. Iceride tamamen ozgur oldugun icin disariya uzanan bir boru tehlike arz etmez mi? Bogazina dolanabilir, gerilmeden oturu kopabilir, zedelenebilir vs.

Yok hocam, yumuşak olan hani deri gibi yumuşak plastikler var ya, işte onlardan kullanırsın, borusu biraz genişcek olursa nefes alış verişlerde en ufak sorun yaratmaz, dolanma konusuna önlem yaratacak bir kurulum çözüm getirecektir, zaten çokda uzun bir boru olmayacak, suyun içinde sabit duracak uyuyacağın mesafeye yetişecek kadar bir şey. Tuz hususu deriye iyi gelecektir, döküntüler ve derideki gözenekleri açacaktır, fazlası zararlı olacaktır, ikinci bir tanka gerek yok, hemen banyoda bir duş alırsın iki dakikalık duş iş görecektir. Tertemiz ve dinlenmiş bir halde günlük yaşamına başlamak böyle mümkün.. Tabi biraz fantastik geliyor kulağa ama, biyolojimizin başladığı yerle benzerliği var, ana rahmindede suda uyuyarak geliştik, bence vücudumuzdaki yaşlanma tesirini büyük oranda alacaktır, tam istirahat sağlayacaktır, ve deri olarak en sağlıklı seviyede sabah kalkmamızı sağlayacaktır. 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Fakat konuda nerdeyse hic tavsiye yok :(

Istikbal recharge oneren olmus, sikayetvarda cokuyor diyen bircok kisi olmus ona da :/ 

sigara değil, balık olan.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

bellona alma da ne alırsan al 

(başlığı da değiştirin :D bende ne bu dedim geldim mesaj yazmadan gitmiyim dedim )

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek
    serdar61 bunu yazdı

Allah bizi içi fesat insanlardan korusun. 😀

:D :D :D  amin  

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    NighT_JudGe bunu yazdı
    serdar61 bunu yazdı

Allah bizi içi fesat insanlardan korusun. 😀

:D :D :D  amin  

fesatlık yorumuna amin dedin de aklıma geldi.

https://galeri14.uludagsozluk.com/762/bir-amin-sicakligi-dusur-icimize-tanrim_1428622.jpg

jhkjhkjh

next next next install
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

ya benim evde 6 tane yatak var, ben ara ara hepsinde dolaşıyorum. bi kaç gün birinde bi kaç gün diğerinde felan derken, bazende tv izlerken kanepede uyuyorum, kanepede uyuduğum zamanlar çok harika uykumu almış şekilde ve uyanmam gereken saatte hatta daha önce bile uyandığım oluyor.  

ama yatakta uyuduğumda ne uyuyabiliyorum ne de uyanabiliyorum? 

benim sorunum nee :D

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
Toplam Hit: 9291 Toplam Mesaj: 85
kaliteli yatak sağlıklı uyku visco