folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hertürlü Web tabanlı Saldırı Taktik ve Stratejileri
linefolder !-!_Site HACK Kesin Hiç BİŞİ Bilmeyen De Yapar(Forum)

!-!_Site HACK Kesin Hiç BİŞİ Bilmeyen De Yapar(Forum)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnTiSoZeL
    AnTiSoZeL's avatar
    Erkek

S.a kardeşlerim öncelikle bayramınızı kutlarım belli forumda uygulaya bılıcegımız bu taktık cok basıttır     işlemleri    harfıyen yerıne getırın garantıdır admin olmak sizin elinizde

açığı istekli bir şekilde portal adminleri tarafından bırakıldığı düşünülen ADP Forum Portal’ın hacklenme konusunu sizlere anlatacağım.

Yapacaklarınızı şimdi sıralıyorum beni iyi bir şekilde dinleyiniz;

1)      Başlangıçta bu formu kullanan siteleri bulmamız gerekiyor. Bunu içinde her zaman kullandığımız bir site arama motorunu kullanmamız yeterli olacaktır. Arama motorlarında aratacağımız yazı "ADP Forum 2.0.3 is powered by VzScrpits"  bu olmalıdır.

*        NOT: Bazen Google Bu sayfaları Gösterime Sunmuyor. Burayı Tıklayarak Hazır Google Sayfasına Geçiş Yapabilirsiniz.

2)      Daha sonra açılan sayfalardan herhangi bir kurban seçiyoruz ve siteye giriş yapıyoruz.

3)      Site açıldıktan sonra sitenin uzantısının sonunda bulunanları forum/ kadar siliyoruz ve forum/ sonuna users/ yazıp enterliyoruz. Sonuç www.siteadi/varsa uzantı/forum/users olacaktır. Burada users yazmamızın amacı konu başında da anlattığım gibi adminlerin basit açıklarından biri olarak görülen kullanıcıların kayıtlı olduğu liste ve bu listeden kullanıcılara ait bilgleri öğrenmemiz mümkündür.

4)      Daha sonra açılan sayfada admin, webmaster gibi yönetim üyelerini belirten bir isim varsa tıklıyoruz, yoksa herhangi bir üyeyi tıklayarak önce onun daha sonra da admin’in ismini öğrenmeye çalışıyoruz.

5)      Kullanıcılardan bir tanesine tıkladıktan sonra karşımıza yeni bir sayfa açılacaktır.

Sayfada yapacaklarınızı belirtiyorum;

ü        Açılan sayfa da karşınıza bir tarih modu çıkacak ve o tarih kullanıcının siteye ne zaman üye olduğunu belirtiyor olacak. Tarih modunu iki alt tarafında ki ise kullanıcının şifresidir. Şifre hashlenmiştir ( yani şifrelenmiştir.)

6)      Daha sonra hash şifreyi ayıklamak için bilenler kendi programlarını bilmeyenler ise Burayı Tıklayarak kullanıcının şifresini öğrenebilirler.

7)      Şimdi yapmamız gereken ise öğrendiğimiz şifre ilen login olmak login olduktan sonra eğer user/ sayfasından admin kullanıcı adını öğrenemediysek login olduktan sonra üyeler sayfasından admin kullanıcı adını öğrenebilir. Yok eğer öğrendiysek artık hack işlemi sona ermiş ve artık sitenin yöneticisi olarak sisteme giriş yapmış bulunmaktasınızdır.

sorun ve yorum beklıyorum

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnTiSoZeL
    AnTiSoZeL's avatar
    Erkek

lem nebu kımse bişi yazmıyo herkes haclemeye mı calısıyo yoksa he

lem guncel haber sıtesımı burası a.g. hack sıtesı %75

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Hoca bilinmedik bir portal olmadığı için ilgi çekmemiş konu tepki vermen normade phpbb vbulletin konulşarına bakarsan ilginin olduğunu görürsün.Neyse eğer o portal için saldırı yapılacaksa bir köşede bulunması gereken bir döküman ama google gireyi hackleyim çok saçma be hocam!

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cracked
    cracked's avatar
    Erkek

HeLaL olsun moruq  gerçi daha denemedim ama deneyeceğim, bayramını kutluyorum, ulen bende tahribatta bayramlaşma olur diyodum, ama tın yoq neyse herkesin bayramı kutlu olsun...

böyle gelmiş.!!. BöYLe GiDeMeZ ( tek NOkta )
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek
    Gayet ii bi  paylaşım olmuş bayramınız kutlu olsn..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=19025
    Foruma dikkatli bakalım.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnTiSoZeL
    AnTiSoZeL's avatar
    Erkek

bayramınız kutlu ossun kardeşlerım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    sağ ol dostum,aslında arşivlik sayılabilir

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rawkmetal
    Rawkmetal's avatar
    Erkek
    bunu senim yazdın yoksa biyerdenmi tırtıkladın ?

dünya yan geldi. dalganıza bakın...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_legend
    the_legend's avatar
    Erkek
    hu hu ya konu açıyom yaklaşık yarım saat içinde konu ortadan yok oluyor neden _?

LeGeNd
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kuponadam
    kuponadam's avatar
    Erkek

abi güzel sistem de bu şifre çözme işi biraz uzuyo ya başka bi fikrin varmı bunun için.

imkansiz yoktur
Toplam Hit: 6723 Toplam Mesaj: 30