Yeni Aldım Bu Pc Yi Nasıl

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

güzel güle güle kullan bir exe yazdım yeni sana yolayamda bilgisayara ilk giren ben olayım :D

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Benim kasanın hemen hemen aynısı... Oldukça iyi olmuş , hayırlı olsun

İndia İndia !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alkow
    alkow's avatar
    Erkek

hocam

harddiski "WD Caviar Black 1 TB 3,5" Sata3 64 MB 7200 RPM" yapsan daha iyi olur gibime geliyor ;)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Arkadaşlar ekran kartını değiştiricem hoşuma gitmedi, sistemin onayını verdim ama geri durdurdum ekran kartı için, ayrıca kasa 550 watt olduğu için aldım içinde en az 5 disk olacak yetersiz gelir diye düşündüm, i7 işlemci ise gerek yok aşırı derecede lüks olur ama yinede yorumlayınız gerek varmıdır,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7-19
    7-19's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

watt ve kasanin alakasi yok hocam power supply'le alakali 40 - 50 liraya alinabilcek bisey.

la liberte ne meurt jamais.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alkow
    alkow's avatar
    Erkek

Robinson_Crusoe bunu yazdı:
    -----------------------------

Arkadaşlar ekran kartını değiştiricem hoşuma gitmedi, sistemin onayını verdim ama geri durdurdum ekran kartı için, ayrıca kasa 550 watt olduğu için aldım içinde en az 5 disk olacak yetersiz gelir diye düşündüm, i7 işlemci ise gerek yok aşırı derecede lüks olur ama yinede yorumlayınız gerek varmıdır,

hocam i5 yeter i7 ye gerek yok zaten i5 işini görür.

ama harddiski "WD Caviar Black 1 TB 3,5" Sata3 64 MB 7200 RPM" yapsan daha iyi olur

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

@ 7-19

550 psu olanını alım dedim harici psu alınca hemen hemen aynı fiyata geliyor dediğim gibi tavsiye edeğin psu ve kasa varsa söyle lütfen,

@ alkow

Dikkat edeceğim diskede,

http://www.exa.com.tr/palit/ekran_kartlari_kategorisinde/palit_gtx470-334-10790.html

http://www.exa.com.tr/asus/ekran_kartlari_kategorisinde/asus_vga-334-11159.html

Bu iki ekran kartından hangisini tercih ederdiniz arkadaşlar, ilk almak istediğim gerçekten kötüymüş,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilinmeyen
    Bilinmeyen's avatar
    Erkek

amd+ati yap boşa para verme..

ayrıca 200 liralık 1800 lük anakart işini görür, o kadar para vermeye gerek yok..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Robinson_Crusoe bunu yazdı:

İ5 ile i7 arasında bariz fiyat farkı vardı bu işlemci tr ye yeni girmiş ve kullananlarıo yorumları hep olumlu yönde idi

Aynı durum ekran kartı içinde geçerli hem gdr3 hemde 256 bit teknolojisini kullanıyor ayrıca üstadım gdr5 ler 256 bitleri fiyat olarak çok yüksek pek öyle oyunda oynayan birisi değilimdir,

Ayrıca evde 4 tane daha 1 tb diskim var,

Cpu ve ekran kartı konusunda midemi bulandırdın biraz bak :)))

fiyat farkı mı :) hocam zengindin sen :=))

...said addicted.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    66albay
    66albay's avatar
    Erkek
    ha o ekran kartını kullanmadım. ama forumlara yazılanlardan bildiğim; e-green olanlar performans vermiyo. green modelinden alsan daha iyi olur. teknolojixte var sanırım

c farz , java sünnet, msdn kutsal kitaptır, f1 yardımcın olsun. Cumaya gittim dahada gelmem
Toplam Hit: 4717 Toplam Mesaj: 42