folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Yükselişi Ve Değişimi Hissedenler

Yükselişi Ve Değişimi Hissedenler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ratbat
    Ratbat's avatar
    Erkek

Bunun bir üstü Jim Jones olayı zaten. Adam yükselecez diye 900 kişiyi toplu intihara sürüklemiş. http://tr.wikipedia.org/wiki/Jim_Jones 

edit: video koymuştum ama intihar anının ses kaydıtları çıktı 5 part. Bebek ağlamaları, çığlıklar falan içim el vermedi yayınlamaya. Dinlemeye dayanabilecek olanlar zaten bulur videoyu.

Sizin işin sonuda böyle olacak herhalde, yarın kafanıza sıkın birşey olmayacak yanımıza alıcaz sizi diye mesaj gelse düşünmeden sıkarsınız siz. bu zırvaları kullanarak akıllı olanlar yogadan, faldan, meditasyondan ondan bundan para kazanıyor sizde kek gibi inanıyorsunuz. Sözüm meclisten dışarı insanın karakteri bu kadar zayıf olmamalı bence.

Ratbat tarafından 21/Ara/12 15:04 tarihinde düzenlenmiştir

Kurallar satranç tahtasındaki kadar kesin olmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    kardeş bu üniversite projesi falanmi amk ne bu ne yükselmesi amk elektrik ne kadar gelicek diye dusunuyom ben ne aydınlanması amk

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Adamda finaller yaklaştı derdi yok beyler,normaldir...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Bizim hatlar mı bozuk acaba? Enerji bir türlü ulaşamadı.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

banlayın bu herifi ya.gereksiz forum kirliliği

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

saygı daha önemli bence. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CodeInside
    CodeInside's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Ratbat bunu yazdı

Bunun bir üstü Jim Jones olayı zaten. Adam yükselecez diye 900 kişiyi toplu intihara sürüklemiş. http://tr.wikipedia.org/wiki/Jim_Jones 

edit: video koymuştum ama intihar anının ses kaydıtları çıktı 5 part. Bebek ağlamaları, çığlıklar falan içim el vermedi yayınlamaya. Dinlemeye dayanabilecek olanlar zaten bulur videoyu.

Sizin işin sonuda böyle olacak herhalde, yarın kafanıza sıkın birşey olmayacak yanımıza alıcaz sizi diye mesaj gelse düşünmeden sıkarsınız siz. bu zırvaları kullanarak akıllı olanlar yogadan, faldan, meditasyondan ondan bundan para kazanıyor sizde kek gibi inanıyorsunuz. Sözüm meclisten dışarı insanın karakteri bu kadar zayıf olmamalı bence.

haha. hiç beklemiyordum lan böyle bir konudan. jonestown olayına nereden zıpladın abi? o olayın toplu intihar olmadığı sonradan ortaya çıktı. yani ses kaydından falan öyle anlaşılıyor bende dinledim o kaydı dehşet bir şey ama olay toplu intihar değil. yapılan araştırmalarda yanılmıyorsam sadece 2 kişinin vücudunda siyanür izi bulunmuştu. peki nedir bu olay? diye sorarsan da; cia'nın toplu katliam araştırması derim. jim jones'un cia ile olan bağlantılarını, çocukluk arkadaşlıklarını, son görüşmelerini vs. vs. bir araştır istersen.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek
    BarisYigit bunu yazdı

aynen aynen bugun bişiler vardı hafif pıtırtılar.

kızılayda ücretsiz fal bakıyoruz diyen kız çok güzel gülüyorsunuz birşeyler içebilirmiyiz filan dedi bana..

bugun böyleyse 22sinde hoppppppppppppp <3

böbreklere dikkat et hocam :)

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

http://tahribat.com/Search.asp?Murit=Ekerci&Yer=Konu

Olaya böyle bakarsak bir an önce banlanman lazım..

Önce müride saygılı ol. Katılmayabilirisin,hatta topluca alayada alıyorsunuz zaten. Ama bu nedir ya,reis konuştu tiz banlayın..

ayrıca kendisi 2003'te kaydolan müridlerden. yani 9 senedir tbt'de..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exception
    exception's avatar
    Erkek

yükseliş ve değişim adına edit.

exception tarafından 21/Ara/12 19:34 tarihinde düzenlenmiştir

A man may be born, but in order to be born he must first die, and in order to die he must first awake.
Toplam Hit: 18497 Toplam Mesaj: 171