Yeni Aldım Bu Pc Yi Nasıl

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Kasa 700 watt ve sıvı soğutmalı arkadaşlar sadece 700 watt harici bir güç kaynağı alsam 120-140 $ arası hdd ye gelince elimde 4 tane 1 tb lik disk var, diskten o yüzden vazgeçtim,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Sitem geldi arkadaşlar bugüne yarına kurarım en geç, performansını aktarırım sizlere; yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim,

http://i1011.hizliresim.com/2010/11/27/1591.jpg

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

iyi günlerde kullan hoca 

kendim yaklaşık bu bütçelerde bir pc topsaydım ram hariç diğerleri farkli olurdu x)

Alldebrid Türkiye / IDM Türkiye yetkili bayi. ulaşmak isteyen mail atsın tyfn.panxer@gmail.com yada telegram https://t.me/PanxeR
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

abi hayırlı olsun güzel makina toplamışsın.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

PanxeR bunu yazdı:
    -----------------------------

iyi günlerde kullan hoca 

kendim yaklaşık bu bütçelerde bir pc topsaydım ram hariç diğerleri farkli olurdu x)

Kesin amd alırdın dimi, :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zengo
    zengo's avatar
    Erkek

Asus M2N68-AM SE2 GF7025/DDR2 S+V+L+RAID+16X 940p                                54,01 TL

Kingston 4 GB (2*2) 1333 MHz DDR3 Dual Kit CL9                                             114,78 TL

Asus VGA EAH4350 Silent/DI 1 GB 64Bit DDR2 16X                                             91,14  tl

AMD Athlon II X2 255 (3.1GHz) 2MB (AM3 938Pin)                                             119,84 TL

toplam=379,77 tl

bende şöyle bir sistem toplamayı düşünüyorum da acaba nasıl olur kendi bütceme göre .....

sizin önerebileceğiniz başka parcalar varmı ...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Robinson_Crusoe bunu yazdı:

PanxeR bunu yazdı:

iyi günlerde kullan hoca 

Kesin amd alırdın dimi, :)

bi hesap yapalim senin sistem 

1399 TL

ben toplasaydim 

42141.png%20%2880×68%2928734.jpg%20%28100×117%29

Western Digital Caviar Green 2TB 64MB 3,5" Sabit Disk WD20EARS  211,96 TL

Ocz Gold Edition 4GB (2x2GB) 1333MHz DDR3 Ram OCZ3G1333LV4GK 169,57 TL

Sapphire ATI HD5830 1GB GDDR5 (DirectX 11) 40nm PCI-Express 2.1 x16 DP Ekran Kartı (11169-00-20R)  414,95 TL

AMD Phenom II X4 965 3.4GHz     349,74 TL (veya AMD Phenom II X6 2.8Ghz  400TL)   (938pin)

Asus M4A785TD-V Evo AMD 785G 5200 Ht 4xDDR3 1800(OC) Soket AM3 Anakart   179,63 TL

toplam  1322 TL 

kasa yok ve 3.4 ghzli işlemci ile olan fiyati her türlü geçer hoca seninkini x)

Alldebrid Türkiye / IDM Türkiye yetkili bayi. ulaşmak isteyen mail atsın tyfn.panxer@gmail.com yada telegram https://t.me/PanxeR
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

amd phenom II x6 1090T falan koysana hocam o makinaya

ekran kartınıda ile değiştir derim

twitter.com/Selimonder
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Amd ye güvenemiyorum gözüm kesmiyor amd yi o yüzden amd de almadım ekran kartını ise hemen hemen aynı ikiside gdr 5 256 bit, unutmadan kasa 700 wat fiyatının daha ucuz olası doğal onu eklersen senin düzdüğün sistem neredeyse benimkisi ile yanı olur ama dediğim gibi intel bana göre akar geri kalanlar bakar, :)))

Edit:Cpu ya overlock çaktıpım zaman amd onun yanında kan ağlar,

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Robinson_Crusoe bunu yazdı:

Amd ye güvenemiyorum gözüm kesmiyor amd yi o yüzden amd de almadım ekran kartını ise hemen hemen aynı ikiside gdr 5 256 bit, unutmadan kasa 700 wat fiyatının daha ucuz olası doğal onu eklersen senin düzdüğün sistem neredeyse benimkisi ile yanı olur ama dediğim gibi intel bana göre akar geri kalanlar bakar, :)))

Edit:Cpu ya overlock çaktıpım zaman amd onun yanında kan ağlar,

amd nin overclock potansiyeli daha yüksektir hoca, black serisi zaten çarpan kilidi yok x)

birde nesine güvenemiyorsun anlamıyorum 3 nesil amd kullanıyorum , miss gibi taş taş 

Toplam Hit: 3497 Toplam Mesaj: 42