folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Yoksa Siz Hala İnsanoğlunun Aya Çıktığınımı Sanıyorsunuz :)

Yoksa Siz Hala İnsanoğlunun Aya Çıktığınımı Sanıyorsunuz :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayteach
    ayteach's avatar
    Erkek

bencede rene abi cok güzel bi olaya parmak basmış :) bende görmüştüm uzun zman olmustu ama bu aya cıkma işinin düzmece oldugunu cok basit tekniklerle kanıtlayan bi sürü ipucu ve bi yıgın döküman vardı hepsini okumustum bizi yıllarca keklemiş abd zaten hiç sevemedigim bi ülke olmustur aaaaaabeeeeeeeeeeeeedeeeeeeeeeee:/

Bir Serseriyi Öldürecek Yine Serseri Kurşundur...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turtle_scorpion
    turtle_scorpion's avatar
    Homo
    StigmatA bunu yazdı:
    -----------------------------

Ayda atmosfer yoktur dolayısıyla rüzgar esmez. Bu sebeple ordaki ayak izleri hiç bozulmadan yüzyıllarca durabilir ve bayrak da dalgalanmaz. Ama resimde de görüldüğü gibi gayet normal dalgalanıyor. Bunu seneler önce sormuştum ben (ama kime sorduğumu unuttun la:), bayrağı astronotlardan birinin elleriyle salladığını söylemişti. Atmosfer olmadığı için bi sürtünme kuvvetiyle karşılaşmayan bayrak uzun süre hareketini devam ettirmiş falan. O halde durmasını sağlayan da rüzgar değil, bayrak dire(kçi)ğinin ucuna bağlı olan küçük sopadır.

Ahanda resim aşağıda

sizce de ayak izleri aydaki çekim kanunlarına göre gereğinden fazla yakın değil mi ?

..::Turtle_Scorpion::..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KevinS
    KevinS's avatar
    Erkek

arkadaşlarla bu konuyu bir çok kez tartışdık, ama şuna eminim ki ay'a hiç bir zaman çıkılmadı

İyimser Bir Gül Açsın Yanaklarında . .
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

ilginç

stigmata senin yazdıklarının hepsini okumamıştım kusura bakma :D 

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ntxsoft
    ntxsoft's avatar
    Erkek
    turtle_scorpion bunu yazdı:
    StigmatA bunu yazdı:

Ayda atmosfer yoktur dolayısıyla rüzgar esmez. Bu sebeple ordaki ayak izleri hiç bozulmadan yüzyıllarca durabilir ve bayrak da dalgalanmaz. Ama resimde de görüldüğü gibi gayet normal dalgalanıyor. Bunu seneler önce sormuştum ben (ama kime sorduğumu unuttun la:), bayrağı astronotlardan birinin elleriyle salladığını söylemişti. Atmosfer olmadığı için bi sürtünme kuvvetiyle karşılaşmayan bayrak uzun süre hareketini devam ettirmiş falan. O halde durmasını sağlayan da rüzgar değil, bayrak dire(kçi)ğinin ucuna bağlı olan küçük sopadır.

Ahanda resim aşağıda

sizce de ayak izleri aydaki çekim kanunlarına göre gereğinden fazla yakın değil mi ?

neden yakın olabilir bi düşünsene. orda daha küçük adımlar atıyorlar ki düşmesinler, sonuçta alışkın oldukları bi çekim değil, sen kaç yılda öğrendin düşmeden yürümeyi?? Yerçekimi yok diye 2metrelik adımlar mı atsınlar :D

Ayrıca aya çıkılmadı olayına da kesinlikle katılmıyorum. Belki fotoğraflar sahtedir fakat o adamlar aya çıktılar. Aya çıkmak imkansızda değil. Eğer ki uyduları dünya yörüngesine koyabiliyoruz, uzay istasyonları inşa edebiliyoruz, aya çıkmak o kadar da zor olmasa gerek. Belki 1969 da çıkmadılar ama kesinlikle aya gidildi.

enginkirmaci.com | Kişisel web sitesi, uyetakip.com | Ücretsiz Üye Takip Programı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    çıkıldı veya çıkılmadı bize ne getirisi-götürüsü var? başkalarının çıktı çıkmadı tartışmasını yapacağımıza biz nasıl çıkarız diye niye düşünmüyoruz.. adamlar 69 senesinin teknolojisiyle çıktılar/uydurdular biz 2008 teknolojisiyle çıkamadık/uyduramadık.

:|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

pesimistzombie bunu yazdı:
    çıkıldı veya çıkılmadı bize ne getirisi-götürüsü var? başkalarının çıktı çıkmadı tartışmasını yapacağımıza biz nasıl çıkarız diye niye düşünmüyoruz.. adamlar 69 senesinin teknolojisiyle çıktılar/uydurdular biz 2008 teknolojisiyle çıkamadık/uyduramadık.

Canım Sonuçta Dünyalıyız ya O bakımdan dikkatlerimizi çekiyor tartışıyoruz. Nihayetinde Nel Amstrong dediği gibi kendisi için Adım Küççuukmuş bizim için ise Büyük imiş o Bakımdan olaya bakmak gerek.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Yahu sacma sapan konuşmayın, ay nası dalgalandıya cevap veriosunuz oluo bitio sanıyosunuz,

Mevcut radrasyonu nası geçtiler????

Daha tonla cevaplanması gereken konu var burda...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:

Yahu sacma sapan konuşmayın, ay nası dalgalandıya cevap veriosunuz oluo bitio sanıyosunuz,

Mevcut radrasyonu nası geçtiler????

Daha tonla cevaplanması gereken konu var burda...

Üstat Mevcut Radyasyonu geçebilecek o dönemde Elbise yokmuyduki bunu dedin, Ayrıca geminin Radyasyon sızdırdığını sanmıyorum, Benim kanaatime Soracak olursan videoyuda izledim Hocam, Yarı Gerçek yarıda Stüdyo ortamı görüntüleri bunlar. Nedenide basit Gizliyorlar hocam her şeyi Dünyaya açıklamıyorlarki, Bilimleride Faşistçe bunların.

Bayrağın dalgalanıyor olması Nevadadaki 51. Bölgede Fırtına olduğunun kanıtı olabilir, Artı işaretlerinin de Oradaki Maddeler tarafından arka plana düşmeside ayrıca ilginç ama, Resim ve Görüntülerin tamamı Sahte olamaz bu imkansız nokta işte, O Zaman şu olabilir, Aya Ayak basılmadı ama Roket Uzayda idi, Sanırım tek gerçek nokta bu.

Peki Uzaya insanlar Çıktı iseler Bu kadar yakın gelmişken Olayın gerçeğini neden yapamadılar. Sanırım Asıl soru bu Ve Videoda tam bir yanıt yok bu hususta. 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

amcam aya çıktım demiş, bizde işimizi gücümüzü bırakıp yok efendim onlar çıkmadı diyoruz

çıksınlar çıkmasınlar bize ne a.q şimdi herkes fikir birliği edip evt çıkmadılar desek nolacak, hiçbişey.. hay allam yaa 

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
Toplam Hit: 9765 Toplam Mesaj: 55