folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Yoksa Siz Hala İnsanoğlunun Aya Çıktığınımı Sanıyorsunuz :)Yoksa Siz Hala İnsanoğlunun Aya Çıktığınımı Sanıyorsunuz :)

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  amele_2
  amele_2's avatar
  Kayıt Tarihi: 01/Eylül/2005
  Erkek

  http://www.ateizm.org/arsiv/ARSIV-V/T45.HTM

  burda ki teo da sensin abi sanırımorda bi eleman açıklamış gayet mantıklı.

  cahiliye devri ve onu aydınlatan nurlu ışıktan bahsetmiş 

  ayrıca ben o mevzu bahis ayet yada hadis i hiç duymadım. okumadım görmedim

  de bide şöyle birşey var.

  her ne kadar peygamber de olsa aya çıkılacağını nerden bilecek Hz.Muhammed (s.a.v) yada ona bunu sorabilecek kimse varmıdır sence o devirde?

  kendisi değil mi gayb ı sadece Allah bilir diyen?

  el bilmem ne üniversitesinden gelen eleman nerden şeyettiyse artıkın.

  neyse abi tam olarak hakim olmadığım bi konu daha fazla uzatmayayım.

  haftasonu biraları sensiz içtik, olmadı :) saygılar sevgiler abi

   


  Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Swool
  Swool's avatar
  Kayıt Tarihi: 11/Kasım/2007
  Erkek
  Fake olmayan birşey gösterin :/
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  blue_dream
  blue_dream's avatar
  Kayıt Tarihi: 04/Mart/2007
  Erkek
  baslıkla ilgili konustugumda hep benle dalga gecmişlerdi :| bu belgeseli vuracam yuzlerine :D
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  gencprens
  gencprens's avatar
  Kayıt Tarihi: 14/Haziran/2006
  Erkek

  orta okuldayken bunların aynısını yer alan bi kitap okumuştum bende okuduğum kitabı sacma bulmuştum O iddalları şimdi gene okuyorum garip...

  paylşaım iç1in saol...


  Dünya hayatı kırlmaya mahkum şişeler hükmündedir...
 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  HolyDemon
  HolyDemon's avatar
  Kayıt Tarihi: 16/Temmuz/2005
  Erkek
  Baştan sona kadar izledim bu abd harbi gitmemiş inanmıyodum gittiklerine şimdi hiç inanmıyorum :) saolasın rene
 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  JPriest
  JPriest's avatar
  Kayıt Tarihi: 09/Mart/2007
  Erkek

   Ayda atmosfer yoktur dolayısıyla rüzgar esmez. Bu sebeple ordaki ayak izleri hiç bozulmadan yüzyıllarca durabilir ve bayrak da dalgalanmaz. Ama resimde de görüldüğü gibi gayet normal dalgalanıyor. Bunu seneler önce sormuştum ben (ama kime sorduğumu unuttun la:), bayrağı astronotlardan birinin elleriyle salladığını söylemişti. Atmosfer olmadığı için bi sürtünme kuvvetiyle karşılaşmayan bayrak uzun süre hareketini devam ettirmiş falan. O halde durmasını sağlayan da rüzgar değil, bayrak dire(kçi)ğinin ucuna bağlı olan küçük sopadır.

   Ahanda resim aşağıda


  Sen hiç kaval çaldın mı?
 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  g2k
  g2k's avatar
  Kayıt Tarihi: 03/Mayıs/2007
  Erkek

  hadi FireX nerdesin o güzel yorumlarını burda da yapsana.

  bi de benim daha açtığım Abd Ay'a çıktı mı? konusunda bi admin arladaşın yorumları vardı ama bulamadım :S yoksa ben mi öyle hatırlıyorum ^^

  edit: o konuyu açtığım zaman bana açtığım konunun mantıksız olduğunu söyleyenler, belki de bişey göstermek için iç çekenler, hadi gelip burda da yapsanızaa. bak sinirlendim şimdi.


  g2k[et]tahribat[dat]com
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  cold-m4
  cold-m4's avatar
  Kayıt Tarihi: 12/Temmuz/2007
  Erkek

  birkaç yıldır ortada gezen bir varsayım, ben olaya tersinden yaklaşmayı tercih ediyorum..

  evet bu fotoğraflar vs tamamen sahte ve stüdyo ortamında çekilmiş, fakat bunun nedeni aya çıkmamaları değil, ayda gördüklerini ya da bulduklarını bizlere göstermek istememeleridir.. 

 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  silenceb
  silenceb's avatar
  Kayıt Tarihi: 28/Temmuz/2005
  Erkek

  NASA’NIN AY'DAKİ ŞEHİRLER İLE İLGİLİ SIRRI

  APOLLO AY PROGRAMI SIRASINDA NASA’NIN LUNAR RECEİVİNG LABORATUARINDA DATA VE FOTOĞRAF KONTROL DEPARTMANININ ESKİ YÖNETİCİSİ OLAN KEN JOHNSTON ABD’DE BİR SERİ SANSASYONEL BİLDİRİMLERDE BULUNDU. ABD ASTRONOTLARININ AYA İNDİKLERİ ZAMAN YAPAY KAYNAKLI ESKİ HARABELER VE DAHA ÖNCE BİLİNMEYEN BİR TEKNOLOJİ BULDUKLARINI SÖYLEDİ. ASTRONOTLAR BULDUKLARI NESNELERİN FOTOĞRAFLARINI ÇEKTİLER, AMA NASA JOHNSTON’A RESİMLERİ YOK ETMESİNİ EMRETTİ. JOHNSTON EMRE UYMADI. ABD HÜKÜMETİNİN BU BİLGİYİ 40 YILDIR GİZLEDİĞİNİ SÖYLEDİ.

  Johnston’un ürkütücü iddiaları son zamanlarda yayınlanan yeni bir kitapta ortaya konuyor, “Karanlık Misyon: NASA’nın Gizli Tarihi”, kitabın ortak yazarları eski NASA danışmanı ve CBS Bilim Danışmanı Richard C. Hoagland ve Mike Bara, aerospace mühendislik danışmanı.

  Kitaptaki düşük kalitedeki resimler camdan yapılmış kubbeye benzer yapıların, taş kulelerin ve havada asılı kalelerin yıkıntılarını gösteriyor.

  “Kaybedecek bir şeyim yok. NASA ile kavga ettim ve işten atıldım” dedi Ken Johnston.

  NASA Ayda bulunan kadim uygarlık iddialarının ciddi olmadığına inanıyor. Tartışmalı kitabın yazarları Sovyetler Birliği ile ay yarışı başlatan Başkan Kennedy’nin aslında dünya dışı teknolojileri Moskova ile paylaşmaya niyetli olduğunu söylüyorlar.

  Richard Hoagland Washington’un 30 yıllık sessizlikten sonra aniden Ayın keşfine ilgi duymalarının, ABD hükümetinin 40 yıldır gizlediği aydaki bulgulara dayandığına inanıyor. Rusya, Çin, Japonya ve hatta Hindistan Ayın keşfi üzerine çalışma planlarını bildirmişlerdi. Hoagland, ABD’nin bu noktada ilk olmak istediğini söyledi.

  Aralık ayında NASA Ayın kutuplarından birinde uluslar arası bir üs inşa etmeyi planladığını duyurdu. Üs, 2024’e kadar tamamlanacak. Rusya’nın booster roket üreticisi Energia’nın daha tutkulu bir programı var: 2015’e kadar Ay’da daimi insanlı bir üs inşa etmek.

  Hoagland ve Johnston ayrıca, NASA’nın gerçekte ABD’nin bir diğer savunma departmanı olarak çalıştığını kanıtlamaya niyetli; NASA ABD Kongresinin kontrolü olmadan önemli teknik ve bilimsel bilgileri sınıflandırmaya yetkili. <>

  Hoagland Amerikan astronotların dünya dışı teknolojilerin örneklerini Ay’dan Dünya’ya gizlice getirebileceklerini söylüyor. Hoagland teknolojilerin dünyanın önde gelen ülkelerini yeni bir ay yarışına sokacağını söylüyor. “Sovyetler Birliği ve ABD arasındaki daha önceki uzay yarışına benzemeyen şekilde, yeni yarış Dünyadaki her bir insanın yaşamını belirleyecek” dedi.

  Hoagland ve Johnston, ABD’nin programı kapatmak için mekik fırlatmaları bilerek yoğunlaştırdığını ve ABD nin tekrar Aya inmesini sağlayacak olan yeni uzay aracı Constellation’u kullanmaya başlayacağını düşünüyor.

  Richard Hoagland NASA’nın başka sırları da gizlediğini söylüyor, bunlar arasında Mars’ın yüzeyinde mikropların keşfi var. Keşif 1976’da insansız uzay roketi Viking ile yapıldı.
  http://newsfromrussia.com/science/mysteries/31-10-2007/99895-moon-0

  Asagidaki linkte NASA”nin 40 yıl önceki fotoğraflarda gizlemeye çalıştıklarının, şimdi Photoshop teknikleri ile ortaya çıkarıldığını gösteren resimler var.

  http://www.enterprisemission.com/NPC-Russia.htm

  Ayrıca şu linkte de resimler var, Ay projesinin arkasında gizli hükümetin olduğunu gösteriyor. Resimlerin üzerini tıklayınca, diğer sayfadaki resimlere geçiyor, resimler bitene kadar tıklayın.

  http://www.darkmission.net/what_if.htm

  -Alıntıdır-


  Ne Mutlu Türküm Diyene...
 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Hakkinen
  Hakkinen's avatar
  Kayıt Tarihi: 01/Aralık/2007
  Erkek
  verdiğin bilgiler çok ilginç ama hepsinin tamamen düzmece photoshop olmadığını nası bilcez ordaki esrarengiz ışıkların yapma olduğunu nerden bilcez

  Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
Toplam Hit: 8692 Toplam Mesaj: 55