folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Youtube Provakatörleri

Youtube Provakatörleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

hasattt bunu yazdı:
    -----------------------------

ShockMan bunu yazdı:

Hassat Kardeşim Bak Toysun Allah aşkına Bi Sakinleş yahu, Az Bi Beri dur.. Sakin Gel.  Atatürk Türkçüdür Ama Türkçülük yapmamıştır. Türkçü olmakla Türkçülük yapmak arasında Büyük Fark Vardır, Ayrıca Atatürkün Türkçülüğü Emperyalistlere Karşı Bir Öngörü Sokuşu Türünden Bir Türkçülüktür. O İçeriye Böyle Bir Estirme Yapma ihtiyacı Bile Duymadı hiç Bir Zaman Bu Kahraman Millet Onu Asla Mahcup etmedi Çünkü...

Bir kaç iletimden ne de çobuk anladın kişiliğimi yaşımı, senin gibi düşünmediğim için toy oluyorum herhalde sanırım lise 1 e giden yeni yetme bir komünist de görmüş geçirmiş dünyayı anlamış bir adam oluyor..

Atatürk Türkçülük yapmamış demişsin, Atatürk Türkiyede toplam 80 bin kişinin kafatasdını ölçtürmüştür, bir tartışma üzerine mimar sinanın mezarını açıp kafatası ölçümü yaptırmıştır, Türkler mu kıtasındanmı geldi ihtimaline karşın diye meksikaya adamlar yollamıştır, azerbaycanla sınır olalım diye nahcivanı satın almıştır, Atatürk'ü anlamak farklı birşeydir, bende lise yıllarımda komünist idim ancak Atatürk den taviz vermedim asla, sonra Attila ilhanı okudum falih rıfkıyı okudum bazen şaşırdım ama şunu öğrendim, Atatürkü ne kadar öğrenirsen o kadar az tanıdıgını anlarsın, ona yaklaştıkça ne kadar büyük olduğunu anlarsın

Atatürkçülükten taviz vermeyecek olan her insan eninde sonunda onu anlayıp bana hak verecektir..

Robotik Hafıza ile Yazmandan anladım Toy Olduğunu... Tarihine Bakıp Övüngen Tavrından anladım Toy Olduğunu. Benliğinde Öfke var Gibi Yazım Üslubundan Anladım Toy Olduğunu Sevgili Kardeşim Polemik Yaratmaya gerek yok. Konu Milliyetçiliğin pozisyonunu ilgilendiren bir konu. İlle Bana Bişeyler İspatlama Zorundaymışsın Gibi Örneklemeler Getirmenden Dolayı Öyle Yazdım Mecbur değilsin.. Doğru Olanı Düşünmeni İstedim. İstersen Düşünmezsin. Mevcut Konuya Toyluk ile Yanaşmazsan Sevinirim. Aksi Halde Sosyal Yaşamınla alakalı bir İfade değildir Bu.

Dolayısıyla Sende Fikrini Belirtiyorsun, Güzel Ama İnönüden bu yana Viran Fikirlerin Ülkeyi Viran hale Getirdiği Dimaglardan Gelen Sesleri Yinelemen, Sadece Türkiyeye Acı ve Kayıp Dolu Bir 35 Yıl Daha Verebilir, Başkada Yapıcı Ülkücü erdem namına Elle tutulur Hiç Bir Şey veremez.... Buda Benim Fikrim.  

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hasattt
    hasattt's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

Zaten sorun Türkçü olması yada olmaması değil.Atatürk'ün milliyetçiliğini algıladığınız kavram.Milliyetçilik ırkınızı üstün görmek değildir, milliyetçilik  milletini,ırkınıüstün tutmaktır.Yani Türk milleti batıdan önce şunları yapmış demek vardır Türk milleti batıdaki ırklardan üstün demek vardır.

Atatürkün Türk ırkına yada kendi ırkına sahip çıkmadığı, bunu aşşağıladı değer vermediği gibi bir kanıya hangi sözümden ulaştın ? İnce çizgiyi ayırt etmezsen iş zorlaşır.Birince ırkınla birlikte milletine değer vereceksin diğerinde ise en değerli ırkın kendi ırkın olduğuna iananacak öyle yaşayacaksın.

Eğer kral Türk ırkı bak geçmişte şöyle yaptık dersen al günümüzün Türk milleti ortada.Kardeşi olan azebeycanlılara sırt çeviren adamlar olur.Yok işi abartırsan hitler gibi kesersin kürtleri arapları şunları bunları.

Bu yüzden c/p yapmadan önce demek istediğimi anla.Yoksa aynı yoldan gidersem Atatürkün dinle iligli görüşlerine yer vermek gerekir.Meclis açılmadan önce Atatürk e dinsiz, imansız gibi bir çok sözler yakıştırmışlardı.Bunuda engellemek amacı ile Atatürk meclis açılışını bir din görevlisi ile yapmıştır.Herkezin çenesini tıkamıştır.Bunları yaptı o zaman dinci diye bi yoldan çıkarsın.Atatürk her kesime, her insan tipine karşı ılımlı bir şekilde yaklaşmıştır.Sevsede sevmesede.Bu yüzden bu kadar çok savunucusu var.

İşin özün tekrar diyorum birinde ırkını üstün görürsün diğerinde ise ırkın için çalışırsın ama adam keserek değil.Atatürk e bak ne yaptı ? kürtleri keselim mi dedi ? Yoksa oturup Tarih kurumunu mu kurdu ? Bunları örnek gösterip sonra üstüne Atatürkçüyüm diyip daha da kürtleri linç etmeye çalışmanın bir anlamı yok.Karar verin.Ya öylesiniz ya böyle.

En başta büyük bir özenle belirttiğim halde hala kürtleri linç etmekten yada kesmekten bahsediyorsun. Yahu sen en zeki benim desen, bu senden daha aptal olan herkesi öldüreceksin anlamınamı geliyor, sapla samanı birbirine karıştırmayalım...

Gelelim Atatürk meselesine, Atatürk'ün her türlü sözünü okudum, hatta komünist dönemlerimde Atatürk'ün birazdaha yaşasa komünizmi getireceğine inandım...

Ama burada Atatürk ne demişi değil Atatürk'ü anlamayı konuşacaksak şunları bilelim. Evet Atatürk sovyetlere gülde dağıtmıştır, bir gün yıkılacak hazırlıklı olun da demiştir, mecliste mevlütte okutmuştur, kuranı türkçeye çevirteceğimki Türk milleti arap saçmalıklarını görsün ve vazgeçsinde demiştir.

Ancak bunları hangi şartlar altında söylediğine bakmak gerekir, elbette halkın içinde Atatürk elini açıp dua da etmiştir, ancak ali fuat beyin sınıf arkadaşım Atatürk kitabını okursanız, onun okul döneminde zorunluluktan  namaz kıldığını ancak tepki olsun diy abdestsiz kıldığını , yasak diye çay bardağında viskiiçtiğini öğrenirsiniz.

Atatürk'ün milletin içinde nutuk atarken söyledikleri ile Masada arkadaşları ile memleket meselelerini konuşurken söylediklerini aynı kefedemi düşünürsünüz...

İşte olay burada kopar, anlamak yada anlamamak buradan itibaren başlar, bir kesim sadece şekil Atatürkçüsüdür ve ben söylediğine bakarım demişmi dememişmi der, bir kısımda Atasını gerçekten anlamaya çalışır...

ShockMan bunu yazdı:

İlle Bana Bişeyler İspatlama Zorundaymışsın Gibi Örneklemeler Getirmenden Dolayı Öyle Yazdım Mecbur değilsin..

----------------------------

Bu örnekleri sadece senin için değil herkes için koydum. Atatürkü sadece canınızın istediği gibi anlatmayın bu yönlerinide görün sindirin...

E=mc2 ise F=m.a dır
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

hasattt bunu yazdı:

zumsuk bunu yazdı:

Zaten sorun Türkçü olması yada olmaması değil.Atatürk'ün milliyetçiliğini algıladığınız kavram.Milliyetçilik ırkınızı üstün görmek değildir, milliyetçilik  milletini,ırkınıüstün tutmaktır.Yani Türk milleti batıdan önce şunları yapmış demek vardır Türk milleti batıdaki ırklardan üstün demek vardır.

Atatürkün Türk ırkına yada kendi ırkına sahip çıkmadığı, bunu aşşağıladı değer vermediği gibi bir kanıya hangi sözümden ulaştın ? İnce çizgiyi ayırt etmezsen iş zorlaşır.Birince ırkınla birlikte milletine değer vereceksin diğerinde ise en değerli ırkın kendi ırkın olduğuna iananacak öyle yaşayacaksın.

Eğer kral Türk ırkı bak geçmişte şöyle yaptık dersen al günümüzün Türk milleti ortada.Kardeşi olan azebeycanlılara sırt çeviren adamlar olur.Yok işi abartırsan hitler gibi kesersin kürtleri arapları şunları bunları.

Bu yüzden c/p yapmadan önce demek istediğimi anla.Yoksa aynı yoldan gidersem Atatürkün dinle iligli görüşlerine yer vermek gerekir.Meclis açılmadan önce Atatürk e dinsiz, imansız gibi bir çok sözler yakıştırmışlardı.Bunuda engellemek amacı ile Atatürk meclis açılışını bir din görevlisi ile yapmıştır.Herkezin çenesini tıkamıştır.Bunları yaptı o zaman dinci diye bi yoldan çıkarsın.Atatürk her kesime, her insan tipine karşı ılımlı bir şekilde yaklaşmıştır.Sevsede sevmesede.Bu yüzden bu kadar çok savunucusu var.

İşin özün tekrar diyorum birinde ırkını üstün görürsün diğerinde ise ırkın için çalışırsın ama adam keserek değil.Atatürk e bak ne yaptı ? kürtleri keselim mi dedi ? Yoksa oturup Tarih kurumunu mu kurdu ? Bunları örnek gösterip sonra üstüne Atatürkçüyüm diyip daha da kürtleri linç etmeye çalışmanın bir anlamı yok.Karar verin.Ya öylesiniz ya böyle.

En başta büyük bir özenle belirttiğim halde hala kürtleri linç etmekten yada kesmekten bahsediyorsun. Yahu sen en zeki benim desen, bu senden daha aptal olan herkesi öldüreceksin anlamınamı geliyor, sapla samanı birbirine karıştırmayalım...

Gelelim Atatürk meselesine, Atatürk'ün her türlü sözünü okudum, hatta komünist dönemlerimde Atatürk'ün birazdaha yaşasa komünizmi getireceğine inandım...

Ama burada Atatürk ne demişi değil Atatürk'ü anlamayı konuşacaksak şunları bilelim. Evet Atatürk sovyetlere gülde dağıtmıştır, bir gün yıkılacak hazırlıklı olun da demiştir, mecliste mevlütte okutmuştur, kuranı türkçeye çevirteceğimki Türk milleti arap saçmalıklarını görsün ve vazgeçsinde demiştir.

Ancak bunları hangi şartlar altında söylediğine bakmak gerekir, elbette halkın içinde Atatürk elini açıp dua da etmiştir, ancak ali fuat beyin sınıf arkadaşım Atatürk kitabını okursanız, onun okul döneminde zorunluluktan  namaz kıldığını ancak tepki olsun diy abdestsiz kıldığını , yasak diye çay bardağında viskiiçtiğini öğrenirsiniz.

Atatürk'ün milletin içinde nutuk atarken söyledikleri ile Masada arkadaşları ile memleket meselelerini konuşurken söylediklerini aynı kefedemi düşünürsünüz...

İşte olay burada kopar, anlamak yada anlamamak buradan itibaren başlar, bir kesim sadece şekil Atatürkçüsüdür ve ben söylediğine bakarım demişmi dememişmi der, bir kısımda Atasını gerçekten anlamaya çalışır...

ShockMan bunu yazdı:

İlle Bana Bişeyler İspatlama Zorundaymışsın Gibi Örneklemeler Getirmenden Dolayı Öyle Yazdım Mecbur değilsin..

----------------------------

Bu örnekleri sadece senin için değil herkes için koydum. Atatürkü sadece canınızın istediği gibi anlatmayın bu yönlerinide görün sindirin...

Değerli Kardeşim Merak etme Atatürkü Düşmanlarıda Doğru Yönüyle Tanırlar. Üzme Canını. Sadece Millete Serin Gelecek Tarz Söylem Düşünce Üret, Tek Temennim.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mr66tr
    mr66tr's avatar
    Erkek
    Ağır olun beyler.Milliyetçiliğe saldırmayın.Milliyetçilik bu ülkeyi kurtadı.Amerika ingiltere himayesine girelim diyenlere Atatürkün verdiği cevabı hatırlayın.Böyle gerekli gereksiz mesaj yazanlar  her yerde var.Haberturk gibi gazete sitelerinin yorumlarına bakın.Kedidir kedi, çarşı bilmem neye karşı gibi alakasız yorum yazan bir dünya adam var.Ülkede bir gerginlik varsa bu öncelikle bölücülük yapanların başlattığı bir sorundur.Milliyetçilik bu ülkenin temel ilkelerinden birisidir.Yeni birşey değildir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

mr66tr bunu yazdı:
    Ağır olun beyler.Milliyetçiliğe saldırmayın.Milliyetçilik bu ülkeyi kurtadı.Amerika ingiltere himayesine girelim diyenlere Atatürkün verdiği cevabı hatırlayın.Böyle gerekli gereksiz mesaj yazanlar  her yerde var.Haberturk gibi gazete sitelerinin yorumlarına bakın.Kedidir kedi, çarşı bilmem neye karşı gibi alakasız yorum yazan bir dünya adam var.Ülkede bir gerginlik varsa bu öncelikle bölücülük yapanların başlattığı bir sorundur.Milliyetçilik bu ülkenin temel ilkelerinden birisidir.Yeni birşey değildir.

Milliyetçiliğe saldırı yok zaten merak etme.Saldırılan şey ırkçılığı milliyetçilik gibi gösteren düşünceler.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atillla
    Atillla's avatar
    Erkek
    evet akp ciler hemen atlıyor milliyetcilik boyle ırkcılık bu türklük bu saldırın bakalım,nereye kadar

Bilgi güctür.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Atillla bunu yazdı:
    evet akp ciler hemen atlıyor milliyetcilik boyle ırkcılık bu türklük bu saldırın bakalım,nereye kadar

Hayrola Birader Saldırın dedinde Savaşmı var anlayamadımda. :) Saldıran Ben ve zumsukmuyuz yani, Yani hatta Sence biz Saldırımı yapmaktayız.. Nedir Ahval.?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atillla
    Atillla's avatar
    Erkek

ShockMan bunu yazdı:

Atillla bunu yazdı:

Hayrola Birader Saldırın dedinde Savaşmı var anlayamadımda. :) Saldıran Ben ve zumsukmuyuz yani, Yani hatta Sence biz Saldırımı yapmaktayız.. Nedir Ahval.?

anlıyan anlıyor sende anladın ne demek istediğimi

Bilgi güctür.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Bence bi pkklı, bu mesajdaki gibi düşünenden Türkiye için daha zararsız.

Kaldı ki bu mesajları atan pkklıda olabilir. Kürtleri kışkırtarak kendi safına çekmek istiyordur.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:

Bence bi pkklı, bu mesajdaki gibi düşünenden Türkiye için daha zararsız.

Kaldı ki bu mesajları atan pkklıda olabilir. Kürtleri kışkırtarak kendi safına çekmek istiyordur.

yavaş o kadarda uzun boylu değil

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
Toplam Hit: 4885 Toplam Mesaj: 55