folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder *** Bu Ülkenin Kurtuluşu Sizce Nerde ?

*** Bu Ülkenin Kurtuluşu Sizce Nerde ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    evet arkadaşlar ülkenin kurtuluşu nerde sizce ?
    bana göre Türkiye her boku yurt dışından ithal ediyor ondan dolayı daha çok el öperiz bence Türkiyenin kurtuluşu kendi kendine üretebilmekten geçiyor.

bir örnek vermek gerekirse adsl modemlerde splitter var mesela telefonda cızırtı yapmayı önleyen a.k içinde bir direnç bide kondansatör var sen bunuda ithal ediosan ne boku kaldı o kadar mühendisimiz var a.k yapamıyormu bunu ben bile lisede elk okumama rağmen yaparım bunu mühendisler elleri götünde geziyor a.k

birde gündemde devamlı insanları oyalayacak şeyler yapılıyor.. yaptırılıyor mesela banu alkan ile murat mıdır ne boktur :D tabi bizim milletimizdede biraz koyunluk var açar bakar ona okullarda desen bir mafya ayağı herkes polat alemdar olma çabasında :) ne olacak bisim halimiz ? ne zaman başa veya o mevkiye yakın bi yere birileri gelse komploya kurban oluyor turgut özal , orgenerel eşref bitlis , adnan kahveci gibi....
    eleştiri yapacaksanız beni eleştirmeyin çünki kişisel görüşümü belirtim laga luga yapacaksanız bana yapmayın :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    bu ülkenin kurtuluşu bizleriz, aklımızı başımıza alıp çalışalım ki kimseye muhtaç olmayalım.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kalibre
    kalibre's avatar
    Erkek
    genç beyin de bence

Herkesin hayatına kimse karışamaz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    ordan turgut özal'ı çıkaralım bi zahmet diğer iki harikulade ismin yanında çok hafif kalıyo

... sorcerer & musket ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmotioN
    EmotioN's avatar
    Erkek
    IMF den kurtulduğumuz anda kurtuluşda büyük adım atmış oluruz bence.bizim yer altı kaynaklarımız zengin (bor madenleri,altın vs) bunlara yatırım yaparak kurtulabiliriz diye düşünüorum.

bazıları için karanlık , korkunun kaynağıdır.bazılarınında tek bildiği şey..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek
    devlet parça parça satılıyo buda devletin ekonomisinin kötüye gittiğini gösteriyo bu sadece benim fikrimdir!!! bizim ülkemizde parfümde kullanılan en önemli bitane ham madde var bi çiçek hem güzel bi kokusu var öte yandan parfümün kalıcılığı sadece o çiçeğe dayanıyo ve o çiçekleri parfümüyle ünlü olan ama yine hatırlamadığım bi ülke var işte o sadece hammaddesini türkiyeden alıyo ama hammadde olduğu için neredeyse bedavaya alıyo ama parfümleri ülkenin deli fiyatlara yok satıyo işte bizde elimizdeki bu tür kaynakları kullanabilirsek önce ülkemizin maddi bağımlılığını yavasca kaldırabiliriz bu ülkenin borçları orayı burayı satmakla bitmez bana göre önce borçlar bitmeli arkadaslar
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek
    emotion arkadasıma kesinlikle katılıyorum!!! bu bor konusu tht"de tartısılmıstı ona tamam diyelim yani bor pahalı bi işletim yöntemi ama altın çok fazla bitane askeri birliğimizin altında ımf"nin borçlarını kapacak ve bize yine bi miktar kalacak kadar altın var hersey bi yana bari onu işletsek
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hyp.org.tr

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    arkadaşlar bence herşey dışardan göründüğü gibi değil.. şu an devletin içinde yüzlerce hain var.. kv yi izleyenler bilir hani karahanlı diye bi işadamı vardı şu anda onun gibi onlarca işadamı var vatana ihanet eden.. üst makamdaki kişiler, falan filan yani zaten bunlar bizim gibi ülkesini düşünenlerin yükselmesine izin vermezler.. yani önümüz çok karanlık...

tabi paranoya yapıyosun diyebilirsiniz de bence durum böle..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    antikky koptum aga.evet ülkemidin kurtuluşu yaşar nuri öztürkte:D

... sorcerer & musket ...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    Tek kurtuluş Atatürk'ün güvenipte koca ülkeyi emanet ettiği gençler-yani biz!

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
Toplam Hit: 2267 Toplam Mesaj: 19