Yatılı Yazılım Kursu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

Programmer bunu yazdı:
    -----------------------------

Cosmic bunu yazdı:

kaliteli yazılımcı eğitimle olucak şey değil yeteneğin olması lazım. ben senin gibi çok insan gördüm bu şekilde heves yapıp bi ton soru sorup sonradan bırakan. o yüzden bırak sen şimdi soru sormayı ne yapmak istediğini söyle? web yazılımlamı uğraşıcaksın yoksa masaüstümü sonra dil seç ebook indirip başla. 1 hafta falan bak öğren sonra projeye başla

hocam öyle senin dediğin gibi 7 günde  yazılımcı olunmuyor :)

ahahah :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Programmer
    Programmer's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

şuda olabilir mesela yazılım kursu yakınlarındaki bir pansiyonla anlaşmış olabilir bunun gibi bildiğiniz yok mu yaw hacı tbt de bilen adam çıkmassa zaten aramam başka yerde 

Ayet var, ayet
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek

amerikada var 2 ay kalıyorsun felan ama genelde zaten belli seviyedeki insanlar için

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Programmer
    Programmer's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sandman bunu yazdı:

amerikada var 2 ay kalıyorsun felan ama genelde zaten belli seviyedeki insanlar için

orası amerika ah amerika ahhhhhhhh

Ayet var, ayet
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    NighT_JudGe bunu yazdı:

ltcelik bunu yazdı:

Yattılı kuran kursuna kaydol  artan zamanında yazılım kursuna da gidersin

:D :D :D  mantıklı  hacı yada   fetoşculara  katıl

Ek olarak

İki yıllık bir üniversite kazan, programcılık gibi.. O zaman yurtta da kalabilirsin.. Zaten anca iki yılda öğrenirsin...

Programcılık kazanamazsan da sonuçta yurtta kalma imkanın olur...Hem de öğrenci kartın olur indirimlerden faydalanırsın.. Kursa gider öğrenirsin.. Arada iki yıllık ünv. diploman da olur..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    Eğitim durumunu bilmiyorum fakat TEV ( türk eğitim vakfı) nı bir incele.. hatta bir yazıyla başvur n'olur n'olmaz... Kaybedeceğin ne var sonuçta...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
Toplam Hit: 3548 Toplam Mesaj: 37