folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yumurta Akı Tozu (Bodyciler Baksın)

Yumurta Akı Tozu (Bodyciler Baksın)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReeX
    ReeX's avatar
    Erkek

Body sporuyla ilgilenen arkadaşlara bir kaç sorum var yeni birşey buldum

Protein tozları ülkemizde çok pahalı bu yüzden farklı birşeyler araştırırken Yumurta akı tozu diye birşey duydum 1kg 50 tl 260 yumurtaya eşdeğer yumurta akı içeriyor ve saklama şartlarında saklarsanız raf ömrü 18 ay ( buz dolabında ) pastane sektöründe kullanılıyormuş bu şimdi bazı bodyciler bunu protein tozu niyetine kullanıyormuş nesquik ile karışıtırıp içmek geldi aklıma yani iki kaşık bu tozdan atarsanız 7-8 yumurta akına eşdeğer bir cırpıda iciyorsunuz aynı protein tozu gibi 

2. Yöntemde şu

Tatlandırıcı + Kahve kullanarak içmeyi öneriyorlar şimdi size soruyorum değermi arkadaşlar alayımmı ? kullanan var mı 

Gimme Some Tits
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReeX
    ReeX's avatar
    Erkek

Linkide Bu :

http://www.lick.com.tr/?u=2&product=13

Gimme Some Tits
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    Günde 7 8 yumurta aki yesen daha iyi değil mi
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReeX
    ReeX's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı
    Günde 7 8 yumurta aki yesen daha iyi değil mi

işte yemesi problem bununla büyük bardağın içerisine biraz pekmez iki kaşık toz karıştır iç tamamdır 7-8 beyazı yemek çok zahmetli iş

Gimme Some Tits
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

Body yaptığım zamanlarda yumurta yemekten bıkmıştım amk o aklıma geldi şimdi. En iyis toz. Hem sanıldığı kadar zararlıda değil hemde tatları çok güzel oluyor bazılarının. Hepsini içesim geliyordu :D

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReeX
    ReeX's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı

Body yaptığım zamanlarda yumurta yemekten bıkmıştım amk o aklıma geldi şimdi. En iyis toz. Hem sanıldığı kadar zararlıda değil hemde tatları çok güzel oluyor bazılarının. Hepsini içesim geliyordu :D

bu protein tozu değil dostum direk yumurta tozu pastacılık sektöründe kullanılıyor bu ve tadı iğrenç oluyor bunun ucuz diye bunu tercih ettim

Gimme Some Tits
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

sanmıyorum protein vereceğini. Dediğin gibi işe yarasaydı bunca senedir body yapan adamlar illa duyarlardı protein tozu yerine bunu kullanırlardı. Soya proteini bile tavsiye edilmezken risk almaya değmez derim. Genrise markasını bi araştır, fiyatlar bayaa uygun.

:)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReeX
    ReeX's avatar
    Erkek
    wasd bunu yazdı

sanmıyorum protein vereceğini. Dediğin gibi işe yarasaydı bunca senedir body yapan adamlar illa duyarlardı protein tozu yerine bunu kullanırlardı. Soya proteini bile tavsiye edilmezken risk almaya değmez derim. Genrise markasını bi araştır, fiyatlar bayaa uygun.

Tadı iğrenç miş gerçekten çoğu kişi öyle diyor ve buna 50 lira versem kullanamasam çöpe gidicek 50 liraya karton yumurta alsam ben yemesem evdekiler yer boşu boşuna almıyayım fakat yumurtayı kolay tüketmek için formül arıyorum tavsiye var mı çiğ demeyin bakteri oluyor içinde

Gimme Some Tits
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EvladiFatihan
    EvladiFatihan's avatar
    Erkek

Ben bıldırcın yumurtası yiyorum hocam öneririm 

Edit : Haşlayarak tüketeceksin 

EvladiFatihan tarafından 21/Oca/13 17:23 tarihinde düzenlenmiştir

Yapacağım işleri, sakalımın bir kılı bile bilse, onu kopartırım
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

toz alırsanız çok su içmeniz gerekir yoksa böbreklerinizi elinize alırsınız :D yumurta tozu olayı da saçma, peynir altı suyundan üretilen izole protein tozları etkilidir.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sysf
    sysf's avatar
    Erkek

arkadaşlar biraz reklam gibi olacak ama degil

19 yıllık arkadaşımın dukkanı var vucut gelıstırme ılacları satıyor 

benım aracılıgımla fiyat indirimide yaptırtırım size isterseniz

http://www.bodybakkal.com/bodybakkal/index.php?route=information/contact   sitesi

badybakkal diye face felanda cıkar

sitedeki fiyatları güncel olmaya bilir ama piyasa fiyatının altında sattıgını biliyorum 

işinde profosyeneldir iyi de bilgi verir telefon ile gorusun isterseniz.

ihtiyacınız var ise 

Toplam Hit: 8275 Toplam Mesaj: 47