folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yeni Ehliyetler Bankalarda Kullanılamıyor

Yeni Ehliyetler Bankalarda Kullanılamıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

Yeni ehliyetler bankalarda kullanılamıyor garanti ve Akbank kabul etmiyor üzerinde sadece TC Kimlik numarası olduğundan başka bir bilgi olmamasından dolayı. Diğer bankaları bilmiyorum ben daha almadım şahit oldum sadece... Ne biçim iş bu yaw şimdi bide kimlik mi taşıcaz değiştirdiğimizde

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yeni ehliyetleri merak edenler için..

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Bir isi yaparken diger isin icine s...mak diye buna denir.. 

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Geçen oteldeydim otelde kabul etmedi, bende gıçıklık ettim kimlik yok dedim bu var dedim ısrar edince bir şey demedi,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

O fotoğrafın kenarları neden tırtıklı paintle mi yapılıyor bunlar?

Syntax error..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Dayımın bıyıklar yakıyorr :))

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dertli
    dertli's avatar
    Erkek

şimdilik kullanılamıyor. banka güvenliğinden dolayı.

öyle düşündüğünüz gibi basit işler değil bunlar. senin banka hesabından habersiz para çekilse ortalığı ayağa kaldırırsın. bankaların şuanda yaptığı normal olan. ancak ilerleyen zamanda düzelicektir. 

bankalar bununla ilgili kendi alt yapısını oluşturmakta şuanda.

nüfus cüzdanı ne güne duruyor hem. ehliyetle işlem yapma zorunluluğu yok bankanın kendi keyfine kalmış bişey.

imzayı bıraktım basıyorum artık
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tri
    tri's avatar
    Erkek
    dertli bunu yazdı

öyle düşündüğünüz gibi basit işler değil bunlar. senin banka hesabından habersiz para çekilse ortalığı ayağa kaldırırsın. bankaların şuanda yaptığı normal olan. ancak ilerleyen zamanda düzelicektir. 

nüfus cüzdanı ne güne duruyor hem. ehliyetle işlem yapma zorunluluğu yok bankanın kendi keyfine kalmış bişey.

öle bi keyfiyet yok paşam sallama muz cumhuriyetimi burası bir incele istersen, tapu dairesi dışında bütün kurumlarda geçerlidir ehliyet.

https://www.tbb.org.tr/Dosyalar/Dosyalar/kimlik.pdf

http://www.masak.gov.tr/media/portals/masak2/files/BANKA_MUSTERISI.pdf

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dertli
    dertli's avatar
    Erkek
    tri bunu yazdı
    dertli bunu yazdı

öle bi keyfiyet yok paşam sallama muz cumhuriyetimi burası bir incele istersen, tapu dairesi dışında bütün kurumlarda geçerlidir ehliyet.

başka biyer yapar yapmaz beni ilgilendirmez zaten onu tartışmıyorum. kanundur yasadır bunuda tartışmıyorum ki zaten bunuda söylemedim. ancak bankanın bir zorunluluğu yok diyorum. bankanın kendi keyfine kalmış bir durumdur ve banka ehliyetle işlem yapmazsa yapmaz. buna yapabileceğin bişey varmı yok. 

imzayı bıraktım basıyorum artık
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    dertli bunu yazdı
    tri bunu yazdı
    dertli bunu yazdı

başka biyer yapar yapmaz beni ilgilendirmez zaten onu tartışmıyorum. kanundur yasadır bunuda tartışmıyorum ki zaten bunuda söylemedim. ancak bankanın bir zorunluluğu yok diyorum. bankanın kendi keyfine kalmış bir durumdur ve banka ehliyetle işlem yapmazsa yapmaz. buna yapabileceğin bişey varmı yok. 

adamında sana anlatmak istediği ehliyetin nüfus cüzdanı yerine geçtiği ve bankaların bu konuda herhangibir söz hakkının felan olmadığı ayrıca alt yapısı hazırlanmadan iş yapılmaz kolay iş diye bir iş yok doğru düzgün yapamıycaksan yapmazsın bu budur

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

yeni ehliyetler turkcell de de geçmiyor bu 1. 

2. garanti bankasından kredi çektim kimliğim eski oldugu için kimlik güncellmesi istedi ehliyet gösterdim ( normal ehliyet ) kabul etmedi ilaki kimlik istiyoruz dedi.

sonuc : Firmaya bağlı gerçekten kimlik isteyebilir çalışmasistemine bağlıdır 

ek 2 : alt yapı hazırlıgı gereklidir , yabancı ülke vatandaşları yabancı kimilikleri ile pasaportsuz ülkeye girebilmektedir ancak sürücü lisansı veya yabancı ehliyeti ile bizden hat alamazlar

yazın turistlerin en çok sordugu soru : ulan ülkeye alıyorsun beni bunla hat vermiyorsun neden ?  cevap : sistemin alt yapısı uygun değiil de ondan.

bazı  tbt üyesi arkadaşların bir taraflarından atıp tuttuklarını görüyorum güldüm sadece. o otel seni almayada bilirdi.

PanxeR tarafından 24/Nis/16 23:52 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 7640 Toplam Mesaj: 43
sıkıntı ehliyet kimlik yeni ehliyet