Yatılı Yazılım Kursu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    yatili yazilim kursu iyi fikir :)

matematik24.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kknd
    kknd's avatar
    Erkek

yatili yazilim kursu, cok enteresan bir baslik..hayal edince aklima haril haril kod yazan 40-50 tane her yastan adamin kaldigi fazla gunes almayan bir bina geliyor, yatakhaneler felan, bunaltici valla. uzaktan egitimi felan dene bence illa egitim alicam dersen http://www.edufleks.com/3/Uzaktan-Egitim.aspx ama bunlarin hepsi bos, al bir kitap oku, kodlamaya basla ve bol bol google.. http://www.cplusplus.com/   http://stackoverflow.com/

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geniuss
    geniuss's avatar
    Erkek

ltcelik bunu yazdı:
    -----------------------------

Yattılı kuran kursuna kaydol  artan zamanında yazılım kursuna da gidersin

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nessaj
    nessaj's avatar
    Erkek
    dayı eğer o kdaar hevesliysen sen evdede öğrenirsin, başla biryerlerden gerisi gelir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Programmer
    Programmer's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

nessaj bunu yazdı:
    dayı eğer o kdaar hevesliysen sen evdede öğrenirsin, başla biryerlerden gerisi gelir

ya hacım meslek olarka yapıcam ben bu işi uzman ellerde yoğrulmam daha mantıklı değilmi sizce

Ayet var, ayet
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

yazılım kursuna gidiceğine ingilizce kursuna git zaten ingilizcen varsa yazılım öğrenmek çok mesel olmaz. Okadar büyütülecek bir şey değil aslında biraz çalışmayla öğrenebilirsin zaten temel şeyler heryerden öğrenilir uzmanlaşacağın konu da da kurslar sana bir fayda vermez uzun lafın kısası ingilizceni geliştir sonunra gevurlardan her şeyi öğrenirsin.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

Programmer bunu yazdı:

nessaj bunu yazdı:

ya hacım meslek olarka yapıcam ben bu işi uzman ellerde yoğrulmam daha mantıklı değilmi sizce

ben de meslek olarak yapıyorum ve evde öğrendim. düşündüğün kadar çok zeka gerektiren birşey değil. sadece 8 saat kıçının o sandalyede olması gerekiyor. yatılı kalmayı göze almışsan bunu da her halukarda yaparsın zannediyorum. şu da var ki çok para varmış bu işte meslek olarak yapacağım filan dersen bi halt yapamazsın baştan söyleyeyim. :)

. . .. . ... .
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Computer camp? -> http://www.youtube.com/watch?v=140ea47ndME

Türkiye'de olduğunu sanmıyorum %3cah%3caha

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    Buremba bunu yazdı:

Programmer bunu yazdı:

nessaj bunu yazdı:

ben de meslek olarak yapıyorum ve evde öğrendim. düşündüğün kadar çok zeka gerektiren birşey değil. sadece 8 saat kıçının o sandalyede olması gerekiyor. yatılı kalmayı göze almışsan bunu da her halukarda yaparsın zannediyorum. şu da var ki çok para varmış bu işte meslek olarak yapacağım filan dersen bi halt yapamazsın baştan söyleyeyim. :)

bak şimdi bu da ayrı bi mevzu hangi dil(leri) teknoloji(leri) bilmeli ki bu işten para kazanabilesin ? açıkçası benim de merak ettiğim bir konu profilimde görürsünüz neyle haşır neşir olmuşum ama hani bilmiyorum da bana bir şey kazandırdığını sanmıyorum. bir sefer bi satış yapıcaktım adam arazi oldu
    yatılı kuran kursu fikri güzelmiş ama dedikleri gibi doğru kaynaklarla rahat öğrenirsin inan çoğu kişi ezbere 100(hatta bu rakamın bile abartı olduğunu söyleyebilirim) kod bilmez, kod kibrit çöpü gibidir hangi çöpü nereye nasıl koyacağını bilmelisin çokta zor değil bence temeli şartlar döngüler falan zaten sonrası gelir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Programmer
    Programmer's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

MaTRiXe bunu yazdı:
    Buremba bunu yazdı:

Programmer bunu yazdı:

nessaj bunu yazdı:

bak şimdi bu da ayrı bi mevzu hangi dil(leri) teknoloji(leri) bilmeli ki bu işten para kazanabilesin ? açıkçası benim de merak ettiğim bir konu profilimde görürsünüz neyle haşır neşir olmuşum ama hani bilmiyorum da bana bir şey kazandırdığını sanmıyorum. bir sefer bi satış yapıcaktım adam arazi oldu
    yatılı kuran kursu fikri güzelmiş ama dedikleri gibi doğru kaynaklarla rahat öğrenirsin inan çoğu kişi ezbere 100(hatta bu rakamın bile abartı olduğunu söyleyebilirim) kod bilmez, kod kibrit çöpü gibidir hangi çöpü nereye nasıl koyacağını bilmelisin çokta zor değil bence temeli şartlar döngüler falan zaten sonrası gelir.

haklısında hocam yazılımcı var yazılımcı var anlatabiliyorum demi ben o kaliteli yazılımcılardan olabilmek için kurs falan o işlere girmek istiyorum

Ayet var, ayet
Toplam Hit: 3527 Toplam Mesaj: 37