Yeni Galaxy Bu Akşam Tanıtılacak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ekran boyutu 3.9 inch, çözünürlüğü 900x500 üzeri ürünlerin vergilerinde düzenlemeye gidiliceği açıklandı.

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı
    opusdei bunu yazdı

Bir s3 kullanıcısı ve android sever biri olarak düşüncelerim:

apple nasıl ki iphone 5 satış rakamlarında düşüş yaşadıysa samsung ta s4 ile benzerini yaşayacak. Hatta iphone 5 satış rakamlarına bile ulaşamayacak. Resmen bir hayal kırıklığı bu cihaz. Şöyleki;

Bildiğiniz galaxy s3 ün upgrade edilmiş hali. Adamlar s3 ü almış ramini arttırmış, işlemcisini güçlendirmiş, ekranı da azcık büyütmüş, aynı tasarımla sürüyor piyasaya. Bu cihaz keşke prototipleri gibi köşeli tasarım olsaydı. O zaman piyasada yok satardı. Aynı tasarım için s3 ümü değiştirmem. Almaya değmez bence.

Bu cihaz s3 satışlarının artmasına sebep olur. S3 ün fiyatı düşük olacağı için daha çok tercih edilecektir. 

Bu modelle gelen s translate özelliği, aynı anda 2 cam ı kullanabilme özelliği falan harika olmuş. 

Yanlis biliyorsun, lPhone 5; tarihinin en cok satan, en fazla on siparis alan iPhone modelidir

---

ote yandan millet iPhone 5'te ne bekliyordu merak ediyorum. 

----------—

konuya gelirsek;

s4 vence hayal kirikligidir. Baslari sikisinca ekran buyutuyorlar. Ufak elli kizlarin koca telefonla konuurken elleri kasilmaktan bi hal oluyor. 

Yakinda 7" cikar herhalde?

bunlarin disinda, donanim normal olarak gelismis. 

Acikcasi ben devrim denecek birsey gormedim. Steve Jobs gittikten sora yeni urun ne zaman gelir bilmiyorum. Yana yeni urun nasil ise yarar hale getirilir. 

Fakat tasarimi ayni tutmak ve ekran buyutmek sacmalik olmus. 

Apple her zaman uzerine koyarak ilerledi. En saglam, en hizli, en buyuk iPhone yapti. Millet 'bekledigim gibi degildi' diyor. Ne bekliyor merak ettim?

saglam mi? Evet 4/4s kasasi yaninda tankti. Hizli mi? Galaxy'den daha performansliydi. Ekranida bence iseal buyuklukteydi (ben 3g serisinin asarimini [bombeli]) ve 4'un ekranini seviyordum. 

ama en iyi iPhone geldigi halde eklentiler nasil karsilanmadi ? Ne bekleiklerini gercekten merak ediyorum. 

----

kisacasi;

samsungdan daha iyi is beklerdim. Yakinda butun urunleri ayni tasarim olacak sanirim

tasarim yoksunu herifler. 

s2 dis asarim ve saglamlik olarak en iyisiydi. Sonrasinda plastik basit gorunumlu ve basit urunler yaptilar. Evet ekran buyuklugu farkli his veriyor ama cihaz vermiyor. 

Yazik. 

hocam sana saygım vardıda oda kalmadı artık.diyorsun ki " s3 ü almış ramini arttırmış, işlemcisini güçlendirmiş, ekranı da azcık büyütmüş, aynı tasarımla sürüyor piyasaya" apple ne yaptı sanki ? ekran genişlet incelt sat...sonrada samsunga laf atarsın sanki apple degisik bişi yaptı.

sen bağnaz bir insansın.aç gözlerini diyecem ama imkansız..senin artık yorumları okumadan geçecem

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
Toplam Hit: 5019 Toplam Mesaj: 53