folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Youtube Provakatörleri

Youtube Provakatörleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bugün Mustafa Sandalın karizma albümünden Demo isimli parçayı dinlemek için youtube a girdim

video linki: http://www.youtube.com/watch?v=Z9WqFVHn070

2. Sayfada ki bir yorum dikkatimi çekti

http://i29.tinypic.com/v75v9l.jpg

Bu Süzme Geri zekalıları Youtube ye ortalığı karıştırsın diye özelliklemi salıyorlar anlamadım mustafa sandalın şarkısıyla bu yorum ne alaka şimdi ne amacı var bu öküzün yorumları okuyorum en ilgisiz konularda Türk kürt kavgası bilerek mi insaları gazlıyorlar sanalda anlamıyorum dış mihrapların  bir başka oyunumu facebook öyle netlog öyle youtube öyle en alakasız şeylerde her 2 taraftanda provakatörler piyasaya çıkıyor ortalığın a.k bırakıyor haydaa çık çıkabilirsin işin içinden  sonra

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XCoder
    XCoder's avatar
    Erkek
    var hocam böyle ben de çok rastlıyorum. iyi sendekinde küfür yokmuş bari..

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the force.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    Kafatası milliyetçisi olmamak lazım,ama milliyetçiliğide elden bırakmamak lazım! Neler var bir bilseniz....

:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilnatsob
    ilnatsob's avatar
    Erkek

Aşırı milliyetçilikten kaynaklanıyor

ne warsa şu milliyetçilikte

sanki sadece onlar seviyorlar ülkelerini

''cahil ülkelerde Milliyetçilik çok fazladır'' misal:türkiye,pakistan,iran

====>
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    hoca youtube da en çok küfür eden bizlerizdir heralde. Çok rastgeliyorum bazı yorumlarda Allah a küfür edenler var, bazılarında Atatürk'e, bazılarında Memlekete , anaya bacıya.... Yani anlayacağın işimiz gücümüz yok ne bulursak ona küfür ediyoruz. Çok üzülüyorum bu tür vakaları görünce. Klavye ağzıyla delikanlılık yapıyoruz. Bunu yapanlar hıyar gelip hıyar gidecekler ona yanarım.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

bi dakka kardeşim bu şekilde adamı ne diye yargılıyosunuzki belki daha önce bişe oldu adam sinirini böyle alıyor youtubede hemen hemen her videodakürtlerin türklere küfredişi vardır biji apo biji apo yazarlar bazı +18 videolara türk kızlarına alayını şey edim yazarlar onu yazarlar bunu yazarlar hepsini tek tek buraya açalım o zaman kim kafa tasçı kim medeni görürüz

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Baranbcx bunu yazdı:
    -----------------------------

Küfür olayı yanlış tabiki, savunulacak bir tarafı yok ama,

''cahil ülkelerde Milliyetçilik çok fazladır'' misal:türkiye,pakistan,iran " gibi saçma sapan bir cümle kurmak cahilliğin daniskasıdır,

+

Çin ve Japonya amma cahil adamlarmış vaybe...!

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

milliyetçilik değil kendini miliyetçi sanan adam var.Bu gün milliyetçiyim diyen adama git sor size soruyorum hatta devrimcilik kötü birşey miyidr ?

O kadar çok  cahil insan var ki  devrimciliğin rejim devrimi yani komünistlerin sosyalist rejimine geçmesi için rejimi değiştirme çabası sanıyor.Maalesef bunun yenilikçilik olduğunu bilmiyorlar.

Ben Atatürkçüyüm ondan bahsedicem; Milliyetçilik milletini sevmektir.Irkını sevip diğer ırklara yani kürtlere şunlara bunlara bok atmak, küfür etmek falan değildir.Onlar nazi kafa yapısına sahip gericilerdir.Şeriatçılardan yada komünistlerden benim gözümde bir farkı yoktur.

Türkiye Cumhuriyetinde ben Atatürkçü bir insanım 6 ilkeye bağlıyım ve Türkiye için en iyi rejimn cumhuriyet olduğunu bilirim.Demokrasinin insanlar için faydalı olduğunu bilirim eşitlik yanlısıyım.bu yüzden bu rejimi bozup karşıt görüşlü insanları zora sokucak faşizm, sosyalizm, şeriat gibi her türlü tek yanlı tek tip adamların mutlu olduğu  rejimlere kılım.

Türkiyedeki insanlar cahil mi ? Bilinçsiz mi ? peki o zaman bu onların suçu mu ? Yani tamma bunu yapmamalı ama Türk- Kürt ayrımı yaptı hatta hakaret etti bu onun suçu mu ? Bu konuda hiç mi ülkü ocaklarındaki bir kısım amacından saçmış faşistlerin, televizyonların, devletin, annesinin babasının suçu yok ? Peki ya siz doğruyu öğretmeye çalışmadınız sizin hiç mi suçunuz yok ?

Kimse kusura bakmasın bizde de suç var, devlettede her kesimde suç var.Oturacaksın insanları eğiteceksin en azından eğitecek olan adamları başa getireceksin, onuda yapamadın o zaman millete doğrusunu anlatmaya başlayacaksın tarışacaksın.Geçrek haklı karşısında kimse birşey diyemz.Buradan her türlü şeriatçı, koünist yada faşist adamla her türlü ırkçı adamla tartışırım.Çok tartıştım diyecekleri kelimeler belli , alacakları kelimelerde bende gizli.

Bu yüzdne kimse birbirine suç bulmasın

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TORN
    TORN's avatar
    Erkek

Zamanında konum vardı

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=90617 

Eger o an güneş yoksa dünyanda.Cama nefesınle buğu yapıp güneş çizmelisin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

YaSevYaTerkEt bunu yazdı:

Baranbcx bunu yazdı:

Küfür olayı yanlış tabiki, savunulacak bir tarafı yok ama,

''cahil ülkelerde Milliyetçilik çok fazladır'' misal:türkiye,pakistan,iran " gibi saçma sapan bir cümle kurmak cahilliğin daniskasıdır,

+

Çin ve Japonya amma cahil adamlarmış vaybe...!

Eksik İzahat yapmış Arkadaş, Cahillikle alakası yok, Milliyetçilik Aslında Güzel Bir Olgudur, Ama Milliyetçiliği Doğru olarak Uygulamayı Beceremeyen Bir ülke Olarak Beceriksizliğimizin Kurbanı olmaya Doğru Hızla Gidişimiz vardır...  Milliyetçilik sevgi Adamının işidir, Zorbaların işi Olamaz, Zorbalar İçlerindeki Zorbalığı Akılları var ise, Dış Milliyetçi Politikaları ile Harcarlar Ancak o zaman Ülkeye Faydalı Bir Milliyetçilik edinebilirler. Tabi Gerçekten Seviyorlarsa..

Milliyetçi Kişi Daha Çok Yakınlaşır Her kese, sosyal Anlamda Tam Bir Sosyal Adamdır, Halkın Komşusunun Dostlarının ve Dostlarının Dostlarının Yakınıdır sevgilisidir. Ayrım Gözetmez Gözeteni Aydınlatır Men eder kötü Fikirlerden. İçerde Milliyetçilik Yapmak O Kadar Kolay Olsaydı..  Her iş Gibi Bu İşde Kolay bir iş değildir, Gerçekten Milliyetçi Dediğin Zora Göğüs gerendir. Ona Saygı Duyarım işte....

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hasattt
    hasattt's avatar
    Erkek

ShockMan bunu yazdı:

Eksik İzahat yapmış Arkadaş, Cahillikle alakası yok, Milliyetçilik Aslında Güzel Bir Olgudur, Ama Milliyetçiliği Doğru olarak Uygulamayı Beceremeyen Bir ülke Olarak Beceriksizliğimizin Kurbanı olmaya Doğru Hızla Gidişimiz vardır...  Milliyetçilik sevgi Adamının işidir, Zorbaların işi Olamaz, Zorbalar İçlerindeki Zorbalığı Akılları var ise, Dış Milliyetçi Politikaları ile Harcarlar Ancak o zaman Ülkeye Faydalı Bir Milliyetçilik edinebilirler. Tabi Gerçekten Seviyorlarsa..

Milliyetçi Kişi Daha Çok Yakınlaşır Her kese, sosyal Anlamda Tam Bir Sosyal Adamdır, Halkın Komşusunun Dostlarının ve Dostlarının Dostlarının Yakınıdır sevgilisidir. Ayrım Gözetmez Gözeteni Aydınlatır Men eder kötü Fikirlerden. İçerde Milliyetçilik Yapmak O Kadar Kolay Olsaydı..  Her iş Gibi Bu İşde Kolay bir iş değildir, Gerçekten Milliyetçi Dediğin Zora Göğüs gerendir. Ona Saygı Duyarım işte....

Hocam burda Atatürk'ün altı okundan biri milliyetçilik diye yada canınız öyle istiyor diye milliyetçilik tanımı yapmayın. Milliyetçilik öyle mevlanacılık değildir. Hoşlansanızda hoşlanmasanızda bazi gerçekleri kabul edin. Size kafatasçılık yapılmalı demiyorum, yada Türk ırkından gayrısı gebersin de demiyorum sadece milliyetçiliğin içini boşaltmayın diyorum.

Milliyetçilik kendi milletini sevmek değildir sadece bu zaten insani bir olaydır, milliyetçilik kendi milletini diğer milletlerden daha fazla sevmek ve kendi milletinini daha üstün vasıflı olsuğuna iman etmektir. 

Böyle mhp gibi herkes bizdendir, biz bin yıldır et tırnak olmuşusz, bu ülkenin harcı bin yılda karıldı vs böyle şeylerden hoşlanmıyorum milliyetçiliği de Türkiyede mhp bu hale getirdi. Kimi insanlar milliyetçiliği sevmez kimileri komünizmi,

ama kimse hem komünistim diyip hemde kafatasçılık yapmaz, ama milliyetçiyim diyip komünizmnin alasını yapan okadar adam var ki.

Fikirlerime katılmayabilirsiniz pekala ama saygı çerçevesi dışına çıkılmasın, ayrıca kendi milletimizin üstünlüğüne inanıyoruz diye herkesi de katil ruhlu canavar sanmayın, pekala gayet mazbut işinde gücünde bir insan da kendi milletinin üstün olduğuna inanabilir. Bu benim için kendini diğer insanlardan daha zeki sanan bir insanın düşüncesinden daha farklı bir düşünce değildir.

Neden üstün olduğuna inanıyorsun dersen tarihime bakıyorum ki bence bu yeterlidir....

E=mc2 ise F=m.a dır
Toplam Hit: 4871 Toplam Mesaj: 55