folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Yeni Bir Zeytin Ağacı Katliamı - İzmir

Yeni Bir Zeytin Ağacı Katliamı - İzmir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı

Zeytin ağaçlarının taşındığını bildiği halde zeytin ağacı katliamı diye konu açtığı için özür dilemesi gereken biziz nu kadar da alçak! gönüllü, yakışır 

Ciddiye aldığımı düşünmeni istemem ama şunu göstermeyince okumayı beceremeyeceksin sanırım. 

http://www.tahribat.com/Forum-Yeni-Bir-Zeytin-Agaci-Katliami-Izmir-203959/8/#2533358 

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı

Zeytin ağaçlarının taşındığını bildiği halde zeytin ağacı katliamı diye konu açtığı için özür dilemesi gereken biziz nu kadar da alçak! gönüllü, yakışır 

Ciddiye aldığımı düşünmeni istemem ama şunu göstermeyince okumayı beceremeyeceksin sanırım. 

http://www.tahribat.com/Forum-Yeni-Bir-Zeytin-Agaci-Katliami-Izmir-203959/8/#2533358 

Okudum da yine anlamadım şimdi özür dilemesi gereken zeytin ağaçlarının kesilmediğini, taşındığını baştan beri bilen ama zeytin ağacı katliamı diye konu açan provakatör  kişi mi yoksa biz miyiz? Lafı değiştirmeye çalışma herşey yazılı, ben öyle demedim diye tipik tayyip savunması da yapamazsın.

bu arada cahil bir akpli beni ciddiye almamış çok üzüldüm. Oysa sana şurda az insanlık öğretelim dedik, özür dilemek de bir erdemdir. eğitim fakültelerinin seviyesizliğini biliyordum da bu kadar düştüğünü tahmin etmiyordum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

bir öğretmene yakışmadı..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Durqrimast
    Durqrimast's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

ben sana söylim niye bu kadar ağaçlara kafayı takıyorlar.

şimdi anti akp ciler zamanında güvenlik güçlerimizden bir ton sopa yediler gezi parkında.

içlerinde ağaçlara karşı bir aşk oluştu. sopayı yiyen gazı yiyen pişman olup zeytin ağacında buldu kendini.

geçen provekatör bir eylemci ağaç kesilmesin diye ağacın dalına oturup öyle protesto yapmış müdür.

20 gün boyunca gezide yatmış, direnmiş biriyim. Pardon arkadaşım sen neyin kafasını yaşıyorsun? Asıl sizin gibiler sopa yemeyince dilleri pabuç kadar oluyor. 

Nerede o eski günler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

konuyu açan arkadaştan özür dilerim. bir yerde okudum, maki diyordu, onu paylaştım. oralardan 50 kere geçmişimdir, yan tarafın çevre yolu olmasından dolayı, pek zeytin ağacına benzemiyorlardı, maki gibi duruyordu gerçekten, o yüzden yazdım MAKİ diye. Maki 'nin de ne olduğunu pek bilmem, coğrafya dersini pek sevemedim herhalde.

konuyla ilgili son yorumum için imzamı okuyunuz.

esenlikler dilerim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı

konuyu açan arkadaştan özür dilerim. bir yerde okudum, maki diyordu, onu paylaştım. oralardan 50 kere geçmişimdir, yan tarafın çevre yolu olmasından dolayı, pek zeytin ağacına benzemiyorlardı, maki gibi duruyordu gerçekten, o yüzden yazdım MAKİ diye. Maki 'nin de ne olduğunu pek bilmem, coğrafya dersini pek sevemedim herhalde.

konuyla ilgili son yorumum için imzamı okuyunuz.

esenlikler dilerim.

Forumda gördüğüm ender "olgun" insanlardansın hocam. Özürlük bir davranış sergilememiş olmana rağmen bu olgunlukta cevap vermiş olmana saygı duydum.

"mephisto" müride mesaj attım "siz" diye hitap ederek hocam orası maki değil zeytin ağaçları var, kendi belediye başkanı açıklamış konuyu takip et dedim. Kendisinden Bir araba küfür yedim :)  

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Adam şaka gibi  kendi bir soru soruyor sonra verilen cevabı okumadan bu adam buna kesin böyle cevap verir diyerek başkası adına kendi düşündüğü cevaba bir de cevap veriyor :)

zeytin ağacıysa kesilmesin makiyse kesilebilir bu da değişik mantık çok mu önemi var kesilen ağacın veya insaların yanlış ağaç ismi yorumlaması :)

aadam bir çok konuda patlayınca resmen ne yapacağını şaşırdı acaba nereye konuyu çeksemde nasıl saptırsamda kendimi haklı çıkartmaya çalışsam çabasında ama yok arkadaş ne yaprsan yap değişmez yani 

bu senin yalan haberi bile bile açıp müritleri trolleyip kavga çıkartma, ortalığı karıştırmak niyetiyle provakatörce konu açtığın gerçeğini değiştirmez 
    İzmir belediyesi bir çoğu taşındı yazmış mış hee bu yenişafak gazetesine az ağaç kesildiyse hektar hektar orman kesildi diye birilerine bok atma hakkınımı veriyor şimdide böylemi açtığın haberi savunuyorsun?

Kalkıp diyecektin ki beyler yenişafak böyle bir haber yapmış ama izmir belediyesinnide böyle bir açıklaması var acaba bu konuda sizizn fikriniz nedir hangisi doğru söylüyor hangisi yalan söylüyor bu işlerle ilgilenen izmirde oturan müritler var mı  deseydin ona bile eyvallah tı 

Senin amacın şu izmir belediyesinin açıklamasının biliyrum ama yenişafağın şu yalan haberinin bir paylaşayıp müritler hem yandaşlara hemde birbirleri arasında kavga etsinler tartışsınlar sonrada çıkıp izmir belediyesinni açıklamsının yazayımda özür dilesinler 

bu mantıkla yaklaşan adamın tbt ye yaararı değil zararı var senin burada bulunma amacın nedir söyler  misin milleti birbirine mi düşürmek ? zira açtığın bu konu bunu gösteriyor

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bi yapay zeka programlasam, bu sahıstan daha zeki ve tutarlı olur gercekten. cahil olsa neyse de, yarı cahil ki bu daha kötü.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

tuğçe kazazdan farkınız yok. ey savunucular cehennemde hırsızlarla birlikte yananlardan olmayı mı istiyorsunuz ?

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

asdf

Düşünemedim...

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
Toplam Hit: 10794 Toplam Mesaj: 93