folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yumurta Akı Tozu (Bodyciler Baksın)

Yumurta Akı Tozu (Bodyciler Baksın)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek

firma unakıtan hazretlerinin bilginiz olsun..almama sebeplerimden biride hocamın önermemesi..karaciğere  çok ama çok daha zararlı olduğunu söyledi zaten çokta tercih edilmiyor..ayrıca whey'ler o kadarda pahalı değil artık..908 kg lık ortalama veya iyi bir markayı 60-80 tl ye bulabiliyorsun..3 kg lıklardan alırsan dahada ekonomik oluyor..boşuna risk. 

dont think twice its all right
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Ucuz - Etkili ama tadı gerçekten ama gerçekten çok kötü arkadaşım bilgin olsun sıvıyla karıştığındada çözünme problemi var.

Kurtlar tasma takmaz....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    sysf bunu yazdı

arkadaşlar biraz reklam gibi olacak ama degil

19 yıllık arkadaşımın dukkanı var vucut gelıstırme ılacları satıyor 

benım aracılıgımla fiyat indirimide yaptırtırım size isterseniz

http://www.bodybakkal.com/bodybakkal/index.php?route=information/contact   sitesi

badybakkal diye face felanda cıkar

sitedeki fiyatları güncel olmaya bilir ama piyasa fiyatının altında sattıgını biliyorum 

işinde profosyeneldir iyi de bilgi verir telefon ile gorusun isterseniz.

ihtiyacınız var ise 

hocam fiyatlar biraz pahalı gibi ama sen bsn syntha-6 ve gaspari için fiyat al benim için bi :) normalde gaspari'lerin fiyatları 130-150 değişiyor arkadaşın 170 demiş..piyasaya göre indirim yapar ise alışverişlerimi arkadaşından yapabilirim.

dont think twice its all right
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    sysf bunu yazdı

http://www.bodybakkal.com/bodybakkal/index.php?route=information/contact sitesi

sitedeki fiyatları güncel olmaya bilir ama piyasa fiyatının altında sattıgını biliyorum

ihtiyacınız var ise

hocam arkadasına soyle de d smartı arasın.guvenlı ınternet sokmuyor sıtesıne bılgısıne arz olunur :)

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sysf
    sysf's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı
    sysf bunu yazdı

http://www.bodybakkal.com/bodybakkal/index.php?route=information/contact sitesi

ihtiyacınız var ise

hocam arkadasına soyle de d smartı arasın.guvenlı ınternet sokmuyor sıtesıne bılgısıne arz olunur :)

eyw solerım 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sysf
    sysf's avatar
    Erkek
    Lemuria bunu yazdı
    sysf bunu yazdı

http://www.bodybakkal.com/bodybakkal/index.php?route=information/contact   sitesi

ihtiyacınız var ise 

hocam fiyatlar biraz pahalı gibi ama sen bsn syntha-6 ve gaspari için fiyat al benim için bi :) normalde gaspari'lerin fiyatları 130-150 değişiyor arkadaşın 170 demiş..piyasaya göre indirim yapar ise alışverişlerimi arkadaşından yapabilirim.

dostum sımdı aradım arkadası sıtedekı fıyatlar eskı ımıs 130 a buluyorsa sonkullanma tarıhlerı ya yakındır yada gecmıstır ustune tekrar basmıslardır dıyor maden sen varsıın 150 serden  2 urunude verebılırım dıyor

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReeX
    ReeX's avatar
    Erkek
    sysf bunu yazdı

ihtiyacınız var ise 

Üstat saol fakat ben biraz daha basit çözümler arıyorum ucuz ve basit zaten spora yeni başladım o yüzden protein tozu fazla gelir bana

Şöyle bir tarif buldum sizce işe yarar mı

Yumurta akını krep yapar gibi pişiriyoruz . 3cm en - 3cm boy olacak şekilde parçalara bölüp fırında kızartıyoruz . Blendırda toz haline gelene kadar karıştırıyoruz  süte karıştırıp içiyoruz aynısı gibi

Bide yumurtanın sarısını atmak israf gibi geliyor 2 yumurta sarısından fazlasıda zararlı nasıl birşey yapayım ? ne öneriyorsunuz

ReeX tarafından 21/Oca/13 17:51 tarihinde düzenlenmiştir

Gimme Some Tits
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReeX
    ReeX's avatar
    Erkek

Bide günlük 4 tam ( sarısı ve beyazıyla ) yumurta yemek kalp için zararlı diyorlar max 2 sarı diye birşey hatırlıyorum bilgisi olan var mı

Gimme Some Tits
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

yumurtanın zararlı olduğu biraz tartışmalı bir konu sarısı kolestrol için zararlı deniyor ama kolestrolün yüksek olmasıda genç yaşlarda testosteron hormonun için faydalı çünkü kolestrol testosteron hormonuna dönüştürülüyor vucutta buda senin için gerekli bir hormon ( vucut geliştirme açısından ) beyazıyla sarısını yemeyeceksin zaten ( yiyebilirsin sorun yok biraz yorucu olur bünye için spor yaptığından dengeler ağır ve doyurucu olmaması açısından yeme diyorum ilerleyen öğünlerde acıkma problemi yaşarsın )  sabahları sadece beyazını yiyeceksin spora yeni başladığını görmedim protein tozu şu aşamada senin için gereksiz zaten arkadaşım 5 6 ay geçtikten sonra alman gerekli , yumurta beyazı en iyi çözüm şu aşamada ondan sonraki ilerleyen zamanlarda ( eğerki ilerleyebilirsen gerçekten sabır işi ) 4. 5. aydan sonra yumurta madem mideni bulandırıyor protein tozuna geçebilirsin yumurtaya zam gelecek diyorlar zaten 4 5 aya zam gelse hemen hemen protein tozuyla aynı fiyatlara gelir aylık harcaman :)

tabi gündüz yemen gereken olarak konuşuyorum tüm gün yumurta demiyorum diğer öğünlerdeki protein alımını muz , tavuk ve ton balığıyla dengeleyeceğini varsayıyorum.

Kurtlar tasma takmaz....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReeX
    ReeX's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı

yumurtanın zararlı olduğu biraz tartışmalı bir konu sarısı kolestrol için zararlı deniyor ama kolestrolün yüksek olmasıda genç yaşlarda testosteron hormonun için faydalı çünkü kolestrol testosteron hormonuna dönüştürülüyor vucutta buda senin için gerekli bir hormon ( vucut geliştirme açısından ) beyazıyla sarısını yemeyeceksin zaten ( yiyebilirsin sorun yok biraz yorucu olur bünye için spor yaptığından dengeler ağır ve doyurucu olmaması açısından yeme diyorum ilerleyen öğünlerde acıkma problemi yaşarsın )  sabahları sadece beyazını yiyeceksin spora yeni başladığını görmedim protein tozu şu aşamada senin için gereksiz zaten arkadaşım 5 6 ay geçtikten sonra alman gerekli , yumurta beyazı en iyi çözüm şu aşamada ondan sonraki ilerleyen zamanlarda ( eğerki ilerleyebilirsen gerçekten sabır işi ) 4. 5. aydan sonra yumurta madem mideni bulandırıyor protein tozuna geçebilirsin yumurtaya zam gelecek diyorlar zaten 4 5 aya zam gelse hemen hemen protein tozuyla aynı fiyatlara gelir aylık harcaman :)

tabi gündüz yemen gereken olarak konuşuyorum tüm gün yumurta demiyorum diğer öğünlerdeki protein alımını muz , tavuk ve ton balığıyla dengeleyeceğini varsayıyorum.

Çok teşekkürler bu yazdığını görmeden aynısını sormuşum kusura bakma . herşeye zam geliyor yumurta alamıyıcaz çinliler gibi köpek yeriz yakında

Gimme Some Tits
Toplam Hit: 8256 Toplam Mesaj: 47