folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yeni Ehliyetler Bankalarda Kullanılamıyor

Yeni Ehliyetler Bankalarda Kullanılamıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

http://www.sozcu.com.tr/2016/gundem/ehliyetlerle-ilgili-sosyal-medyada-dolanan-bu-yalana-inanmayin-1547032/

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

millet aile hekimi falan diyorda . geçen aile hekimi kapısına eşşek kadar yazmış ben ehliyet için rapor vermem . ( dip not olarakta veren varsa oraya gidin ısrar etmeyin  yazmış :D )

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

millet aile hekimi falan diyorda . geçen aile hekimi kapısına eşşek kadar yazmış ben ehliyet için rapor vermem . ( dip not olarakta veren varsa oraya gidin ısrar etmeyin  yazmış :D )

Fotoğrafını çekip Bimer'e yapıştıracaksın sağlık bakanlığı öttürsün. ;)

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

soktuğumun eşşek kadar kimliği louis vuitton cüzdanıma sığmıyor taşımıyorum ben de aq

eski ehliyet her yerde işimi gördü bugüne kadar değiştirmem yenisiyle

He is finding himself.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Eşşek gibi vermek zorunda.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheM4D
    TheM4D's avatar
    Erkek
    husnuweb bunu yazdı

soktuğumun eşşek kadar kimliği louis vuitton cüzdanıma sığmıyor taşımıyorum ben de aq

eski ehliyet her yerde işimi gördü bugüne kadar değiştirmem yenisiyle

hocam ohaldeyiz kimliksiz polise yakalanırsan sıkıntı çıkar

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeZzZ
    DeZzZ's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

yeni ehliyetler turkcell de de geçmiyor bu 1. 

2. garanti bankasından kredi çektim kimliğim eski oldugu için kimlik güncellmesi istedi ehliyet gösterdim ( normal ehliyet ) kabul etmedi ilaki kimlik istiyoruz dedi.

sonuc : Firmaya bağlı gerçekten kimlik isteyebilir çalışmasistemine bağlıdır 

ek 2 : alt yapı hazırlıgı gereklidir , yabancı ülke vatandaşları yabancı kimilikleri ile pasaportsuz ülkeye girebilmektedir ancak sürücü lisansı veya yabancı ehliyeti ile bizden hat alamazlar

yazın turistlerin en çok sordugu soru : ulan ülkeye alıyorsun beni bunla hat vermiyorsun neden ?  cevap : sistemin alt yapısı uygun değiil de ondan.

bazı  tbt üyesi arkadaşların bir taraflarından atıp tuttuklarını görüyorum güldüm sadece. o otel seni almayada bilirdi.

hocam diğer sistemleri bilmem ama oteller hakkında ki bilgin yanlış otelim var oradan örnek vereyim. otelde konaklama yapacak kişi veya 10 dakika da olsa oda da kalacak kişinin tc kimlik numarası olması yeterlidir ve gelen kişiye ikametgah adresi soruyoruz ve bu bilgileri jandarma/polis bilgi sistemine girilmesi gerekiyor. girilmediği taktirde farkına varılırsa sağlam bir cezası bulunuyor ondan tc kimlik numarası her şeyi çözer otel konusunda

düşündüğümüz her şeyin olabilitesi vardır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

konu ehliyetten acilmisken: ehliyet alcamda ilden ile fiyatlar farkediyomu? her ilde sabitmi 

black implies white, self implies other, life implies death.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı

konu ehliyetten acilmisken: ehliyet alcamda ilden ile fiyatlar farkediyomu? her ilde sabitmi 

Kurs fiyatları farkediyor. Ama 530 lira toplamında vergi harç març olarak yatırdığın miktar her ilde aynı. 2017'den sonra zamlanacağı söyleniyor orası ayrı.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek
    literatur bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

Eşşek gibi vermek zorunda.

aynı sağlık ocağına 2 arkadaş ehliyet için rapor almaya gittik , arkadaşın aile hekimi verdi benim ki vermedi bide bayandı ,,dedim yan taraftaki veriyo öle diyince daha bi sinir oldu bu benim insiyatifim felan dedi , çıkarken kapıyı öle bi sert kapadım ki çıkan ses kulak çınlattırır diş sıktırtır,, arkamdan seslenemedi bile sonra bi dilekçe ile aile hekimi mi değiştirttim arkadaşınkine geçtim adam kral adam doktor gibi doktor çıktı ,, ona da söyledim yan taraftaki meslektaşınız böle öle yaptı dedim adam önce güldü sonra boşver onu dedi mk

..Morali hep bozuk olan insan..
Toplam Hit: 7630 Toplam Mesaj: 43
sıkıntı ehliyet kimlik yeni ehliyet