folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Youtube Provakatörleri

Youtube Provakatörleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek
    yalnizturk bunu yazdı:
    -----------------------------

yavaş o kadarda uzun boylu değil

Biraz daha uzun.

Kendini bi kürt yerine koy.

Verilen resimdeki gibi biri sana mesaj atsa? Ne düşünürdün?

"yaşasın kürde karşı işkence. yaşasın intikam tugayı"

Türke karşı kin güderdin...

Sonuç: Vatanı için çalışmak isteyen kürt, pkklı oluverdi :) Şimdi pkk mı daha tehlikeli kürtleri pkklı yapmaya çalışanlar mı?

Tabii düşünmek lazım bunu...

Bence o provakatörler pkklı. Pkklı olmasa öyle mesaj atmaz...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Milliyetçilik Güzel bir ilkedir bende milliyetçi bir kişiliğe sahibim Milliyetçiler Heralanda kendisini belli etmeli fakat mustafa sandal konusunda kürt türk yaşasın kürtlere işkence gibi konuların ne alakası var yanlızTürk demiş ki daha öncede o konuda öyle bir şey yazılmıssa o da ondan yazabilir demişsin daha önce de kim öyle birşey yazdıysa o da karşı tarafın provakatörüdür o suçsuz değil demiyoruz ama  en basitinden müzik konularında ne gibi biralakayla bunlar yapılıyor benim garibime giden bu işte yanlız şöylebirşey daha var kurumilliyetçiliğindekimseye faydası yok milliyetçilik mantık çerçevesinde yapıldığı takdirde güzeldir ben bu konuyu bir takım mümmetçilerin milliyetçiliği kötülesin diye açmadım milliyetçiliği gerçekten yerinde zamanında milli duygularla yapmalıyız gaza gelmeden provakatörlük yapmadan
    Bu ülkede Yaşayıp da bu ülkenin birtakımkurum ya da organlarınıkişilerinimakamlarını sevmeyebilirsin ama bu kimseye komple ülkeyi sevmeme anlamını vermez Bu ülkede yaşayıp geçimini bu ülke insanlarından sağlayıp bu ülkenin imkanlarından faydalanıp ülkeyi sevmemek bu ülkenin milliyetçiliğini yapmamak Alçaklıktır

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:
    yalnizturk bunu yazdı:

yavaş o kadarda uzun boylu değil

Biraz daha uzun.

Kendini bi kürt yerine koy.

Verilen resimdeki gibi biri sana mesaj atsa? Ne düşünürdün?

"yaşasın kürde karşı işkence. yaşasın intikam tugayı"

Türke karşı kin güderdin...

Sonuç: Vatanı için çalışmak isteyen kürt, pkklı oluverdi :) Şimdi pkk mı daha tehlikeli kürtleri pkklı yapmaya çalışanlar mı?

Tabii düşünmek lazım bunu...

Bence o provakatörler pkklı. Pkklı olmasa öyle mesaj atmaz...

ben size yüzlerce yorum yazarım buraya alakasız konularda biji apo türklerin anasını şey edim yazıyolar bırakın bu hikayeleri kürt türke düşman olupta pkkli olcakmış bir halk youtube yorumlarıyla bir halka düşman  olabiliyosa yani bir halkın mensuplarını öldürmek için küçük bir yorum yetiyosa  ilk halk düşmanı halk biz olurduk ve siz olmazdınız olayı bu kadar basitleştirmeyin

edit: yorumu yazan pkklı olabilirde olmayabilirde burası bizi ilgilendirmez ama bu ülkde bi yorumdan dolayı türk düşmanı olacak insanlar varsa sıkıntı var demektir

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:

Milliyetçilik Güzel bir ilkedir bende milliyetçi bir kişiliğe sahibim Milliyetçiler Heralanda kendisini belli etmeli fakat mustafa sandal konusunda kürt türk yaşasın kürtlere işkence gibi konuların ne alakası var yanlızTürk demiş ki daha öncede o konuda öyle bir şey yazılmıssa o da ondan yazabilir demişsin daha önce de kim öyle birşey yazdıysa o da karşı tarafın provakatörüdür o suçsuz değil demiyoruz ama  en basitinden müzik konularında ne gibi biralakayla bunlar yapılıyor benim garibime giden bu işte yanlız şöylebirşey daha var kurumilliyetçiliğindekimseye faydası yok milliyetçilik mantık çerçevesinde yapıldığı takdirde güzeldir ben bu konuyu bir takım mümmetçilerin milliyetçiliği kötülesin diye açmadım milliyetçiliği gerçekten yerinde zamanında milli duygularla yapmalıyız gaza gelmeden provakatörlük yapmadan
    Bu ülkede Yaşayıp da bu ülkenin birtakımkurum ya da organlarınıkişilerinimakamlarını sevmeyebilirsin ama bu kimseye komple ülkeyi sevmeme anlamını vermez Bu ülkede yaşayıp geçimini bu ülke insanlarından sağlayıp bu ülkenin imkanlarından faydalanıp ülkeyi sevmemek bu ülkenin milliyetçiliğini yapmamak Alçaklıktır

hoca bu konunun TBT de nasıl tepki bulacağını biliyosun gözünü sevim ne diye açıyosun art niyetli biri değilsin biliyoruz ama böyle tek taraflı konu olmazki

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    ümmetçiler,yobazlar,k.rtler,pkklılar,kızıllar,yeşiller,sözde demokrasi aşıkları el ele vermişler zaten.. Sanki sadece Türkler durup dururken böyle yazıyor.benim gördüğüm tartışmaların yüzde seksenbeş ini k.rtler biji sikk apo vb. şeyler yazarak başlatıyorlar..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

ExcaliburTBT bunu yazdı:
    ümmetçiler,yobazlar,k.rtler,pkklılar,kızıllar,yeşiller,sözde demokrasi aşıkları el ele vermişler zaten.. Sanki sadece Türkler durup dururken böyle yazıyor.benim gördüğüm tartışmaların yüzde seksenbeş ini k.rtler biji sikk apo vb. şeyler yazarak başlatıyorlar..

hoca düşün doğudasın.Batıdaki hayatları görüyorsun ve doğuda öyle değil.Karda falan doğru düzgün hastahaneye gidemiyorsun.Biri geliyor sana özgürlük, şu bu diyor snei şöyle yapıcam böyle yapıcam.Bizim başbakanımız apo.

Şimdi o adamlar apoyu Atatürk gibi görüyorlar.İşte cahillikten gözleri kararmış.Böyle bir durumda ne yapmalarını düşünürsün ki ? Yani yaptıklarını farkında değiller.FArkında olsalar, Türkiyenin ne olduğunu bilseler, devlette bir iki  iş sahası açsa problemlerin çoğu ortadan kalkmaya başlar.Sorun belli çözüm için kimseuğraşmıyo.Akpde uğraşıyor gibi yapıyor.Kürt açılımıymış.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aly2400
    aly2400's avatar
    Erkek
    asıl bölücülüğü kardeşlerimizi dışlayarak bunlar yapıyor insanları tahrik etmekten başka işleri yok :W
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Atillla bunu yazdı:

ShockMan bunu yazdı:

Atillla bunu yazdı:
    evet akp ciler hemen atlıyor milliyetcilik boyle ırkcılık bu türklük bu saldırın bakalım,nereye kadar

Hayrola Birader Saldırın dedinde Savaşmı var anlayamadımda. :) Saldıran Ben ve zumsukmuyuz yani, Yani hatta Sence biz Saldırımı yapmaktayız.. Nedir Ahval.?

anlıyan anlıyor sende anladın ne demek istediğimi

Teessüf ederim.. Ne Ben Ne Zumsuk Hocam Nede Bizim Fikrimizle Beyanat verenler, Milliyetçi Kişiliğe Yada Milliyetçi İradeye Saldırı tarzında Fikir yada Öngörü sunmadık. konuları Nasıl okuyor nasıl Yorumluyorsun Bilemeyecem ama Haksız İthamlarda Bulunduğundan dolayı Sana İmzamı sunuyorum...

Sadece Güçlü bir devletin Önüne Gücünün Önüne Deli Dana Gibi Atlayıveren, Sözde Koruyucu ama Esasta Kelimenin Tam anlamıyla Mikserden Farksız Milliyetçilere Söz Ve Islahiyet Mesajları sunduk...

Gerçek Milliyetçiliğin Nefretle Körükleme Olmadığı Üretmek Sahiplenmek, Çalışkan olmak ve Halka Haksızlık Eden Devlet Yönetimine Halk Ağzıyla Birleşebilen Emekçilik Emeğin Ve Birliğin Korunması Olduğunu Dile Getirmeye Uğraştık... Çarpıtılan Bu İstemler Akla Hayvan Kardeşimin Fikir beyanatlarını Ve Ön Görülerini Getirmektedir. Men Ederim böylesi milliyetçi Düşünce Tarzından. 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek
    kasıt yok o işlerde.aynı yorumlarda bi tane sol taraftarı yazı göremezsin solcular sağcılara göre dahah kültürlü.Ama bazı sağcılar beyinsiz olduğu için böyle  gerizekalı hareketleride normal.

Konumu silenlere inat kürdüm
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hasattt
    hasattt's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

ExcaliburTBT bunu yazdı:

hoca düşün doğudasın.Batıdaki hayatları görüyorsun ve doğuda öyle değil.Karda falan doğru düzgün hastahaneye gidemiyorsun.Biri geliyor sana özgürlük, şu bu diyor snei şöyle yapıcam böyle yapıcam.Bizim başbakanımız apo.

Şimdi o adamlar apoyu Atatürk gibi görüyorlar.İşte cahillikten gözleri kararmış.Böyle bir durumda ne yapmalarını düşünürsün ki ? Yani yaptıklarını farkında değiller.FArkında olsalar, Türkiyenin ne olduğunu bilseler, devlette bir iki  iş sahası açsa problemlerin çoğu ortadan kalkmaya başlar.Sorun belli çözüm için kimseuğraşmıyo.Akpde uğraşıyor gibi yapıyor.Kürt açılımıymış.

Hocam bir şehir düşün o zaman, doğu illerinden daha engelebeli, devlet ne okul götürmüş ne hastane, Türkiyenin en az gelişmiş ikinci şehri ama birtane insan bırak dağa çıkmayı devletine küfür etmemiş. Evet bu şehir gümüşhane...

Bir şehir daha düşün, Türkiyenin bir kaç büyük şehir belediyelerinden, çift şeritli otobanlar, üniversitesi var, herşeyi var ama bir konser nevruz olsun binlerce kişi sokeğa dökülüyor pkk apo bayrakları açıyor.. bu şehir de diyarbakır.

Sen karar ver bakalım mesele sadece geri kalmışlık mı. Buna inanmak için kendini doğunun zor şartlarında düşün, vatanına ihanet edermisin..

Ayrıca bir düğünleri olduğu zaman 50 kilo altın takmassını biliyorlar, peki kendi adamları neden yatırım yapamıyor sanıyorsun kendi şehirlerine.. Yada istannbulda çocuk başına hakkari valiliğinden yardım almak için karısını hakkaride bırakıp 20 çocuk yapan her çocuk için de sivil toplum örgütlerinden altın alanlara ne diyeceksin...

Olaylara sadece tek bir pencereden bakmayınnnn.. 

E=mc2 ise F=m.a dır
Toplam Hit: 4887 Toplam Mesaj: 55