folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Yeniyıla Zamlarla Merhaba Diyecez

Yeniyıla Zamlarla Merhaba Diyecez

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    melekTBT
    melekTBT's avatar
    Dişi

Hiç şaşırmadım Türkiyeden de bu beklenir :/

15.o9.o6
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    celoron
    celoron's avatar
    Erkek

hangi babasına küfrediyim ben bu devletim şimdi bilemedim. şerefsiz pislikler gidereyak soya soya gidiyolar; sitriptizci olduk anasını satiyim.

Microsoft isn't evil, they just make really crappy operating systems. Linus Torvalds
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    knuckle
    knuckle's avatar
    Erkek

melekTBT bunu yazdı:
    -----------------------------

Başka bir memlekettensiniz galiba? Zammı yapanla, zamdan muzdarip olanı ayırt edebilelim ama değil mi?

fazla uzaklaşmış olamaz...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    melekTBT
    melekTBT's avatar
    Dişi

knuckle bunu yazdı:

melekTBT bunu yazdı:

Başka bir memlekettensiniz galiba? Zammı yapanla, zamdan muzdarip olanı ayırt edebilelim ama değil mi?

Başka memleketten filan değilim "Türkiye'den de bu beklenir" derken başımız da olup bu zamları yapanları kastettim.

15.o9.o6
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Artık bunların hiç bir önemi kalmadı, üç yıl içinde devletimiz tarih olacak; seferberlik görev listeleri, sığınak listeleri, kapalı silah envanterleri dün itibariyle abd ve israilli dostlarımıza verildi, yakında orduyu tasfiye süreci başlayacak. Hükümetimize ve ona oy veren halkımıza teşekkürü borç biliriz.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Razorback
    Razorback's avatar
    Erkek

BRK35 bunu yazdı:

DigitalMind bunu yazdı:

Sigaraya zam yokmu ya :D

Tütün ürününe giriyorsa %40 var.

TBT olarak sigarayı bırakmak için fikirlerimizi tavsiyelerimiz paylaşalım.Yoksa kuruduk bittik.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zefyhr
    zefyhr's avatar
    Erkek

IRET bunu yazdı:

Artık bunların hiç bir önemi kalmadı, üç yıl içinde devletimiz tarih olacak; seferberlik görev listeleri, sığınak listeleri, kapalı silah envanterleri dün itibariyle abd ve israilli dostlarımıza verildi, yakında orduyu tasfiye süreci başlayacak. Hükümetimize ve ona oy veren halkımıza teşekkürü borç biliriz.

:)) vay anasını beeeee :) 3WW çıkacak, dünyayada göktaşı çarpacak mı peki?

hııvfffffffff.... fhüüüüüüüüüüüüü.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

IRET bunu yazdı:

Çok doğru diyorsun hocam katılıyorum bu olayların çoğu Cumhuriyet tarhinde ilk defa oluyor polislere şimdi ağır silah yetkiside veriliyor al işte askere karşı silahlı güç oluşturma çabası diye düşünmemek elde değil genel kurmay başkanı orduya karşı psikolojik ve asitmetrik savaş veriliyor diyorsa düşünün artık ne demek

Gözümün önünde Vatanımı kaybediyorum ve benim elimden gelen hiçbir şey yok

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

zefyhr bunu yazdı:

IRET bunu yazdı:

:)) vay anasını beeeee :) 3WW çıkacak, dünyayada göktaşı çarpacak mı peki?

Sen dalganı geç, biz ırak savaşının tarihini ve ırak'ın üçe bölüneceğini söylediğimizde de böyle dalga geçmişlerdi. 3WW'nin çıkacağını sanmıyorum, göktaşı fetocuların iddiası... genç olduğuna göre muhtemelen sokak çatışmalarında ölürsün şimdiden allah rahmet eylesin.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:

hoca hükümetin Amma goygoyculuğunu yaptın hee :) neyi ispatlamaya çalışıyorsun anlamadım ki

2 yıldır üst üste zamn gelmemesi büyük başarımıdır olması gereken midir ?
    Allah aşkına onu geçtik doğalgaz %15 elektriğe 2010 girmeden zaten yüklü bir miktar zam gelmeişti sessiz sedasız

sigaraya ve trafik cezasına gelen zammı destekliyorum ama

Asgari ücrete yapılan 15 tl lik zamla bu zamları oranlasınlar bakalım hangisi daha fazla geçin gözünüzü seveyim bunları yaa

Yahu yok bende hükümeti eleştiririm. Hatta bunun için arkadaşlardan fırça yediğim olmuştur :D

Ama çok abartıyoruz. Doğalgaz olayını bilirsin. İran-Rusya'nın tutumu. Doğalgaz'a gelen zaman bütün avrupa ülkelerinde geçerli aslında.

Toplam Hit: 3299 Toplam Mesaj: 34