folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Yeni Bir Zeytin Ağacı Katliamı - İzmir

Yeni Bir Zeytin Ağacı Katliamı - İzmir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    MATH bunu yazdı

Hazreti ağacı da kesse kimsenin umrunda olmaz, kusura bakma. En fazla bir iki kişi çıkar açıklama yapar o kadar. :)

Ama Kocaoğlu, bence başarılı bir yönetici. Belirtmek isterim.

Izmir binaliyi secmedigine pisman olacak.. tamamen siyasi sebeplerden binaliyi secmediler. izmiri kaybetmemek icin dunyanin projesi yapilacakti oraya :) gece kondu sehri olmaya devam edecek malesef oylesine guzel bir sehir.

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı
    MATH bunu yazdı

Hazreti ağacı da kesse kimsenin umrunda olmaz, kusura bakma. En fazla bir iki kişi çıkar açıklama yapar o kadar. :)

Ama Kocaoğlu, bence başarılı bir yönetici. Belirtmek isterim.

Izmir binaliyi secmedigine pisman olacak.. tamamen siyasi sebeplerden binaliyi secmediler. izmiri kaybetmemek icin dunyanin projesi yapilacakti oraya :) gece kondu sehri olmaya devam edecek malesef oylesine guzel bir sehir.

"Izmir binaliyi secmedigine pisman olacak"

Bunu bi izmirliye söyle götüyle güler sana

manhyak tarafından 09/Oca/15 23:24 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mephisto
    mephisto's avatar
    Erkek

adam ayarı yedi oranın zeytinlik ve ormanlık olmadığından dolayı şimdi de daha binaliden devam ediyor..

ayrıca bu haber baya eski bi haber diye hatırlıyorum yine yandaş göt yalayan medya tarafından daha önceden yapılmıştı o zaman içeriği ormanlık alan kesildi şeklindeydi..
    bu aralar ağaç değilde zeytin kesimi daha çok revaçta olduğu için, şimdide cehape zeytinlik kesti diyip haberi yenileyipte sunalım demişler..

edit: al kanıt tarih 2013.. 2013 te ağaçtı, ormanlık alandı.. 2015 te zeytinlik oldu şimdi demi.. yatacak yeriniz yok sizin lan
    http://www.habervaktim.com/haber/328667/izmir-belediyesinden-agac-katliami.html

mephisto tarafından 09/Oca/15 23:28 tarihinde düzenlenmiştir

Issız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

her seferinde kendime diyorum ki bu elemanın açtığı yalan yandaş konuları ciddiye alıp cevap yazmayacağım ama dayanamayayıp yine yazıyorum işte 
     çünkü tartışılacak tartışmaya fikir yürütmeye değecek bir adamda değil hiçbir şekilde başkasının zerre fikrinin dikkate almayıp düz mantık ne düşünüyorsa onları yazan sorduğu soruya bile verilen cevabı umursamadan cevap veren adama 2*2=4 desen bile 5 diye ısrar edecek bir tip 

onca açıklamalar onca  onca yorumlar yaptı insalar adam zerresini okumamaış yada okumuş verecek cevabı olmadığı için e adam körü körünede savunması gerek birilerini tabi ne yapsın kalkmış yok chp keseblir akp kesemez vs vs gbib saçma sapan şeyler zırvalamış yada konuyu başka yere çekmiş  ya yok artık harbi yok artık yani :)

üniverste diploması sahibi olmanın bir zihniyeti asla değiştirmeyeceğini düşünce yapısını değiştirmediğini bu adama baktıkça görebiliyorum bir de eğitmenlik yaptığını öğrenince ekstra kahroldum harbiden...

Adam cevap atmadan tanımı yapmışsın hocam.

Üstteki mesaja baksana.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı
    Haymatlos bunu yazdı

Yahu ne saçma bir konu. Şayet ağaç kesmeden ağacın altına ya da üstüne fuar alanı, apartman, site gibi şeyler dikilebilen bir teknolojik fikriniz varsa paylaşın, adamlar da uygulasın. Napsın yani adamlar fuar ihtiyacı varsa bulutların üstüne mi diksin fuar alanını? Azıcık mantıklı olun ya.

:) Bu düşünceden mı özür dileyeceğim.. Herkes Gaziemirde oturuyormuş da haberimiz yok. Ilk sayfalarda arkadasin biri tinaztepe bucada oturanlar varsa gelsinler orada bile kesilmis kutukleri gorebilirler demiş.  Bu bilgiler yalan, yenisafak yalan.. sözcü doğru.  Uydu görüntüleri herseyi gosteriyor burda yazılanlara mı inanilacak. 

Not : Biri demiş o ağaçlar sokuldu baska yere dikildi. Gezi parkındaki ağaçları eve mi götürmüşlerdi ?

Serdara zaten cevap vermeye gerek yok.. Kk gibi konuyu baska yere cekeyim kavgaya dönüştüreyim saldırayım hesabında bi murid işte. .

Not 2 : AVM için ağaç kesilmez, fuar ihtiyacı varsa kesilir. AKP kesemez CHP keser.. Kimin derdi ağaç, kimin derdi siyaset bugün belli oldu.

Şimdi cevap vermezdim sanada. İkametgah mı göndereyim sana gaziemirde oturuyom diye.

Gezi parkıyla burayı niye bir tutuyosunki. Orda kalan son ağaçlar kesilip AVM ve topçu kışlası vs yapılacaktı. Şehrin merkeziydi. İzmirdeki fuar alanının etrafında yaşam yok ki bunun CHP yle akpyle alakası yok. mesela şuan chp mevcut basmanedeki fuar alanının içindeki ağaçları kesmeye kalksın ilk ben gider gezi olayı çıkarırım.

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı
    Haymatlos bunu yazdı

Yahu ne saçma bir konu. Şayet ağaç kesmeden ağacın altına ya da üstüne fuar alanı, apartman, site gibi şeyler dikilebilen bir teknolojik fikriniz varsa paylaşın, adamlar da uygulasın. Napsın yani adamlar fuar ihtiyacı varsa bulutların üstüne mi diksin fuar alanını? Azıcık mantıklı olun ya.

:) Bu düşünceden mı özür dileyeceğim.. Herkes Gaziemirde oturuyormuş da haberimiz yok. Ilk sayfalarda arkadasin biri tinaztepe bucada oturanlar varsa gelsinler orada bile kesilmis kutukleri gorebilirler demiş.  Bu bilgiler yalan, yenisafak yalan.. sözcü doğru.  Uydu görüntüleri herseyi gosteriyor burda yazılanlara mı inanilacak. 

Not : Biri demiş o ağaçlar sokuldu baska yere dikildi. Gezi parkındaki ağaçları eve mi götürmüşlerdi ?

Serdara zaten cevap vermeye gerek yok.. Kk gibi konuyu baska yere cekeyim kavgaya dönüştüreyim saldırayım hesabında bi murid işte. .

Not 2 : AVM için ağaç kesilmez, fuar ihtiyacı varsa kesilir. AKP kesemez CHP keser.. Kimin derdi ağaç, kimin derdi siyaset bugün belli oldu.

Ben Uşaklıyım, 4 sene İzmir de okudum liseyi ve hala da ara sıra İzmir e gidip gelirim gezmeye, akrabaların yanına vs. O kesildiğini iddia ettiğin alan ça-lı-lık-tı. Zaten Gaziemir'in etrafının da Ankara'dan bir farkı yok. Heryer bina ve kuru toprak. Zeytin ağacı falan yoktu orada. Sorsak belki de hayatında bir kere bile İzmir'i görmemişsindir, beklerim senden.

qoqo tarafından 10/Oca/15 01:27 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

her seferinde kendime diyorum ki bu elemanın açtığı yalan yandaş konuları ciddiye alıp cevap yazmayacağım ama dayanamayayıp yine yazıyorum işte 
     çünkü tartışılacak tartışmaya fikir yürütmeye değecek bir adamda değil hiçbir şekilde başkasının zerre fikrinin dikkate almayıp düz mantık ne düşünüyorsa onları yazan sorduğu soruya bile verilen cevabı umursamadan cevap veren adama 2*2=4 desen bile 5 diye ısrar edecek bir tip 

onca açıklamalar onca  onca yorumlar yaptı insalar adam zerresini okumamaış yada okumuş verecek cevabı olmadığı için e adam körü körünede savunması gerek birilerini tabi ne yapsın kalkmış yok chp keseblir akp kesemez vs vs gbib saçma sapan şeyler zırvalamış yada konuyu başka yere çekmiş  ya yok artık harbi yok artık yani :)

üniverste diploması sahibi olmanın bir zihniyeti asla değiştirmeyeceğini düşünce yapısını değiştirmediğini bu adama baktıkça görebiliyorum bir de eğitmenlik yaptığını öğrenince ekstra kahroldum harbiden...

yorum budur !!

rep olsa verirdim o derece :D

bu yorumun üstüne bende mf nin attığı yorumlara bakmayacam artık.görüldüğü üzere adam sallamıyor cevapları.madem cevapları sallmayacan ne diye konu açıon ki bilader

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Bodur temsili :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakabey
    sakabey's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı

Gaziemir’de inşası devam eden ‘Yeni Fuar Alanı’nın inşaatı başlamadan önce, Kocaoğlu’nun zeytin ağaçlarını kestirdiği ve bunu da kamuoyundan gizlediği ortaya çıktı. Kaynak : Yenişafak

http://www.yenisafak.com.tr/gundem/aziz-kocaoglu-sessiz-sedasiz-agaclari-katletti-2061648

Neden belli kesim ağaç kesince yaygara çıkıyor da, başka bir kesim ağaç kesince herkes görmezden geliyor.. Ağaçtan ağaca fark mı var ? Neden burda kimse bu Fuar inşaatını konuşmuyor. Galiba "kesenden kesene" fark var.

Arkadaşım ya sen şuan birilerini kirletmek için uğraşıyorsun yada ölçekten yada haritadan anlamıyorsun samimi olarak bunu paylaştın. İkinci resmide aynı ölçekte verseydinde anlasaydık kırmızı dikdörtgen içinde bir kesim var mı diye...

Birilerini korumak için sizler uğraşırken memleket elden gidiyor. O zamanda bu kadar hevesli savunacakmısınız merak ediyorum.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı

Bodur temsili :)

http://cdn1.yazete.com/store/img/kadir-misiroglu-misir-one-minute-1313475-465x309.jpg

Toplam Hit: 10851 Toplam Mesaj: 93