folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Yeni Bir Zeytin Ağacı Katliamı - İzmir

Yeni Bir Zeytin Ağacı Katliamı - İzmir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek

Bahsedilen fuar alanının dibinde Gaziemirde oturuyorum. Haber tamamen yalan ve komiktir ki size şöyle birşey söyleyim, İzmirde Büyükşehir ve ilçe belediyeler özellikle zeytin ağaçlarını korumamaktadır. Mesela Gaziemir zamanında hep müstakil binalardan oluşmaktaydı. Zamanla mal sahipleri bunları mütahitlere kat karşılığı verip daire almaya başladılar. şimdi müstakil bina tek tük kaldı. Bu aşamada evlerin bahçelerindeki zeytin ağaçları özel bir sistemle sökülüp parklara dikildi, hatta sadece bu yöntemle sökülen büyük bir parkta açıldı. BKZ:

http://www.gaziemir.bel.tr/proje/19/zeytinli-park.html

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

akpliler hemen kendini belli etmiş gene

o alanın yanında oturuyorum haber yalan diyen mürid var

ama adamlar yorumları okumadan gene saldırıya geçmiş

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Tüh bee desenize bu da gol olmadı :) 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

herşey ellerinde patlıyor bu akplilerin yine de akıllanmıyorlar. çok şaşırtıcı

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo
    SeRDaR bunu yazdı

merak etme birazdan "ama kılıçdaroğlu ssk?" denmeye başlar

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

bu bilgiler sonucunda mfatihbodurun gelip özür dilemesi lazım.

dilemiyorsa ben bunun altında art niyet ararım

olabilir haberdir inanabilir insan.bende inanabilirdim.fakat doğruyu görünce özür dilenmesi lazım

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Daft bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

merak etme birazdan "ama kılıçdaroğlu ssk?" denmeye başlar

sadece onu deseler eyvallah hoca  ama ismet inönü ezanı Türkçe okuttu diye başlarlar

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    Haymatlos bunu yazdı

Yahu ne saçma bir konu. Şayet ağaç kesmeden ağacın altına ya da üstüne fuar alanı, apartman, site gibi şeyler dikilebilen bir teknolojik fikriniz varsa paylaşın, adamlar da uygulasın. Napsın yani adamlar fuar ihtiyacı varsa bulutların üstüne mi diksin fuar alanını? Azıcık mantıklı olun ya.

:) Bu düşünceden mı özür dileyeceğim.. Herkes Gaziemirde oturuyormuş da haberimiz yok. Ilk sayfalarda arkadasin biri tinaztepe bucada oturanlar varsa gelsinler orada bile kesilmis kutukleri gorebilirler demiş.  Bu bilgiler yalan, yenisafak yalan.. sözcü doğru.  Uydu görüntüleri herseyi gosteriyor burda yazılanlara mı inanilacak. 

Not : Biri demiş o ağaçlar sokuldu baska yere dikildi. Gezi parkındaki ağaçları eve mi götürmüşlerdi ?

Serdara zaten cevap vermeye gerek yok.. Kk gibi konuyu baska yere cekeyim kavgaya dönüştüreyim saldırayım hesabında bi murid işte. .

Not 2 : AVM için ağaç kesilmez, fuar ihtiyacı varsa kesilir. AKP kesemez CHP keser.. Kimin derdi ağaç, kimin derdi siyaset bugün belli oldu.

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MATH
    MATH's avatar
    Erkek

Hazreti ağacı da kesse kimsenin umrunda olmaz, kusura bakma. En fazla bir iki kişi çıkar açıklama yapar o kadar. :)

Ama Kocaoğlu, bence başarılı bir yönetici. Belirtmek isterim.

MATH tarafından 09/Oca/15 22:22 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

her seferinde kendime diyorum ki bu elemanın açtığı yalan yandaş konuları ciddiye alıp cevap yazmayacağım ama dayanamayayıp yine yazıyorum işte 
     çünkü tartışılacak tartışmaya fikir yürütmeye değecek bir adamda değil hiçbir şekilde başkasının zerre fikrinin dikkate almayıp düz mantık ne düşünüyorsa onları yazan sorduğu soruya bile verilen cevabı umursamadan cevap veren adama 2*2=4 desen bile 5 diye ısrar edecek bir tip 

onca açıklamalar onca  onca yorumlar yaptı insalar adam zerresini okumamaış yada okumuş verecek cevabı olmadığı için e adam körü körünede savunması gerek birilerini tabi ne yapsın kalkmış yok chp keseblir akp kesemez vs vs gbib saçma sapan şeyler zırvalamış yada konuyu başka yere çekmiş  ya yok artık harbi yok artık yani :)

üniverste diploması sahibi olmanın bir zihniyeti asla değiştirmeyeceğini düşünce yapısını değiştirmediğini bu adama baktıkça görebiliyorum bir de eğitmenlik yaptığını öğrenince ekstra kahroldum harbiden...

Toplam Hit: 10864 Toplam Mesaj: 93