Yatılı Yazılım Kursu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Holyzone bunu yazdı:
    -----------------------------

Computer camp? -> http://www.youtube.com/watch?v=140ea47ndME

Türkiye'de olduğunu sanmıyorum %3c3cah%3c3caha

Harika birşey hocam.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

Programmer bunu yazdı:

haklısında hocam yazılımcı var yazılımcı var anlatabiliyorum demi ben o kaliteli yazılımcılardan olabilmek için kurs falan o işlere girmek istiyorum

kaliteli yazılımcı eğitimle olucak şey değil yeteneğin olması lazım. ben senin gibi çok insan gördüm bu şekilde heves yapıp bi ton soru sorup sonradan bırakan. o yüzden bırak sen şimdi soru sormayı ne yapmak istediğini söyle? web yazılımlamı uğraşıcaksın yoksa masaüstümü sonra dil seç ebook indirip başla. 1 hafta falan bak öğren sonra projeye başla

Bittik biz bittik
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Programmer
    Programmer's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Cosmic bunu yazdı:

Programmer bunu yazdı:

haklısında hocam yazılımcı var yazılımcı var anlatabiliyorum demi ben o kaliteli yazılımcılardan olabilmek için kurs falan o işlere girmek istiyorum

kaliteli yazılımcı eğitimle olucak şey değil yeteneğin olması lazım. ben senin gibi çok insan gördüm bu şekilde heves yapıp bi ton soru sorup sonradan bırakan. o yüzden bırak sen şimdi soru sormayı ne yapmak istediğini söyle? web yazılımlamı uğraşıcaksın yoksa masaüstümü sonra dil seç ebook indirip başla. 1 hafta falan bak öğren sonra projeye başla

hocam öyle senin dediğin gibi 7 günde  yazılımcı olunmuyor :)

Ayet var, ayet
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

Programmer bunu yazdı:

neyin ne olduğunu bana mı anlatıyorsun ? ben orda demişmiyim 7 günde yazılımcı olunuyor diye. 7 gün oku sonra projeye başla dedim. öyle okuyarak öğrenilmez yazılım proje geliştirerek öğrenilir.

Bittik biz bittik
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Programmer
    Programmer's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Cosmic bunu yazdı:

Programmer bunu yazdı:

neyin ne olduğunu bana mı anlatıyorsun ? ben orda demişmiyim 7 günde yazılımcı olunuyor diye. 7 gün oku sonra projeye başla dedim. öyle okuyarak öğrenilmez yazılım proje geliştirerek öğrenilir.

doğrudur hocam ters yapma hemen ya sakin :)

Ayet var, ayet
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

yatılı yazılım kursundan ziyade bu işi gerçekten istiosan ve çevrende yoksa böyle biyer yoksa  

önce evde adam akıllı bişileri karıştırırsın,araştırırsın,kavrarsın öğrenirsin

daha sonra ücretli veya ücretsiz  staj yaparsın. 

not: stajda sana kimse gel oglum şunu gösterim şunuda ögren demez iş esnasında insanlara sen yapışıp bişiler kavraman lazım.

not2: stajda ücretsiz insan gücü oldugundan dolayı köpek gibi çalıştırırlar

bu evreden sonrada taşlar yerli yerine oturur ve iş hayatına atılıp alanında bişiler yaratma ve geliştirme olayına adım atarsın.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

Programmer bunu yazdı:

Zeki Müren in ölüm yıl dönümü hocam anıyorum şuan. pardon

Bittik biz bittik
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Programmer
    Programmer's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Cosmic bunu yazdı:

Programmer bunu yazdı:

bizde canı gönülden analım hocam 

Ayet var, ayet
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek

Programmer bunu yazdı:

Cosmic bunu yazdı:

Programmer bunu yazdı:

bizde canı gönülden analım hocam 

Gel bili bili gates
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    aynen proje geliştirmen uygulamaya koyman gerekiyor öğrenmek için yoksa havada kalır ama; yazılımcı var yazılımcı var demene hak versem de önce biraz kendi kendini yoğur elindeki imkanları en iyi şekilde değerlendirmeye çalış. Ondan sonra dersin bu iş bana göreymiş değilmiş devam edersin. gözünden kaçan bir nokta yüzünden defalarca uğraşmayı tekrar tekrar başa dönmeyi(başlangıçta ve hatta ileri ve seviyede olsan bile) göze alırsan(alırım demekle değil bunu yaşamalısın) o zaman amenna ama sen şu an tabiri caizse dibi olmayan kuyuya yatırım yapmayı düşünüyosun.
    kaç yaşındasın ne yaptın ne yaparsın bilmem ama şu var gittiğin yerde yatılı da olsa bi takım harcamaların olacak bi takım gereksinimlerin nasıl karşılamayı düşünüyosun. Yazılım dünyasında bak öyle maddi birşey elde etmiş değilim ama bu işin içinde olanlar yazsın sırf bu işten ekmek yiyen kaç kişi var hayatını bu işle idame ettiren ? dediğin gibi yazılımcı var yazılımcı var. Tabiri caizse taşaklı olduğun kadar satış potansiyelin olacağını sanmıyorum

şahsım adına freelance ek bir iş olarak görüyorum şu aralar başka bi takım şeylerle meşgulüm zamanım oldukça yahut meşguliyet dönemini atlattıktan sonra. bir yada gerekli iki teknoloji üzerine yoğunlaşmayı düşünüyorum ama öyle kursa falan gündüz gidemem e akşam kursuda 4/3 katına olacağına göre mevcut imkanlarla takılıcam. aspyi o şekilde öğrendim he ne kadar dersen küçük çaplı bir forum kadar zaten webdeki uygulamaların çoğu da aynı temeller üzerinedir php için kursa gittim aralarında pek bir fark yok(düzey olarak). kursta ne oldu her an soru sorabileceğim görüş alabileceğim biri oldu ama artık nette öyle forumlar kaynıyor. ben öte beri gitmekte zorlanırım diyosun zaten kurslarda çok bişey vermiyolar temeli aldıktan sonra sen götürücen. sırasına göre öğrenmeye bak sonra forumlarla götür işi zaten belli bi seviyeden sonra koparsın, ama tekrar ediyorum o seviyeye gelene kadar bel bağlama belki ondan sonra da

Toplam Hit: 3525 Toplam Mesaj: 37