folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder ... Kedini!!(Doğrulama Kodu Mevzusu..)

... Kedini!!(Doğrulama Kodu Mevzusu..)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Rapidden dosya indircem bu gün bir kaç kez dediğim laf..Rapide yavaş diye kızıyordum tam bi baktım doğrulama kodunun arasında bir sürü kedi.KEdilerden kodu okuyamıyorum.

Bu kodları koyuyorlar tamam birde içine neden kedi falan koyarlar anlamam yaw.

12345 diye yapsa sanki çok güvensiz olcak varmı bunun bi mantığı?

http://img375.imageshack.us/img375/1580/kedilx3.jpg

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emrow
    Emrow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

var.. :)

geçen mustek arkadaşımızda aynı konuda bir proje sorusu vardı.

OpenGL,DirectX ile karakter analizi yapılabiliyor.Buda olası bir font analizinin

yapılabilmesini önlüyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    var hocam bu resimleri captch olarak okuyabiliyor bazı programlar yani sen bilgisayar başında olmadan o kodu giriyor felan çok kolaylaştırıyor işini rapidde bu okumayı tanınmaz kılmak için kedi ekliyor yazı stilini değiştiriyor felan çünkü amacı pre satmak rapidden dosya indirmek bu kadar kolaylaşırsa(kendi kendine resmen) kim pre alır.

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RIPER
    RIPER's avatar
    Erkek
    Dün 4 defa yanlış girdim çıldırıyordum.Hepsindede 2.2 dakika bekletiyor. 2.2 x 4 dakikamı yedi rapid.Bunun tazminatı olarak bir premium üyelik istiyorum.Yetkililere yetkisizlere duyurulur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek

Var tabiki, rapidshareden başka bir uygulama ile download edilmesini engellemek için yapıyorlar, kodu çözemediği için indiremiyor :) Benim gibi akıllıları da engelliyorlar :) Geçen aylarda rapidshare captchasının çözüldüğü sıralarda bir python programı yazıp ücretsiz olarak istediğim kadar download yapıyordum otomatikleştirilmiş halde. Bir txt dosyasına indirilecek URL'leri yazıp akşam bırakıyordum makineyi, sabaha iniyordu :) Bu şekilde 2 oyun, 15 tane albüm indirdim. Python bilmek işe yarıyor, tavsiye ederim ;)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek

dün lostun 6. bölümünü indiriyim dedim deli oldum resmen.kodu giriyorum yanlış giriyorum yanlış

rahat 15 dk uğraştım.çünkü geri sayım 3 dk sürüyodu.ama doğru yazdığıma eminim çoğunda yinede kabul etmedi.acaba sorun mu wardı rapidde

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    :S nasıl yani şimdi karışık sayılar üretse çözülüyor mu :S onun için mi bu kedi köpek?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    __d_mode__
    __d_mode__'s avatar
    Erkek
    Hocam genelde rus hackerler kırıyor rapidin captchalarını onlarda sürekli değiştiriyor ama gene kırılıyor en sonunda normal insanın bile göremediği bu captchayı kullanmaya başladılar :D. Bence en güvenli captcha hareketli olanlar, harfler sürekli dönüyor sağa sola gidiyor falan :D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    PR3K ama bunlarda bokunu çıkarmış canım :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErK
    ErK's avatar
    Erkek
    ozaman bu open gl kullanarak program kasın da denyoya entegre edip forumlara üye basalm...

hangi çılgın beni banlayacakmış şaşarım...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

bende bu kedilerin.....

edit: level(3) den çekemiyoz :S

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
Toplam Hit: 4766 Toplam Mesaj: 16