Flash Animasyonlarını Düzenlemek

Merhaba saygıdeğer müritler, bu dokümanda herhangi bir flash, flash intro ,banner,template monster tarzı full flash site nasıl parçalanır,nasıl düzenlenir ve nasıl toparlanır bunları öğreneceğiz ayrıca temel flash editleme kavramını öğreneceğiz..

Not : Anlatım şekli bu konuda daha önce bilgi ve tecrübesi olmayan birisi göz önünde bulundurularak yazılmıştır. Bu sebeple dokümanımız size uzun soluklu gelebilir.

Elimizde internete dolaşırken yada paylaşım platformlarından temin ettiğimiz “.swf”  uzantılı flash var ve biz bunu kendimize göre düzenlemek istiyoruz bunun “.fla”  ya convert işlemini “Sothink SWF Decompiler” programı ile yapacağız. Programın orijinal web sitesi http://www.sothink.com/ dur.

Programın kurulumu çok karmaşık ve zor değildir. Next diyerek kurulumumuza başlıyoruz , birkaç adımdan sonra aşağıda görmüş olduğunuz alanda ise programın kurulacağı dizini belirliyoruz ve next,next, install diyerek kurulumu devam ettiriyoruz.

Gereken adımları izledikten sonra  “Finish” butonuna tıklatarak kurulumumuzu bitiriyoruz.İndirdiğimiz program klasörünün içindeki serial bilgileri ile programımızı full sürüm haline getiriyoruz.

Tarih:
Hit: 5765
Yazar: TxTYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.